AD

آموزش قدم به قدم نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

13 4,969

خیلی ها به دنبال نصب پابجی موبایل روی کامپیوتر های شخصی می باشند شما می توانید با نصب پابجی موبایل روی بلواستکس این کار را به سادگی انجام دهید. این موضوع علاوه بر این که یک صفحه بزرگ در اختیار شما می گذارد یک صفحه با کیفیت بالا نیز به شما خواهد داد که شما می توانید لذت کامل یک بازی تیر اندازی را از آن ببرید.

نحوه نصب و بازی روی بلواستکس (BlueStacks)

به عنوان کسانی که سابقه طولانی در بازی پابجی موبایل دارند، می خواهیم نصب پابجی موبایل روی BlueStacks را به شما آموزش دهیم، البته نصب پابجی موبایل روی بلواستکس برای ما نیز کار سختی بود، حتی بازی کردن آن کمی متفاوت می باشد زیرا ما به گوشی های هوشمند و تبلت ها عادت کرده ایم، به همین دلیل کمی در مقابل کامپیوتر ما دست و پا چلفتی عمل می کنیم.

با همه ی این ها ما زمانی که بازی می کردیم می دیدیم بازیکن ها در مقابل ما خیلی حرفه ای می باشند، ما در مورد آن ها فهمیدیم که از محله نزدیک می آیند و ما در برابر آن ها بسیار مبتدی هستیم. به هر حال شما از نحوه بازی خواهید فهمید که آن ها از یک شبیه ساز استفاده می کنند یا نه.

دلیل اصلی این که شما باید پابجی موبایل را با رایانه های شخصی بلواستکس بازی کنید این نیست که همه افراد دیگر این کار را انجام می دهند، البته خوب این در تصمیم ما تاثیر به سزایی دارد اما دلیل اصلی کاربرد های مفید پشت استفاده از برنامه بلواستکس در پابجی موبایل می باشد. همه کنجکاو می باشند که آیا نصب پابجی موبایل روی بلواستکس آن ها را خیلی جلو خواهد انداخت، ما در ادامه به شما خواهیم گفت.

این مطلب آموزشی را هم بخوانید: آموزش قدم به قدم تنظیمات در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

مراحل نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

1.دانلود و نصب بلواستکس روی کامپیوتر شخصی

2.رفتن به داخل پلی استور و اجازه دادن به این که از اکانت گوگل شما استفاده کند.

3.گشتن دنبال پابجی موبایل در قسمت جستجو در بالای سمت راست

4.کلیک روی نصب پابجی موبایل از روی نتیجه های جستجو

5.اگر مرحله دوم را انجام ندادید می توانید در این قسمت نیز انجام دهید.

6.کلیک روی آیکون پابجی موبایل در صفحه کامپیوتر برای شروع بازی

مراحل نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

حرکت و آگاهی از وضعیت در نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

یکی از بهترین بخش ها در مورد نصب پابجی موبایل روی بلواستکس افزایش حرکت و آگاهی در مورد موقعیتی است که در آن حضور دارید. بسیاری از داور های FPS تجربه ی بیش از 20 سال دارند آن ها می گویند که در این حالت حرکت کردن و نشانه گیری بسیار آسان تر می باشد.

ویژگی های کنترل مربوط به بازی باعث می شود تا کلیه اقدام های درون بازی به میانبر های صفحه کلید و ماوس محدود شود. طرح کنترل پیش فرض WASD برای حرکت در هر دو جهت است، در حالی که می توانید از کلید shift برای چرخش استفاده کنید. ما می توانیم به راحتی با ماوس به اطراف خود نگاه کنیم و در صورت لزوم از کلیک راست استفاده کنید تا از کلیک چپ برای شلیک به هدف های خود استفاده کنید. چیزی که مشخص است هیچ یک از این اقدام ها بر روی دستگاه تلفن همراه ساده نیست.

اگر نصب پابجی موبایل روی بلواستکس را انجام دهید و حتی یک ساعت با استفاده از ماوس و صفحه کلید بازی کنید، احساس راحتی بی نهایتی را خواهید کرد. این دقیقا مثل این است که شما این بازی را مانند هر بازی تیر اندازی دیگری انجام دهید.

از آن جا که شما محیط بیشتری را در اطراف خود می توانید ببینید، کنترل شما روی اطرافتان بالا خواهد رفت و به راحتی شخصیت خود را کنترل می کنید. هر وقت کسی شلیک می کند شما به راحتی می فهمید که این تیر از کجا آمده است و شخص در کجا مخفی شده است. پیمایش نقشه ها نیز در این حالت بسیار آسان تر می شود و همچنین با خیال راحت به موقعیت های دیگر می روید چون به سادگی می توانید اطرافتان را ببینید.

افزایش دقت و فشار کمتر در نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

در این بخش از آموزش بازی به میزان دقت بازی در BlueStacks می پردازیم. کیفیت واضح تصویر و عملکرد بی عیب و نقص در بازی، دو دلیل دیگر نصب پابجی موبایل روی بلواستکس در رایانه های شخصی می باشد. گذشته از لذت بردن از بازی در مانیتور کامپیوتر با اندازه مناسب، بلواستکس باعث شده است تا بتوانید تصویر را با وضوح 1080 یا Ultra HD ارائه دهد. به طور طبیعی امکان انتخاب این موارد به سخت افزار رایانه شخصی شما نیز بستگی دارد، اما سیستم خیلی گرانی برای کیفیت های بالا لازم نیست و سیستم مورد نیاز عادلانه است.

