AD

آموزش حذف اکانت پابجی موبایل به صورت دائمی

10 5,778

در این پست ما سعی کرده ایم روش حذف اکانت پابجی موبایل به طور دائمی را به شما ارائه کنیم. اگر به دنبال این می باشید که بعد از مدتی اکانت پابجی موبایل خود را باز گردانید این روش را به شما توصیه نمی کنم. شما برای حذف داده ها باید اتصال بین اکانت فیس بوک یا گوگل پلی خود با بازی پابجی موبایل را از بین ببرید. روش های این کار نیز در این در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو قصد داریم به آموزش حذف اکانت پابجی موبایل بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش قدم به قدم نصب پابجی موبایل روی بلواستکس

نحوه حذف اکانت پابجی موبایل به صورت دائمی

پابجی موبایل به دلیل گیم پلی فوق العاده خود تبدیل به یک بازی آنلاین شده است. البته خوب می گویند که این بازی پابجی موبایل تاثیرات بدی روی بازیکن ها می گذارد. تغییرات رفتاری، انزوای اجتماعی، مسائل خشم و مسائل مختلف بهداشتی در دسته تاثیرات بد این بازی می باشند.

اما من خودم یک سوال را در این جا مطرح می کنم که این دلایل به خاطر خود بازی می باشد یا نحوه استفاده کاربر از بازی؟ به نظر من شخصی که 7 تا 8 ساعت به طور مداوم در پابجی موبایل بازی می کند، باعث می شود ضرر های زیادی در ذهن او ایجاد شود. پس خیلی تاثیر های بدی که روی افراد ایجاد می شود تقصیر خود آن ها می باشد. به نظر من پابجی موبایل یک گیم پلی کاملا خوب دارد که حتی در ابتدای بازی از شما درباره ی سلامتی روحتان سوال می کند.

در دنیای امروز، میلیون ها نفر در سراسر جهان با پابجی موبایل بازی می کنند. بسیاری از آن ها نوجوانان و بزرگسالانی هستند که بیش از حد طبیعی به بازی پابجی موبایل چسبیده اند.

به هر حال در مورد سلامت روحی خود در هنگام بازی کردن پابجی موبایل باید اطمینان کسب کنید، توصیه من به شما این است که زمان بازی کردن پابجی موبایل خود را مدیریت کنید ما در این پست برای شما نحوه حذف اکانت پابجی موبایل را به شما گفته ایم. بنابراین شما حواستان باید به اولویت های زندگی تان باشد. فرد باید ساعات کاری خود را در اولویت قرار دهد.

البته پاک کردن اکانت پابجی موبایل از روی گوشی های هوشمند بسیار ساده می باشد. در این پست ما به شما خواهیم گفت که حذف اکانت پابجی موبایل به صورت دائمی چگونه می باشد.

دلایل حذف اکانت پابجی موبایل

خیلی ها می پرسند که چرا باید این بازی را حذف کنیم، به نظر من در کل چهار دلیل می تواند برای حذف پابجی موبایل وجود داشته باشد. دلیل اول تغییرات رفتاری می باشد، دلیل دوم محروم شدن یا همان منزوی شدن از اجتماع می باشد، دلیل سوم فوران عواطف و در نهایت دلیل چهارم نتایج جنایی می باشد.

دلایل حذف اکانت پابجی موبایل

چرا یک نفر باید پابجی موبایل را حرف کند؟

حال این سوال می تواند موثر باشد. به نظر من دلیل حذف کردن پابجی موبایل فرد به فرد متفاوت می باشد. ما در کل خواسته ایم آن چیز هایی که برای حذف پابجی موبایل منطقی می باشند و بیشتر افراد به دنبال آن می باشند را ارائه کنیم.

