آموزش انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر

آموزش انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر

در این مطلب از آموزش بازی سایت ایموجو به آموزش انتقال بازی کلش آف کلنز به جیمیل دیگر پرداخته ایم. برای این کار باید از طریق فرم تماس با کمپانی SUPERCELL تماس بگیرید و از آن ها بخواهید تا به شما اجازه دهند، اکانت جیمیل خود را تغییر دهید. بعد از چند روز، کادر پشتیبانی ایمیلی به شما ارسال می کند و می توانید اکانت جیمیل Clash of Clans خود را تغییر دهید.

نحوه انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر

طبق گفته SUPERCELL (صاحبان Clash of Clans) شما مجاز به انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر نیستید؛ زیرا SUPERCELL معتقد است که این انتقال باعث می شود بسیاری از بازیکنان در خرید و فروش اکانت های کلش خود افراط کنند و این اصلا خوب نیست؛ زیرا در این صورت همه افراد، اکانت های خود را فقط به روز می کنند تا آنها را با قیمت بالاتر بفروشند و این مسئله باعث می شود که بسیاری از بازیکنان، فقط به فکر خرید حساب کاربری دیگران باشند.

اما اگر شما دلیل قانع کننده ای برای انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر، داشته باشید، می توانید بر اساس راهنمای زیر این کار را انجام دهید. به عنوان مثال اگر شما Clash of Clans را با اکانت Gmail محل کار خود، بازی کرده اید و اکنون در حال تغییر شغل هستید و آن جیمیل دیگر برای شما نخواهد بود، در این صورت شما می توانید از طریق فرم تماس با کمپانی SUPERCELL تماس بگیرید و از آن ها بخواهید تا به شما اجازه دهند، اکانت جیمیل خود را تغییر دهید. در این نامه دلایل خود را برای انتقال بازی Clash Of Clans بر روی جیمیل دیگر به کارمندان پشتیبانی بگویید تا آنجا که می توانید جزئیات آن را شرح دهید و با نام واقعی خود ارسال کنید.

مراحل انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر

۱. Clash of Clans را باز کنید

۲. به منوی setting بازی بروید، روی دکمه help and support ضربه بزنید.

۳. گزینه My Account را انتخاب کنید.

۴. یکی از گزینه‌های موجود در این بخش را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنیم گزینه Transferring your game to another device را انتخاب نمایید.

۵. دکمه ارسال ایمیل را در سمت راست بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید.

۶. متن نامه را بنویسید (دلیل اصلی تغییر اکانت gmail خود را شرح دهید) و دکمه ارسال را فشار دهید. می‌توانید بدین منظور از متن زیر استفاده کنید:

Hi

!I want to change the registered Gmail for my Clash of Clans Account

?Would you please help me

۷- شما کار خود را انجام داده اید و باید منتظر جواب ایمیل خود باشید.

مراحل انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر

به طور معمول، از طرف کادر پشتیبانی بعد از چند روز ایمیلی دریافت خواهید کرد و می توانید اکانت جیمیل Clash of Clans خود را تغییر دهید.

در این مقاله آموزش گیم به  نحوه انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر پرداختیم. امیدواریم که این آموزش نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. شما با مراجعه به سایت رسانه بازی موبایل ایموجو علاوه بر آموزش گیم می توانید با نقد و بررسی بازی های محبوب در دنیا نیز آشنا شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا