AD

بهترین هوش مصنوعی برای طراحی لوگو رایگان

0 4,910

اگر می‌خواهید برای استارت‌آپ خود لوگوی متمایز ایجاد کنید، هوش مصنوعی برای طراحی لوگو ابزارهای مفیدی می‌توانند باشند. با کمک هوش مصنوعی طراحی لوگو، که ابزارهای آنلاینی هستند و از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ایجاد ایده‌های لوگو با در نظر گرفتن اولویت‌های شما استفاده می‌کنند، می‌توانید سریع و راحت لوگوها ایجاد کنید. این ابزارهای باعث صرفه جویی در زمان و پول شوند و در عین حال آزادی عمل بیشتری برای بررسی ایده‌های جدید در اختیار شما قرار دهند.

در این مقاله، به برخی از بهترین ابزارها در زمینه طراحی لوگو مبتنی بر هوش مصنوعی در سال 2023 اشاره و ویژگی‌ها و مزایای آنها را توضیح می‌دهیم

بهترین سازنده‌های لوگو مبتنی بر هوش مصنوعی: رایگان، بدون واترمارک

در اینجا بهترین لوگو ساز‌های مبتنی بر هوش مصنوعی آورده شده است:

 • لوگو ساز Wix logo maker
 • لوگو ساز Fiverr logo maker
 • لوگو ساز Shopify Hatchful logo maker
 • لوگو ساز Logomaster
 • لوگو ساز Free Logo Design
 • لوگو ساز Logo AI
 • لوگو ساز Looka logo maker
 • لوگو ساز Brandmark
 • لوگوساز DesignEvo
 • لوگو ساز Tailor Brands
 • لوگو ساز Designhill

اینکه کدام یک از این ابزار را باید استفاده کرد و چرا در اینجا به اختصار به آن می‌پردازیم.

لوگوساز Wix

هوش-صمنوعی-لوگو-ساز-wix

سازنده لوگو Wix به شما این امکان را می‌دهد که یک لوگوی منحصر به فرد برای شرکت خود طراحی کنید. طیف وسیعی از layout‌ها متناسب با طیف وسیعی از مشاغل موجود است و رایگان است.

می‌توانید با سفارشی کردن رنگ‌ها، فونت‌ها، نمادها و تصاویر، لوگوی خود را متمایز کنید. علاوه بر وب‌سایت، اکانت‌های رسانه‌های اجتماعی، کارت‌های ویزیت و موارد دیگر، سازنده لوگو Wix فایل‌های وکتور با کیفیت بالا را برای استفاده در چاپ به شما می‌دهد. در هر زمینه کاری اعم از بازی، عکاسی یا فناوری که فعالیت می‌کنید، سازنده لوگو Wix نیازهای طراحی شما در زمینه لوگو را تحت پوشش قرار می‌دهد.

لوگوساز Fiverr

لوگو-ساز-Fiverr

Fiverr Logo Maker سرویسی است که به شما امکان می‌دهد در عرض چند دقیقه یک لوگوی حرفه‌ای برای برند خود ایجاد کنید. شما می‌توانید از میان صدها لوگوی از پیش ساخته شده و طراحی شده توسط طراحان لوگوی درجه یک Fiverr انتخاب کنید و آنها را مطابق با سبک و نیازهای خود سفارشی کنید.

همچنین می‌توانید بسته کاملی از دستورالعمل‌های برند، طرح‌های رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر را برای ایجاد یک برند به یاد ماندنی دریافت کنید. Fiverr Logo Maker یکی از ساده‌ترین، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای به دست آوردن بهترین لوگو برای برند شما است.

هوش مصنوعی طراحی لوگو logomakr

logomakr یک سازنده لوگو هوش مصنوعی آنلاین است که شخصی سازی سریع لوگو را تسهیل می‌کند. برای ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد، می‌توانید از یک کتابخانه گسترده از فونت‌ها، رنگ‌ها، اشکال، نمادها و پس زمینه‌ها انتخاب کنید.

logomakr می‌تواند به شما کمک کند تا سریع و بدون زحمت یک لوگو برای کسب و کار، وب سایت، وبلاگ، شبکه اجتماعی یا پروژه شخصی خود بسازید. می‌توانید لوگوهای با رزولوشن پایین را به صورت رایگان از logomakr دانلود کنید، در حالی که لوگوها با رزولوشن بالا قابل خریداری است. یک لوگو ایجاد کنید، آن را به صورت آنلاین ذخیره کنید و هر زمان که دوست دارید تغییرات ایجاد کنید. اگر یک لوگوی سفارشی و حرفه‌ای می‌خواهید اما تجربه یا ابزار طراحی ندارید، می‌توانید logomakr را امتحان کنید.