تغییرات رفتاری

گزارش های مربوط به تغییرات شدید رفتاری مانند عصبانی شدن یا غمگینی در این اواخر زیاد شده است. احساس بی قراری مداوم و عدم تمرکز برای کسانی که به طور مداوم و بیش از حد معمول بازی پابجی موبایل را بازی می کنند. حضور مداوم چنین احساساتی می تواند به روحیه شخص و سلامت روان آسیب بزند. بنابراین اگر کسی با چنین مسائلی رو به رو است پس بهتر است بازی نکند و به حذف پابجی موبایل از روی گوشی هوشمند خود فکر کند، زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری در این راه ببیند.

محروم شدن از اجتماع

در بین بازیکن ها دیده شده است که وقتی فردی در پابجی موبایل بیش از حد اندازه وقت صرف می کند و لذت بیش از حد معمولی از این بازی می برد، به کل دنیای پیرامون خود را فراموش می کند. حتی گاهی اوقات این بازیکن ها تمام وقت خود را در طول روز و شب صرف پابجی می کنند. آن ها حتی متوجه این نیستند که باید برای خانواده خود وقت بگذارند و از خانواده خود دوری می کنند.

 این موضوع به تدریج باعث می شود که فرد غیر اجتماعی شود یا همان از اجتماعات محروم گردد. بنابراین شما باید روش های حل این مشکل را پیدا کنید و زمانی که نیز حاد شد شما باید پابجی موبایل را از روی گوشی هوشمند خود پاک کنید تا به حالت طبیعی بازگردید، سپس اگر خواستید می توانید دوباره پابجی موبایل را نصب کنید که ما نحوه نصب پابجی موبایل را در پست های دیگر برای شما شرح داده ایم. بنابراین شما باید در هنگام بازی پابجی موبایل به روابط اجتماعی خود فکر کنید تا پابجی موبایل باعث نشود که شما شخصیتی منزوی داشته باشید.

طغیان های عاطفی

همان طور که در بالا گفته شد مورد سوم برای حذف پابجی موبایل طغیان های عاطفی می باشد معنی این جمله به شرح مقابل است، مواردی از انفجار ها و طغیان های عاطفی و شدید احساسی وجود دارد که بازیکن در پابجی موبایل هنگام بازی کردن دچار می شود. البته ابراز احساسات امری طبیعی است تا زمانی که این ابراز های احساسی با عصبانیت، بر هم ریختگی ذهنی و استرس زیاد همراه نیستند. بنابر این گزارش، برخی از کودکان به همین دلیل با افسردگی و سایر مشکلات روانی رو به رو شده اند.

گزارش شده است که بسیاری از بازیکن ها نشان می دهند که ذهن آن ها در حد بالایی در گیر بازی شده است و حالت عادی ذهنی فاصله گرفته است. این سناریو، اتفاق بسیار بدی می باشد. بنابراین در این موقعیت نیز فرد می تواند با حذف اکانت پابجی موبایل از روی گوشی موبایل خود به آرامش ذهنی برسد. فرد با مدت کوتاهی دوری از پابجی موبایل می تواند به آرامش ذهنی برسد.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی Hitman 2 (هیتمن ۲)

نتایج جنایی

مورد چهارم از تاثیرات بد این بازی نتایج جنایی در هنگام عصبانیت می باشد. چندین مورد به ما گزارش شده است که نوجوانان برای این که خرید های خود در داخل پابجی موبایل را انجام دهند به پدر و مادر خود دروغ می گویند، حتی در گزارش هایی دیده ام که تعدادی از آن ها برای این خرید ها از والدین خود دزدی کرده اند.

در بعضی از گزارش ها نیز رفتار بی ادبانه کودکان مطرح شده است به طوری که وقتی پدر و مادر از کودکان خود می خواهند که از انجام این بازی خود داری کنند، این کودکان به والدین خود حمله ور می شوند. همچنین نوجوانان سر بازی پابجی موبایل با یک دیگر درگیر می شوند. برای همین مورد ها ما به شما پیشنهاد می کنیم که حذف پابجی موبایل برای مدت زمان کوتاهی را امتحان کنید.

