AD

آموزش بازی کلش آف کلنز از مبتدی تا حرفه ای

16 1,129

اگر به دنبال آموزش کامل بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) می باشید این مقاله آموزشی از مجله بازی موبایل ایموجو برای شما بسیار مناسب می باشد، شما با مطالعه این پست می توانید نحوه حمله در کلش آف کلنز، نحوه ساختن ساختمان ها در کلش آف کلنر و نحوه دفاع در داخل این بازی را به خوبی یاد بگیرید. کلش آف کلنز یکی از بازی های استراتژیک آنلاین چند نفره می باشد که طرف دار های زیادی را دارد.

معرفی بازی کلش آف کلنز (Clash of clans)

بازی کلش آف کلنز یک بازی بسیار محبوب است که هم برای کاربران iOS و هم برای اندروید در دسترس است و در زمان عرضه شدن خود در دنیای موبایل های هوشمند طوفان ایجاد کرد، اکنون حدود 8 سال از اولین روز انتشار کلش آف کلنز می گذرد اما همچنان با به روز رسانی های قوی توانسته تا طرفدار های زیادی را جذب خود کند. شرکت سوپرسل تبلیغ های فوق العاده ای نیز برای این بازی ارائه می کند. احمالا همه ی شما آن هوگ سوار (Hog Rider) را در تبلیغات کلش آف کلنز دیده باشید، اما هر چه که در مورد آن باید بدانید این جا وجود دارد.

نوع بازی کلش آف کلنز

بازی Clash of Clans یک بازی MMO یا همان بازی چند نفره آنلاین با سبک استراتژی می باشد که توسط شرکت سوپرسل ساخته شده است. کلش آف کلنز را به عنوان یک نمونه بازی freemium نیز می شناسند، این بازی به طور کامل رایگان می باشد، اما شما می توانید برای موارد داخل بازی، مانند سنگ های قیمتی و منابع پول واقعی بپردازید.

 گیم پلی بازی Clash of Clans

در بازی کلش آف کلنز شما باید بازی را با ساختن قبیله خود شروع کنید، سپس برای رسیدن به طلا، اکسیر و اکسیر مشکی به نیرو های دیگر آموزش داده و به بازیکن های دیگر حمله کنید. سپس می توانید از همین موارد برای بازسازی دفاعی، آموزش و ارتقا نیرو های نظامی و ساخت جادو ها استفاده کنید.

همچنین نوعی کمپین تک نفره وجود دارد که در آن می توانید برای به دست آوردن طلا و اکسیر به یک سری از دهکده های اجنه حمله کنید.

 گیم پلی بازی Clash of Clans

منابع بازی کلش آف کلنز

منابع اصلی که شما از حمله به سایر دهکده ها به دست می آورید طلا، اکسیر و اکسیر مشکی می باشد. شما از طلا برای ارتقای جامعه خود می توانید استفاده کنید. اکسیر و اکسیر سیاه نیز برای آموزش دادن نیرو های شما استفاده می شوند.

اکسیر در پادگان ها استفاده می شود و اکسیر سیاه در پادگان های تاریک استفاده می شود. هر نوع پادگان انواع مختلف سربازان را برای حمله به دهکده های سایرین آموزش می دهد.

 قسمت MMO در بازی Clash of Clans

قبیله ها گروه هایی از بازیکن هایی هستند که برای حمایت از یکدیگر یا از طریق تقویت یا مشاوره جمع می شوند. برای همین شما و طایفه خود می توانید از هم دور شوید و به جوامع افراد دیگر حمله کنید. این جوامع دیگر توسط گروه های واقعی بازیکن ها نیز اداره می شوند.