هوش مصنوعی ساخت لوگو  Shopify Hatchful

هوش-مصنوعی-ساخت-لوگو-Shopify-Hatchful

سازنده لوگو Hatchful یک برنامه مبتنی بر وب است که هر کسی می‌تواند از آن برای تولید لوگویی با کیفیت بالا برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده کند.

با توجه به اینکه برای وب سایت، رسانه‌های اجتماعی، کارت ویزیت یا کالا به لوگو نیاز دارید، در این ابزار طراحی، شما به طیف وسیعی از طرح‌بندی‌ها، نمادها، فونت‌ها و طرح‌های رنگی از پیش ساخته شده دسترسی دارید. فرمت‌های فایل با وضوح بالا و برای کاربرد و پلتفرم خاص در دسترس شما قرار می‌گیرد.

Hatchful یک سازنده لوگوآنلاین رایگان است که به هیچ مهارت یا برنامه خاصی نیاز ندارد. در عرض چند دقیقه و تنها با چند کلیک، می‌توانید یک لوگوی سفارشی داشته باشید.

لوگو ساز Logomaster

لوگو-ساز-هوش-مصنوعی-logomaster

Logomaster یک ابزار قدرتمند با کاربری آسان است که به شما کمک می‌کند لوگوهای خیره کننده‌ای برای برند کسب و کار یا پروژه خود ایجاد کنید. چه برای یک وب سایت، یک نمایه رسانه‌های اجتماعی، یک محصول یا یک خدمات به لوگو نیاز داشته باشید،

Logomaster می‌تواند به شما در طراحی آن در چند دقیقه کمک کند. می‌توانید از بین هزاران الگو انتخاب کنید، آنها را با متن، رنگ‌ها، فونت‌ها و نمادهای خود سفارشی کنید و لوگوی خود را در فرمت‌های کیفیت بالا دانلود کنید.

Logomaster چیزی بیش از یک تولید کننده لوگو هوش مصنوعی است. این یک شریک خلاق است که به شما کمک می‌کند هویت کسب و کار خود را بیان کنید و از دیگران متمایز شوید.

لوگو ساز Free Logo Design

هوش-مصنوعی-لوگو-ساز-freelogodesign

ابزار Free Logo Design یک سازنده لوگو هوش مصنوعی رایگان است که می‌تواند به شما در ایجاد یک لوگوی سفارشی در مدت زمان کوتاهی کمک کند. شما می‌توانید با تغییر یکی از هزاران الگو، نماد، اشکال و فونت موجود، لوگوی خود را برای شرکت خود شخصی سازی کنید.

شما می‌توانید یک نسخه با وضوح پایین از لوگوی خود را به صورت رایگان و یک نسخه با وضوح بالا را با قیمت‌های مقرون به صرفه دریافت کنید.چه برای یک شرکت، یک وب سایت، رسانه‌های اجتماعی یا چیز دیگری به یک لوگو نیاز داشته باشید، ابزار Free Logo Design می‌تواند به شما کمک کند لوگویی بسازید که واقعاً منحصربفرد باشد.

لوگو ساز هوش مصنوعی Logo AI

هوش-مصنوعی-طراحی-لوگو-LogoAi

با Logo AI، می‌توانید در عرض چند دقیقه یک لوگوی سفارشی برای کسب و کار خود بسازید.  Logo AIاز هوش مصنوعی برای یادگیری اولویت‌ها و استانداردهای صنعت شما در ایجاد لوگو استفاده می‌کند.

اصلاح فونت‌ها، رنگ‌ها، نمادها و layout لوگوی شما توسط این ابزار قابل انجام است. Logo AI همچنین دستورالعمل‌های هماهنگی لوازم اداری و برند را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند تصویری حرفه‌ای برای کسب و کار خود ایجاد کنید. Logo AI می‌تواند به شما در ایجاد یک لوگو در هر حوزه‌ای، چه برای یک کسب و کار، وبلاگ، پادکست یا پروژه شخصی کمک کند.

لوگو ساز Looka (با نام سابق Logojoy)

هوش-مصنوعی-لوگو-Looka

با این ابزار سازنده لوگو در عرض چند دقیقه یک لوگوی سفارشی برای کسب و کار خود ایجاد کنید. شما می‌توانید از Looka برای ایجاد لوگو برای هر کاربردی از وب سایت و کارت ویزیت گرفته تا پروفایل رسانه‌های اجتماعی و کالا استفاده کنید.

از میان ده‌ها فونت، رنگ و نماد انتخاب کنید تا در عرض چند دقیقه لوگوی منحصر به فرد خود را با Looka ایجاد کنید. می‌توانید از ابزارهای ویرایش پیشرفته برای شخصی‌سازی لوگوی خود و دریافت نظرات کارکنان و مشتریان خود استفاده کنید.

