AD

کالاف وارزون – چگونه Nuke Challenge را در Rebirth Island انجام دهیم

کالاف وارزون - چگونه Nuke Challenge را در Rebirth Island انجام دهیم
0 153

در این مقاله ما شما را از طریق فرآیند چند مرحله ای برای به دست آوردن یک بمب اتم (nuke) به شما میگوییم که چگونه Nuke Challenge را در Rebirth Island انجام دهید.

سیزن 3 بازی کالاف دیوتی وارزون نقشه محبوب Rebirth Island Resurgence را مجدداً ارائه می‌کند و با چالش Champion’s Quest  خود وارد می‌شود. این چالش nuke شبیه به چالش Urzikstan است، اما تغییرات منحصر به فردی وجود دارد که باید بدانید.  همچنین شاید بخواهید بدانید چگونه Easter egg را در سیزن 3 وارزون تکمیل کنیم؟

 

چگونه در Rebirth Island بمب اتم (nuke) بدست آوریم

برای اینکه جزیره را بمباران اتمی کنید، ابتدا باید قفل کانترکت Champion’s Quest را باز کنید. برای این هدف، باید یا به پنج پیروزی متوالی در مسابقه دست پیدا کنید یا در مجموع 30 بازی را در یک فصل برنده شوید. هنگامی که این پیش نیاز را تکمیل کردید، مسابقه بعدی شما دارای کانترکت Champion’s Quest خواهد بود.

 

تریلر Call of Duty: Warzone – کاوش در Rebirth Island

play-sharp-fill
کانترکت
Champion’s Quest

  • این کوئست را فعال کنید

هنگامی که پیش نیاز را تکمیل کردید، مسابقه بعدی شما یک کانترکت Champion’s Quest ایجاد می کند. این مورد به صورت یک آیکون زرد رنگ روی نقشه شما ظاهر می شود. دقیقاً مانند کوئست Urzikstan، شما باید عناصر مورد نیاز برای مونتاژ nuke را پیدا کنید.

 

  • عناصر را جمع آوری کنید

فعال کردن کوئست تسک هایی با هدف دستیابی به عناصر (Acquire Elements) به شما محول می کند و یک محدودیت زمانی 10 دقیقه ای برای تکمیل کل کوئست ایجاد می کند.

تفاوت در چالش nuke مربوط بهRebirth Island  این است که هر یک از سه عنصر یکی یکی با زمان انتظار 10 دقیقه ای دراپ می شوند. این غیرممکن به نظر می رسد زیرا این کوئست فقط 10 دقیقه به شما فرصت می دهد تا همه چیز را کامل کنید، اما زمان هر عنصر با انجام اقدامات مختلف روی نقشه کاهش می یابد. این اقدامات شامل بازجویی از دشمنان، گرفتن کشتار، غارت جعبه های عرضه و خرید اقلام از ایستگاه های خرید است.

این چالش با یک تیم کامل به بهترین وجه انجام می شود. شما می‌خواهید مسابقه خود را با انجام چند کانترکت معمولی برای جمع‌آوری کش کافی برای کمک به cooldown timer ها شروع کنید.

همچنین، مطمئن شوید که لود اوت های خود را دریافت می کنید تا بتوانید با هر کسی که سعی در متوقف کردن شما دارد مبارزه کنید. تا زمانی که کانترکت Champion’s Quest فعال است، شما و هم‌تیمی‌هایتان یک UAV ثابت خواهید داشت، اما همه شما برای همه حریفان خود در مسابقه علامت‌گذاری می‌شوید.

هنگامی که یک عنصر دراپ می کند، روی نقشه به عنوان یک جعبه زرد رنگ با نماد تشعشع (radiation) مشخص می شود. این را در اسرع وقت بگیرید زیرا تایمر عنصر بعدی شروع نمی شود تا زمانی که فردی عنصری را که قبلاً دراپ شده است، بردارد.

 

جوایز Champion's Quest nuke برای Rebirth Island
جوایز Champion’s Quest nuke برای Rebirth Island

 

عناصر را اسمبل (مونتاژ) کنید

هنگامی که هر سه عنصر را دارید، یک bomb site (مکان بمب) روی نقشه شما نشان داده می شود. به آنجا بروید، عناصر را قرار دهید و بمب را مسلح کنید. این اقدام، یک شمارش معکوس دو دقیقه ای تا زمان انفجار را آغاز می کند. هر بازیکنی می تواند سعی کند شما را از انجام این کار باز دارد، بنابراین دو دقیقه از منطقه دفاع کنید. پس از پایان شمارش معکوس، مسابقه با یک فیلم کوتاه سینمایی بمب اتمی به پایان می رسد و جوایز شما ظاهر می شود.

 

جوایز Champion’s Quest

بمباران جزیره با جوایز بی نظیری نیز همراه است:

  • Engine Light’s On – کامو سلاح
  • Material Handler – اسکین Unique operator
  • Champion Banner – کارت Animated calling
  • Master Procrastinator – چارم سلاح
  • Alpha Particles – استیکر سلاح

 

نکاتی برای کاهش تایمرهای دراپ عنصر در سیزن 3 وارزون

همه چیز را لوت کنید

فقط به دنبال supply box ها نروید. حتی لوت duffle bag ها نیز برای کاهش cooldown به حساب می آیند.

بازجویی کنید. اگر حریف را ناک کردید، در صورت امکان بازجویی کنید تا از آن طریق امتیازات اضافی cooldown را به دست آوردید.

Buy Stations قابل حمل مخفی داشته باشید

این امکان وجود دارد که در صورت نیاز نزدیک یک Buy Station نباشید. دسترسی داشتن به Buy Station قابل حمل در مکانی با پوشش بیشتر می تواند مفید باشد.

پول خود را هوشمندانه خرج کنید. کارآمدترین چیز برای خرید برای کول داون armor plates است. آن‌ها ارزان‌ترین آیتم هستند، بنابراین بدون اینکه بخش بزرگی از فاند شما از خرج شود، cooldown شما را کاهش می‌دهد.

Firesale ها مهم هستند

همچنین از رویداد Firesale استفاده کنید، که اغلب می تواند در حلقه سوم رخ دهد. فقط با ارسال اسپم به همه هم تیمی هایتان برای خرید armor plates درBuyStation، می توانید زمان زیادی را کاهش دهید.

 

منبع: GameSpot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.