الماس ها در بازی کلش آف کلنز

این الماس ها در بازی کلش آف کلنز به نظر من مهم ترین منبع می باشند، الماس ها به شما اجازه این را می دهند که همه ی چیز ها را با سرعت بیشتری ارتقا دهید، سازندگان خود را سریع تر کنید تا آن ها را برای انجام پروژه های دیگر آزاد کنید. همچنین می توان از آن ها برای رونق ساختمان های دیگر مانند پادگان ها و امکانات تولید منابع و همچنین به روز رسانی قهرمانان خود استفاده کرد.

 


ورژن ۲۰۲۰ بازی کلش اف کلنز

 • ۴ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 143

 


آموزش گرفتن بلیط طلایی کلش آف کلنز رایگان

 • ۴ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 772

 


آموزش گذاشتن پروفایل برای بازی ساکر استار Soccer star

 • ۴ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 381

 


آموزش عوض کردن کشور در کلش اف کلنز

 • ۱۴ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 131

 


آموزش کامل و جامع بازی پلاتو Plato

 • ۱۶ ,اردیبهشت, ۱۳۹۹
 • 2262

 


آموزش بازی فکری تاجر کوچولو

 • ۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 840

جنگ های قبیله ای در بازی کلش آف کلنز

هر طایفه دارای یک رهبر و یک دستیار رهبر می باشد و فقط یکی از آن ها می تواند جنگ را آغاز کند. وقتی به جنگ می روید، هر طایفه یک روز برای آماده سازی و یک روز برای جنگ باید آماده شود. با شروع جنگ بازیکنان بر اساس میزان تخریب می توانند از ستاره ها دریافت کنند.

هر بازیکن در هر جنگ دو بار حمله می کند و تیمی که بیشترین ستاره را در پایان روز جنگ دارد برنده اعلام می شود. اگر هر تیم تعداد ستاره مشابهی داشته باشد، تیمی که بتواند درصد تخریب بالاتری بزند برنده می شود.

در صورت آسیب در حمله خود در طول جنگ، غنائم جایزه می گیرید و نوع این ها توسط سوپرسل یا همان کلش آف کلنز تعیین می شود. چندین کار برای افزایش غارت وجود دارد. اگر برنده شوید، تمام غارت جایزه به دست شما می آید، در صورتی که نبرد را از دست بدهید، یک سوم غارت جایزه مورد نظر به دست شما خواهد آمد.

در بازی کلش آف کلنز چالش های دوستانه وجود دارد که در آن بازیکن های یک طایفه می توانند یک دیگر را به چالش بکشند، اما هیچ غارت و غنائمی به کسی تعلق نمی گیرد و این نبرد ها روی نیرو های ارتش شما تاثیر نمی گذارد.

محتویات به روز رسانی ها در بازی Clash of Clans

این بازی در سال 2012 در دسترس کاربر های ما قرار گرفته است، سالیانه نیز به روز رسانی های مختلفی برای کلش آف کلنز ارائه شده است. در به روز رسانی مه 2017 یک امکان جدید به این بازی اضافه شد. با این به روز رسانی بازیکن ها می توانند قایق شکسته خود را تعمیر کنند تا بتوانند به یک جزیره جدید قایق رانی کنند. در آن جا شما می توانید یک دهکده جدید بسازید و حالت بازی جدید را بازی کنید که شامل جنگ و قهرمان های جدید می باشد.

محتویات به روز رسانی ها در بازی Clash of Clans

حد شباهت بازی کلش رویال به کلش رویال

البته همه کاربر های این دو بازی می دانند که کلش رویال در ادامه کلش آف کلنز منتشر شده است و رویکرد های گیم پلی متفاوتی را در پیش گرفته است. در حالی که در کلش آف کلنز شما بر اساس روز به بازیکن ها حمله می کنید، در کلش رویال با سایر بازیکن ها در زمان واقعی خواهید جنگید.