وقتی از لوگوی خود راضی هستید، ممکن است آن را به فرمت‌های مختلف برای استفاده در چاپ، وب و سایر رسانه‌ها ذخیره کنید. با استفاده از Looka می‌توانید چیزی بیش از لوگوهای ساده بسازید. این ابزار یک روش موثر برای ایجاد یک نام تجاری متمایز برای شرکت شما است.

لوگو ساز Brandmark

هوش-مصنوعی-ساخت-لوگو-Brandmark

Brandmark یکی دیگر از سازندگان لوگو مبتنی بر هوش مصنوعی است که ادعا می‌کند لوگوهایی منحصر به فرد، به یاد ماندنی و متناسب با برند شما ایجاد می‌کند.  Brandmarkاز یک الگوریتم یادگیری عمیق استفاده می‌کند که نام برند، صنعت و کلمات کلیدی شما را تجزیه و تحلیل می‌کند تا لوگوهایی مطابق با هویت برند شما تولید کند.

علاوه بر این، Brandmark ایده‌هایی دارد که می‌توانید در لوگوی خود این ایده‌ها را به کار بگیرید. همچنین می‌توانید با انتخاب از میان لی اوت‌ها، رنگ‌ها و فونت‌های مختلف، لوگوی خود را اصلاح کنید.

Brandmark یک تست رایگان ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد لوگوهای با وضوح پایین را برای استفاده شخصی بارگیری کنید و یک طرح پولی با هزینه 25 دلار در ماه یا 250 دلار در سال برای لوگوهای با وضوح بالا به صورت نامحدود ارائه می‌دهد.

همچنین بخوانید: تاثیر هوش مصنوعی بر صنعت عکاسی

لوگو ساز DesignEvo

هوش-مصنوعی-طراحی-لوگو-DesignEvo

DesignEvo یک لوگو ساز هوش مصنوعی آنلاین قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد در عرض چند دقیقه لوگوهای خیره کننده‌ای طراحی کنید. اگر برای کسب و کار، وب سایت، وبلاگ یا رسانه‌های اجتماعی خود به یک لوگو نیاز داشته باشید، DesignEvo  دارای قالب‌ها و نمادهای خیره کننده‌ای است.

شما می‌توانید لوگوی خود را با فونت‌ها، رنگ‌ها، شکل‌ها و جلوه‌های مختلف سفارشی کنید. همچنین می‌توانید تصاویر و گرافیک‌های خود را آپلود کنید تا لوگوی خود را منحصر به فردتر و شخصی تر کنید. استفاده از DesignEvo  آسان است و نیازی به مهارت طراحی ندارد.

می‌توانید پیش نمایش لوگوی خود را بر روی ماکت‌های مختلف مشاهده کرده و آن را در قالب‌های با وضوح بالا دانلود کنید. با DesignEvo می‌توانید یک لوگوی حرفه‌ای و چشم‌نواز ایجاد کنید، بدون اینکه پولی پرداخت کنید.

لوگوساز Tailor Brands

هوش-مصنوعی-طراح-لوگو-Tailor-Brands

Tailor Brands شرکتی است که ابزارها و خدمات مختلفی را برای مشاغل کوچک و کارآفرینان ارائه می‌دهد. با استفاده از Tailor Brands، می‌توانید یک طراحی منحصر به فرد برای لوگوی یک وب‌سایت حرفه‌ای، یک آدرس ایمیل تجاری و یک کالای برند ایجاد کنید.

اگرچه تمرکز اولیه Tailor Brands بر طراحی لوگو بود، اما دامنه پیشنهادات این پلتفرم اکنون گسترده شده است. ساخت لوگو، وب سایت و سایر مواد تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کار نوپا بسیار راحت است. Tailor Brands می‌تواند به شما کمک کند ایده خود را به یک تجارت واقعی تبدیل کنید و از همان روز اول رسمی به نظر برسید.

هوش مصنوعی طراحی لوگو Designhill

هوش-مصنوعی-برای-طراحی-لوگو

لوگو ساز Designhill ابزاری است که به شما امکان می‌دهد یک لوگوی حرفه‌ای و منحصر به فرد برای کسب و کار دیجیتال خود ایجاد کنید. شما می‌توانید از سازنده لوگوی مبتنی بر هوش مصنوعی برای ایجاد صدها طرح لوگو بر اساس اولویت‌ها و صنعت خود استفاده کنید.

با استفاده از این ابزار همچنین می‌توانید لوگوی خود را با فونت‌ها، رنگ‌ها و نمادهای مختلف سفارشی کنید. استفاده از لوگو ساز Designhill آسان است و انواع قالب‌ها و افزونه‌ها را متناسب با نیازهای برند شما ارائه می‌دهد. هوش مصنوعی ساخت لوگو Designhill می‌تواند به شما کمک کند لوگویی ایجاد کنید که نشان دهنده هویت و ارزش‌های برند شما باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.