AD

بهترین بازی‌های دو نفره اندروید

0 2,818

بازی‌های ویدیویی امروزه یکی از مهم‌ترین موارد برای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت می‌باشند. البته اگر گیمرهای حرفه‌ای که از این راه درآمد دارند را فاکتور بگیریم.

در گذشته و پیش از استفاده از گوشی‌های موبایل به عنوان یک پلتفرم برای انجام بازی‌های ویدیویی، باید از کامپیوترها و یا کنسول‌های بازی استفاده می‌شد. اما با پیشرفت تکنولوژی و در دسترس بودن گوشی موبایل، طراحان و سازندگان بازی‌های ویدویی به این فکر افتادند تا از این پلتفرم به بهترین شکل استفاده کنند.

در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین بازی‌های دو نفره اندروید را بشناسید و با دوستان و خانواده خود برای لحظاتی سرگرم شوید.

پیشرفت تکنولوژی حتی جمع‌های خانوادگی و دوستانه را تغییر داده است، به طوری که حتی گذراندن وقت و انجام بازی‌های سنتی نیز حالا به صورت دیجیتالی و ویدیویی انجام می‌شود. پس اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که در جمع‌ها حوصله‌تان سر می‌رود و تمایل دارید تا اوقات خود را با افراد دیگر به انجام بازی‌های ویدویی پر کنید، این مقاله مخصوص شماست. با ما همراه باشید تا با بهترین بازی‌های دو نفره اندروید آشنا شوید.

معرفی بهترین بازی‌های دو نفره اندروید

سازندگان و طراحان بازی‌های ویدیویی، پس از شناخت پلتفرم موبایل، اقدام به تولید بازی‌های مختص به آن را کردند. پس از گذشت زمان و با استقبال بسیار از این بازی‌ها، حتی بازی‌هایی که منحصرا برای کنسول و یا کامپیوتر ارائه شده بودند نیز، اقدام به ساخت ورژن موبایل خود کردند تا از این بازار پررقابت جا نمانند.

اگر دقت داشته باشید، انجام بازی‌های ویدیویی با موبایل بسیار ساده‌تر از کنسول و کامپیوتر است. چرا که موبایل همیشه و همه جا در دسترس است و نیاز به تجهیزات خاصی ندارد.

تنوع در ژانر و نوع بازی‌های موبایلی بسیار گسترده است و هر شخص با هر نوع سلیقه و تمایلی می‌تواند بازی مخصوص به خود را یافته و از انجام آن لذت ببرد.

 برخی از افراد نیز تمایل دارند بازی‌های ویدیویی را به صورت دو نفره و یا گروهی انجام دهند. در این موارد نیز دامنه انتخاب بسیار وسیع بوده و شما می‌توانید از بین بازی‌هایی که در این مقاله معرفی می‌شوند، هر کدام که با علایق شما سازگاری داشته انتخاب کرده و از انجام آن لذت ببرید.

معرفی بازیTick Tock: A Tale for Two

بهترین-بازی‌های-دو-نفره-اندروید

یکی از بهترین بازی‌های دو نفره اندروید که حتما باید آن را امتحان کنید، بازی Tick Tock: A Tale for Two می‌باشد. همان‌طور که از نام این بازی مشخص است، بازی کاملا دو نفره بوده و امکان انجام آن به صورت تکی وجود ندارد.

از مهم‌ترین مواردی که در این بازی باید توجه داشته باشید، این است که شما و دوستتان در محیطی قرار می‌گیرید که هر محیط منحصربه‌فرد است. برای پیش بردن بازی باید با همکاری یکدیگر به حل معماهایی که درون بازی تعبیه شده است بپردازید. اما توجه داشته باشید که شما و دوستتان نباید به صفحه همدیگر نگاه کنید.

جذابیت بازی در این است که ارتباط شما تنها از طریق صوت باشد و با راهنمایی‌هایی که از هم می‌خواهید به حل معماهای مختص به خود مشغول شوید.