فلسفه و هدف یک بازی این است که بتواند برای شما سرگرمی، تفریح و طراوت ذهن را در میان فعالیت های دنیا برای شما ایجاد کند. با همه ی این توصیف ها اگر یک بازی هر یک از حالات بالا را در شما ایجاد می کند. پیشنهاد من به شما این است که از شر این بازی در اسرع وقت خلاص شوید.

در این موضوع گیم پلی بازی یا همان سازندگان بازی پابجی موبایل مقصر نیستند، حتی خود پابجی سیستمی را روی خود دارد که پس از بازی کردن در مدت زمان طولانی به شما هشدار می دهد که کمتر بازی کنید.

گیمر در بازی پابجی موبایل باید یاد بگیرد که خط خوبی بین دنیای واقعی و مجازی ترسیم کند. اگر به هر وجهی هر کس نتوانست تعادل را میان دنیای واقعی و بازی رعایت کند برای او بهتر است که از بازی برای مدتی خارج شود یا حساب پابجی موبایل خود را برای همیشه حذف کند.

پی نوشت مهم برای دلایل حذف پابجی موبایل

این را باید بگویم که من در این پست همه دلایل حذف اکانت PUBG Mobile را بررسی نکرده ام. تعداد زیادی از بازیکن های حرفه ای در کشور های مختلف وجود دارند که ساعت ها از وقت خود را صرف بازی پابجی موبایل می کنند. اما آن ها هیچ موردی با بازی پابجی موبایل ندارند. این اتفاق به این دلیل می افتد که آن ها بین زندگی شخصی خود و پابجی موبایل فاصله باز کرده اند. همین موضوع باعث می شود که پابجی موبایل نتواند اثرات مخربی روی آن ها بگذارد.

پی نوشت مهم برای دلایل حذف پابجی موبایل

مراحل حذف اکانت پابجی موبایل

حال زمان این رسیده است که در مورد اصل مطلب یعنی نحوه حذف اکانت پابجی موبایل صحبت کنیم. برای حذف اکانت پابجی موبایل شما نمی توانید اپلیکیشن این بازی را به سادگی حذف کنید. اگر اپلیکیشن را پاک کنید اطلاعات مربوط به اکانت شما باقی خواهد ماند. حال ما می خواهیم حذف اکانت پابجی موبایل را به صورت کامل شرح دهیم.

در ابتدا پابجی موبایل دارای سیستم حساب مهمان بود که برای استفاده از آن نیاز به ثبت نام نبود. اما بعد ها به خاطر سو استفاده بازیکن ها و افزایش مشکلات تقلب، استفاده از گوگل پلی یا فیس بوک برای بازی کردن پابجی موبایل واجب شد.

روش های حذف اکانت پابجی موبایل

اگر شما می خواهید حذف اکانت پابجی موبایل خود را امتحان کنید، روش های زیادی برای شما وجود دارد.

-بازی پابجی موبایل را باز کنید.

-در صفحه لابی شما چرخ دنده مربوط به تنظیمات را خواهید دید که باید روی آن کلیک کنید.

-حال در این قسمت گزینه Basic را انتخاب کنید.

-شما در این قسمت، گزینه log out را در میان آن ها خواهید دید.

-درست کنار گزینه log out یک گزینه برای حذف اکانت پابجی موبایل را انتخاب کنید. روی آن کلیک کنید.

بعد از شروع مراحل حذف اکانت پابجی موبایل، شما نباید در طول هفت روز آینده وارد بازی شوید. وقتی که یک هفته از در خواست شما حذف اکانت پابجی موبایل شما انجام خواهد شد.

این مطلب هم برای شما مفید خواهد بود: نقد و بررسی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

اکانت های متصل

با توجه به این که اکانت به جایی متصل می باشد، کاربر باید از طریق گوگل پلی یا فیس بوک به حساب پابجی خود متصل شود. شما باید تا این قسمت متوجه این موضوع شده باشید که همه موارد مربوط به حساب شما با پاک کردن برنامه پابجی موبایل حذف نمی شود و شما به هدف خودتان نمی رسید.