با وجود این واقعیت که بسیاری از بازیکن های جوان مشکل توجه در صفحه 5.8 یا 6 اینچی را ندارند، اما این کار برای همه آسان نیست و ما آن را به طور فزاینده دشوار می بینیم، در حقیقت شما نیاز به مانیتوری دارید که به سادگی بتوانید به کل آن توجه کنید و همه چیز در اندازه مناسب خود باشد، در مانیتور شما با شلیک های وحشتناک غافلگیر نمی شوید، علاوه بر این اهداف خود را به سادگی نشانه می گیرید.

گذشته از ارائه تصویر کاملی از بازی پابجی موبایل بازی در رایانه شخصی این امکان را به شما می دهد که یک حالت سالم و ارگونومیک را به دست بیاورید. اگر بازی کاری است که به طور روزانه انجام می دهید، پس توصیه من به شما این می باشد که این کار را روی کامپیوتر های شخصی انجام دهید زیرا شما در آن به مشکل چشم درد یا پیچش مچ نخواهید خورد و همه چیز ساده تر از بازی روی گوشی های هوشمند می باشد.

افزایش دقت و فشار کمتر در نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

رانندگی و غارت روی BlueStacks

شما با نصب پابجی موبایل روی بلواستکس می توانید دو جنبه دیگر پابجی موبایل یعنی رانندگی و غارت را خیلی بهتر از گذشته انجام دهید. دلیل آن هم این می باشد که شما می توانید از همان کلید هایی که برای حرکت معمولی در بازی استفاده می کنید برای حرکت وسیله نقلیه تان نیز می توانید استفاده کنید. این امر باعث می شود شانس شما در مورد زنده ماندن بیشتر شود و این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی و بدون تصادف نقشه را با سرعت بالا طی کنید.

مهم تر از این ها توانایی غارت سریع بدون قرار گرفتن بیش از حد در جای خود می باشد. این خبر این گونه نیست که بازیکن های با تجربه در اطراف جعبه ها کمپ کنند و از آن ها برای کشتن دشمنان خود استفاده کنند. در کل نصب پابجی روی بلواستکس کمک زیادی به پیشرفت شما خواهد کرد و به نظر من یک مزیت فوق العاده به شما می دهد. با تنظیماتی که نیز شما با نصب پابجی موبایل روی بلواستکس می توانید انجام دهید، شانس کشته شدن شما به طور زیادی پایین تر خواهد آمد.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی Tom Clancy’s The Division 2

افزایش قدرت بازی تکی و تیمی شما با نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

آخرین چیزی که شما با نصب پابجی موبایل روی بلواستکس به دست می آورید شاید در برابر بقیه چیز ها کم اهمیت تر باشد اما به شما این امکان را می دهد که در تیم های بهتری بازی کنید. با اطمینان می توانم بگویم آگاهی و حرکات ما تقریبا بی عیب و نقص است، اما بازی کردن در کنار هم تیمی ها داستانی کاملا متفاوت می باشد. ما قادر به انجام کارهای بصری هستیم بدون این که جلوی فکر کردن را با یک صفحه کوچک گرفته شود، شما به طور کامل می توانید در این بازی موفق باشید.

هم چنان در آخر باید بگویم شما می توانید بیشترین ابتکار عمل را داشته باشید، نه این که اجازه دهید خودتان توسط دیگران هدایت شوید و می توانید مسیر ایده آل را در یک موقعیت نشان دهید. اکثر اوقات، در اولین مسابقه های پابجی موبایل در رایانه شخصی کمی متعجب خواهید شد، اما با این مزیت هایی که شما می توانید از نصب پابجی موبایل روی بلواستکس بگیرید قطعا می توانید پیشرفت خیلی بهتری نسبت به سایر بازیکن ها داشته باشید و بتوانید یک تیم خوب را اداره کنید.

برای آموزش های بیشتر شما می توانید به بخش آموزش بازی در سایت مجله بازی موبایل ایموجو مراحعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 نظرات
 1. Mohammad می گوید

  سلام من سیستمم رم‌ 8 هست با گرافیک چهار و7 هسته ای میخواستم بدونم این بهتره یا گیم لوپ چون من تو گیم لوپ خیلی لگ داشتم مشکل از اینترنتمم نبود چون سرعتش 4 مگابایته میخوام بدونم تو گیم لوپم لگ خواهم داشت یا نه ممنون میشم جواب بدین

 2. محمد رضا می گوید

  ببخشید رو این سیستم میاد
  ram 4
  cpu cori3
  گرافیک هم ۲ گیگ

  1. Yoones می گوید

   آره

 3. علی می گوید

  سلام دوستان در نرم افزار بلوستکس بعضی از مواقع به (vpn)یا فیلتر شکن لازم داره و بالا نمیاد .
  در نرم افزار بلواستکس اگه کم‌داره بعضی از مواقع اگر نداره میشه با خیال راحت بازی کرد

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام به جای استفاده از بلو استک از نوکس استفاده کنید تا مشکلتون حل بشه

   1. ایلیا می گوید

    توبرنامهی نوکس گیم با کیبورد اجرا نمیشه

    1. ادمین سایت می گوید

     سلام از توی تنظیمات باید تنظیم کنید

 4. PARSA می گوید

  من بلواستکس دارم پابجی دان کردم ولی استارت نمیشه برم داخل بازی چی کار کنم حتی فیلترشکنم عوض کردم نشد چیکارکنم کسی میدونه

  1. ادمین سایت می گوید

   سلامم از نرم افزار های شبیه ساز دیگه تست کنید

 5. مهرشاد می گوید

  من نصب کردم داخل هم میشه اما دکمه های کیبورد تنظیم نیست چی کار کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام توی تنظیمات بازی تاچ بازی رو ریست کنید.

 6. amir می گوید

  سلام خسته نباشید چرا شخصی که با کامپیوتر هست نمی تواند با کسانی که با گوشی هستن بازی کند مشکل چیست

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام به این دلیل ک سرور موبایل با پی سی متفاوت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.