پایه فکری کلش رویال بسیار جالب می باشد، کمپانی سوپرسل در بازی کلش رویال ترکیبی از کارت ها و استراتژی را به کاربر ها منتقل کرده است. اگر شما سریال تلویزیونی یو جی اوه را دیده باشید آن را درست در کلش رویال خواهید دید. در یو جی اوه آن ها روی زمین قرار می گیرند و کارت بازی می کنند و هیولا می شوند، سپس در میدان ظاهر می شوند تا از آن ها برای حمله و دفاع استفاده کنند. اساس کلش رویال نیز دقیقا همین می باشد.

کارت های موجود در کلش رویال متفاوت می باشند، کارت های سرباز ها، کارت های طلسم و کارت های ساختمان در داخل نبرد ها وجود دارند. شما در اصل باید برج پادشاهی حریف خود را نابود کنید اما اگر نتوانستید می توانید برج های بیشتری را نسبت به او نابود کنید تا پیروز شوید.

اگر شما به دنبال سبک های کارت بازی می باشید و از آن بیشتر لذت می برید، کلش رویال بازی مناسب تری برای شما نسبت به بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans) می باشد. اما خوب کلش آف کلنز یک بازی فوق العاده می باشد که در دنیای بازی های موبایل انقلاب ایجاد کرده است.

برای آموزش بازی های بیشتر شما می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 نظرات
 1. محمدزاده می گوید

  سلام من فک کنم تو حالت ریجکتی قرار گرفتم واسه ورود به یه کلنی راهی هست که درست بشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر خیر وقتی ریجکتتون کنن دیگه کاری نمیتونین بکنین تا دوباره خودشون بهتون درخواست بدن

 2. نوری می گوید

  سلام یه سوالی داشتم منو دوستم هر دو میخوایم با یه جیمیل وارد این بازی بشیم تو گوشی هامون به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اگر اکانت های جیمیل یکسان به هردو دستگاه بدین در نتیجه هردو دیوایس با یه اکانت بازی میکنین و هر زمان که یه نفر وارد بازی بشه نفر بعدی از بازی بیرون انداخته میشه

 3. زاهدی می گوید

  سلام من فک کنم بازیمو روی جیمیل ذخیره کردم الان مجبورم گوشیمو ریستش کنم برای بازیمو اکانتم که مشکلی پیش نمیاد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اگر بازی رو متصل کرده باشید به حساب جیمیلتون پاک نمیشه

 4. قادری می گوید

  سلام من یه مشکلی دارم اونم اینکه اون خط قرمزی که خط حمله ی نیروهامه دیگ واسم نشون نمیده نمیدونم چرا کسی میدونه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اول حمله که میری ببینی چجوری حمله کنی اول اول نشون میده و اگرم نشون نده یه سربازی که زیاد ارزش نداره رو نزدیک یه ساختمون رها کن اون بالا واست یه چیزی مینویسه بارنگ قرمز و اون خط رو هم میتونی ببینی

 5. کرمی می گوید

  سلام پرچم بازیمو هر چند وقت یه بار میتونم عوض کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اگر برای بار اول است که پرچم عوض می کنید بعد از دو ماه دوباره می تونید عوض کنید اگر نه که باید ده الماس موبایل لجند خرج کنید

 6. حسین زاده می گوید

  سلام من میتونم حساب جیمیل کلش اف کلنزمو و تغییر بدم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله البته به طور معمول جیمیل بازی کلش رو میتونین فقط یکبار عوض کنید

 7. رضا می گوید

  سلام این ارورو چی میگه؟Deploy 300 housing space worth of super troops in multiplayer battles

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در جنگهای چند نفره ۳۰۰ نفر از نیروهای مسکونی را به ارزش نیروهای مسکونی مستقر کنید

 8. ایری می گوید

  سلام من تو دهکده دوم نمیتونم تجهیزاتم رو با هم ارتقا بدم میزنه همه سازندگان در دسترس هستند دلیلش چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در زمین دوم شما تنها یک کارگر دارید نمیتونید همزمان چندتا وسیله رو باهم ارتقا بدید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.