این گونه بگویم که با حذف برنامه پابجی موبایل حتی اطلاعات شما دست نخورده باقی خواهد ماند. بنابراین با نصب کردن دوباره پابجی موبایل می توانید بازی خود را از هر کجا که ترک کرده اید از سر بگیرید. بنابراین برای اطمینان از حذف مناسب از بین بردن اتصال بین حساب های متصل ضروری می باشد.

کسانی که حسابشان به گوگل پلی متصل می باشد.

-به تنظیمات اپلیکیشن بروید، روی گوگل کلیک کنید و روی سرویس های اکانت کلیک کنید.

-زیر سرویس های اکانت روی اپلیکیشین های متصل به اکانت خود کلیک کنید.

-باید حواستان باشد که به پابجی موبایل متصل شوید.

-خیلی ساده روی گزینه قطع ارتباط ضربه بزنید.

شما این کار را می توانید قبل و یا بعد از حذف اکانت پابجی موبایل انجام دهید. این موضوع اهمیت خاصی ندارد.

بازیکن هایی که حساب آن ها به فیس بوک متصل می باشد.

-به اکانت فیس بوک خود متصل شوید.

-به تنظیمات بروید و روی گزینه برنامه ها و سایت ها کلیک کنید( در سمت چپ لیست گزینه ها)

-روی گزینه حذف کردن در گوشه برنامه کلیک کنید.

این را باید در نظر بگیرید که شما پس از حذف اکانت پابجی موبایل و داده های مربوط به آن دیگر نمی توانید دوباره آن ها را باز گردانید. اگر در آینده تمایل داشتید که این بازی را دوباره نصب کنید باید از ابتدا این بازی را انجام دهید زیرا داده های مربوط به اکانت خود را نمی توانید بازیابی کنید.

امیدوارم که اگر به دنبال راهی برای حذف اکانت پابجی موبایل می باشید، این پست به شما کمک کرده باشد و بتوانید تصمیم درستی را در مورد حذف اکانت پابجی موبایل بگیرید.

شما می توانید با مراجعه به سایت مجله بازی ایموجو از مطالب کاربردی و مفید بخش آموزش بازی استفاده کنید. همچنین اگر به اخبار بازی های موبایلی علاقمند هستید می توانید به بخش اخبار بازی سایت مراجعه فرمایید.

بنر انتهای هر مقاله
10 نظرات
 1. حسن می گوید

  من نمیتونم وارد بازی شوم میخوام از بیرون حذف اکانت گست یا همان مهمان کنم
  لطفا سریع جواب بدید

 2. MAZYARRAHIMI می گوید

  نمیخواهم

 3. mahsa می گوید

  ازمنم کناردیلیت اکانت نداره فقط بیرون رفتن ازبازی داره چطوری حذف کنم بگین لطفا

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دارید اشتباه میکنید چون افراد زیادی هستن که جواب گرفتند بگردید پیدا میکنید

 4. mahsa می گوید

  ازمن دیلیت اکانت نداره فقط بیرون رفتن ازبازی داره چطوری الان حذف کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام یک بار دیگه با دقت بخونید میتونید

 5. بردیا می گوید

  سلام من یک دوستی دارم میرم من گیمرم باهام بازی نمیکنه کسی که بلده یا کد داره میشه کمکم کنید اکانتشو بن کنم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلامم باید ایدی داخل بازیتون رو بزنید همین

 6. کاربر می گوید

  تو یسری حسابایپ پابجی گزینه حذف کنار لوگ اوت کلا نیست دلیلش چی هس رو نمیدونم ولی نیستش اما تو بعضی از حسابها هست
  اگه از طریق گوگل حذف کنیم کلا پاک میشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام پاک نمیشه دوست عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.