AD

BIGBIG WON کنترلر بی سیم Gale سازگار با موبایل عرضه کرد

BIGBIG WON کنترلر بی سیم Gale سازگار با موبایل عرضه کرد
0 25

BIGBIG WON جدیدترین شرکتی است که کنترلر بی سیم Gale سازگار با موبایل عرضه کرد. این کنترلر بی سیم به نام Gale، وارد رقابت با سازندگان این دسته از محصولات شده است.

قیمت کنترلر بی سیم Gale سازگار با موبایل

این شرکت که در طیف گسترده‌ای از کنترلرها، آداپتورها و لوازم جانبی الکترونیکی تخصص دارد، اعلام کرد این دستگاه که سازگار با iOS و Android است با قیمت 39.99 دلار به فروش می‌رسد و در صورت همراه شدن با شارژ قیمت آن کمی بالاتر رفته و با قیمت 49.99 دلار عرضه می شود.

کنترلر بی سیم Gale سازگار با موبایل برند BIGBIG WON

همانطور که در تصاویر تبلیغاتی دیده می شود، Gale همچنین دارای یک طرح کاملا استاندارد است که برای بسیاری از بازیکنان کنسول و علاقه مندان به گیم پد آشنا است. اما افزودن گزینه‌های بلوتوث و USB-C برای اتصال، مطمئناً علاقه بازیکنان علاقه‌مند به گزینه‌های مختلف را جلب می‌کند، البته به ژیروسکوپ، لرزش و موارد دیگر اشاره نمی‌کنیم. این دستگاه همچنین دارای یک برنامه تقریبا استاندارد برای کنترل و تنظیم همه چیز از جوی استیک گرفته تا کنترل های تریگر و دکمه است.

کنترلر بی سیم Gale سازگار با موبایل

سازگاری کنترلر بی سیم Gale

البته به نظر می رسد Gale در درجه اول به سمت بازیکنان PC و کنسول است. بازی‌هایی که از ویژگی‌های کنترلر بهره می‌برند هنوز هم کم است و برای بسیاری از آنها، نیاز به چیدمان کامل چندان زیاد نیست، به خصوص با توجه به اینکه شرکت‌های بیشتری در این زمینه فعال هستند و ویژگی سازگاری با موبایل را به صورت استاندارد برای کنترلرهای وایرلس ارائه می‌کنند. ما در مقاله ای به بررسی کنترلرهای بازی برای PC پرداخته ایم که می‌توانید آن را در ایموجو مطالعه کنید.

با این حال، پس از سال‌ها که تجهیزات جانبی کمیاب بودند، مایه دلگرمی است که این محصولات را میبینیم. همچنین شاید تمایل به خواندن راهنمای انتخاب بهترین کنترلرهای موبایل + نکات مهم باشید.

 

منبع: PocketGamer

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.