AD

شو کیس ایکس باکس در ژوئن با Call Of Duty جدید و موارد دیگر

شو کیس ایکس باکس در ژوئن با Call Of Duty جدید و موارد دیگر
0 10

طبق یک گزارش جدید، مایکروسافت در ماه ژوئن امسال میزبان رویداد تابستانی بزرگی است و شو کیس ایکس باکس در ژوئن با Call Of Duty جدید و موارد دیگر همراه می شود.

The Verge گزارش داد که مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای شو کیس تابستانی خود است که قبلاً اعلام شده بود، که به گفته این سایت در روز یکشنبه، 9 ژوئن برگزار می‌شود. طبق گزارش‌ها، این رویداد شامل معرفی بازی بعدی Gears of War می‌شود.

علاوه بر این، شایعه شده است که مایکروسافت از این رویداد برای اعلام تاریخ انتشار بازی بعدی Call of Duty و همچنین Avowed،Indiana Jones and the Great Circle  و Microsoft Flight Simulator استفاده خواهد کرد.

بازی بعدی Call of Duty که گفته می‌شود شبیه به تایتل Black Ops است، تا حدودی قرار است داستان آن در جریان Gulf War اتفاق بیفتد. طبق یک گزارش، این بازی دارای ماموریت های جهان باز است، درست مانند Call of Duty: Modern Warfare III.

در دیگر اخبار ایکس باکس،Windows Central  گزارش داد که Kareem Choudhry، با همکاری 26 ساله در مایکروسافت، شرکت را در میان سازماندهی مجددی که تا حدی بر برنامه های جاه طلبانه مایکروسافت برای هوش مصنوعی متمرکز است، ترک می کند. Choudhry، در اخیرا، برای رهبری اقدامات لازم در خصوص بازی‌های ابری Xbox، شناخته شده بود.

شو کیس تابستانی گزارش شده Xbox در 9 ژوئن، آن را درست بعد از شو کیس بزرگ Summer Game Fest در 7 ژوئن قرار می دهد. علاوه بر این، رویداد تابستانی خود Ubisoft در روز دوشنبه، 10 ژوئن برگزار می شود. انتظار می رود که بازی های بیشتری در این زمان معرفی شود.

یکی از نمایشگاه‌هایی که امسال برگزار نمی‌شود E3 است که برای همیشه لغو شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.