AD

آموزش قدم به قدم تغییر نام در بازی کلش اف کلنز

0 565

آموزش تغییر نام در بازی کلش اف کلنز ، چگونه می توانیم در بازی Clash of Clans نام خود را تغییر دهیم؟

اگر از نام بازی Clash of Clans خود ناراضی هستید با استفاده از راهنمای این مطلب از ایموجو می توانید یک بار نام خود را به طور رایگان تغییر دهید. همچنین برای تغییر مجدد نام در بازی کلش اف کلنز می توانید از برگه کمک و پشتیبانی که در این راهنما توضیح داده شده است، کمک بگیرید.

نحوه تغییر نام در بازی کلش اف کلنز

اگر از نام بازی Clash of Clans خود ناراضی هستید و می خواهید بدانید که چگونه نام خود را در  تغییر دهید. پس این راهنما را به دقت دنبال کنید. در این راهنما، ما به شما یاد می دهیم که نام کاربری Clash of Clans خود را تغییر دهید.  

قبلا توسعه دهندگان بازی کلش اف کلنز به بازیکنان هشدار می دادند که نمی توانید نام خود را تغییر دهید، اما باز هم کاربران نام های مناسبی انتخاب نمی کردند و زمانی که کاملاً به Clash of Clans اعتیاد پیدا می کردند، نمی توانستند نام خود را تغییر دهند؛ به همین دلیل کاربران، ایمیل های زیادی به پشتیبانی در Supercell، ارسال کردند و امیدوار بودند که پاسخی دریافت کنند تا بتوانند نام خود را تغییر دهند.

بعد از این جریانات، کمپانی Supercell یک بروزرسانی عمده برای Clash of Clans، اندروید و آیفون منتشر کرد که به آن “به روزرسانی Air Sweeper” گفته می شود. این امر به متعادل کردن گیم پلی، بهبود ویژگی ها، افزایش سرعت چند نفره و جنگ‏های قبیله ای منجر شد. همچنین در این به روزرسانی، ویژگی یا گزینه ی تغییر نام وجود دارد که بسیار مورد نیاز کاربران است. تغییر نام دهکده یا اکانت در بازی کلش اف کلنز بعد از رسیدن به تاون هال 5 برای یک بار به صورت رایگان، امکان پذیر می باشد.


آموزش تغییر جیمیل در بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile)

 • ۲۶ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 35


معرفی و راهنمای بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile)

 • ۲۶ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 35


معرفی بازی پلاتو (Plato)، بازی جذاب و سرگرم کننده

 • ۲۶ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 13


آموزش قدم به قدم نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

 • ۲۶ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 16


آموزش از صفر تا صد بازی Gin rummy (جین رامی)

 • ۲۵ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 22


آموزش گرفتن جعبه رایگان در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

 • ۲۵ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 15

مراحل تغییر نام در بازی کلش اف کلنز

برای تغییر نام اکانت در بازی کلش اف کلنز، مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله ۱: روی دکمه سه چرخ دنده در نزدیکی سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.

مرحله ۲: اکنون متوجه خواهید شد که اگر به “Settings” ضربه بزنید، دکمه جدید”Change Name” اضافه شده است، روی آن ضربه بزنید. (اگر این گزینه غیر فعال است، احتمالا تاون هال شما هنوز به سطح 5 نرسیده است یا قبلا یک بار از قابلیت تغییر نام کلش اف کلنز استفاده کرده‌اید.)

مرحله ۳: کادری ظاهر می شود که شما باید نام بازی خود را وارد کنید یا آن را تغییر دهید و به شما هشدار می دهد که فقط یک بار می توانید نام خود را تغییر دهید. به سادگی نام جدیدی را که می خواهید در طول گیم پلی از آن لذت ببرید، وارد و continue را انتخاب کنید.

مرحله ۴: از شما خواسته می شود دوباره نام خود را بنویسید و تأیید کنید.

از کاراکترهای خاص (مانند ایموجی) در نام کاربری خود استفاده نکنید، زیرا ممکن است بعد از تأیید تغییر نام، این موارد قابل مشاهده نباشند.

می توانید یک بار نام خود را به طور رایگان تغییر دهید و بعد از یک بار تغییر نام با پرداخت از طریق الماس های بازی، امکان پذیر است.

برای خرید جم بازی کلش اف کلنز می توانید از طریق وب سایت معتبر ایران موجو اقدام نمایید.

توجه: هر بار كه نام خود را تغییر می دهید، هزینه تغییر نام بعدی افزایش می یابد. بنابراین نام خود را عاقلانه انتخاب کنید.

مراحل تغییر نام در بازی کلش اف کلنز

تغییر مجدد نام در بازی کلش اف کلنز

شایان ذکر است که برای تغییر مجدد نام در بازی کلش اف کلنز، هنوز هم می توانید بر روی برگه کمک و پشتیبانی ضربه بزنید، با توسعه دهندگان بازی تماس بگیرید یا به آن ها ایمیل بزنید و درخواست تغییر نام دهید. البته به این نکته توجه داشته باشید که بعد از زدن ایمیل بلافاصله پاسخی دریافت خواهید کرد که می گوید این کار امکان پذیر نیست، اما در مدت ۱ الی ۲ روز، یک ایمیل دریافت می کنید که نام بازی را برای شما تغییر داده است.

با یکی دیگر از مطالب آموزشی سایت مجله بازی ایموجو با شما همراه بودیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده سایر مقالات آموزشی می توانید به دسته آموزش بازی در سایت مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.