در صورتی که آنلاین بازی می‌کنید می‌توانید از هم دور باشید، اما اگر بازی را به صورت آفلاین انجام می‌دهید، ترجیحا در یک مکان اما با فاصه قرار بگیرید به طوری که به صفحه بازی یارتان دید نداشته باشید.

دانلود بازی Tick Tock:A Tale For Two

معرفی بازی Ludo Club

بازی-Ludo-Club-دونفره

اگر اهل بازی‌های تخته‌ای باشید، حتما با بازی منچ آشنا هستید. در واقع این بازی همان بازی منچ است که به صورت دیجیتالی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به صورت آفلاین با ربات‌ها و یا آنلاین با دوستان خود و یا بازیکنان دیگر از سرتاسر جهان بازی کنید.

قوانین این بازی کاملا ساده است و درست همچون بازی منچ کلاسیک، لازم است تا با انداختن تاس و حرکت مهره‌ها بازی را پیش ببرید هر بازیکن 4 مهره دارد و هر کسی زودتر این 4 مهره را به جایگاه خود برساند، برنده خواهد بود.

اگر به این سبک از بازی‌های تخته‌ای کلاسیک علاقه‌مند باشید، بازی Ludo Club مناسب شماست. پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را امتحان کنید.

دانلود بازی Ludo Club

معرفی بازی Anti Pong

بازی-دونفره-Anti-Pong

این بازی را می‌توان از اولین بازی‌های ویدیویی محسوب کرد. در این بازی، بازیکن باید با استفاده از وسیله‌ای مسطح حرکات توپ را در صفحه بازی کنترل کرده و مانع از خروج آن از سمت خود شوند.

این بازی در سیستم عامل اندروید از نظر بصری جذابیت‌های بالایی دارد و در واقع نسخه به‌روز بازی اصلی می‌باشد. اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد اما اوقات مفرح و پرهیجانی را می‌توان با استفاده از آن برای خودتان بسازید.

طراح این بازی تلاش کرده است تا روند آن را از حالت یکنواخت خارج کند و در هر مرحله چالش‌هایی را در برابر بازیکنان قرار دهد. برای مثال مواردی که به بازیکن برای کنترل حرکت توپ کمک کرده و یا تغییر سرعت حرکت توپ از این موارد هستند.

دانلود بازی Anti pong

معرفی بازی The Past Within

بازی-the-past-within-دو-نفره-برای-اندروید

این بازی درست مانند بازی Tick Tock: A Tale for Two یک بازی فکری معمایی دو نفره است که همزمان باید دو بازیکن جریان آن را پیش ببرند.

نفر اول می‌تواند یکی از دو شخصیت بازی را انتخاب کرده و سپس نفر دوم نقش شخصیت دیگر را در یک دنیای دو بعدی پر از معما بر عهده می‌گیرد.هر کدام از بازیکنان با معماهای ویژه‌ای روبه‌رو می‌شود که بدون کمک از سمت شخصیت دیگر قادر به حل کردن آن‌ها نخواهد بود.

اگر از انجام بازی‌های معمایی و چالشی لذت می‌برید حتما این بازی را امتحان کنید استودیو Rusty Lake که یکی از بهترین استودیوهای سازنده بازی‌های ویدویی است، ویژگی‌های خاصی را در ساخت آن به کار برده است. به همین سبب می‌توان The Past Within را از بهترین بازی‌های دو نفره اندروید محسوب کرد.

دانلود بازی The Past Within

معرفی بازی Tank Stars

بازی-Tank-Stars-دو-نفره-اندروید

یکی از بهترین بازی‌های دو نفره اندروید در ژانر اکشن، بازی Tank Stars می‌باشد. شما در این بازی باید یک تانک برای خود انتخاب کرده و سپس در محیط بازی اقدام به نابودی تانک حریف خود کنید.

بازی هم به صورت آنلاین و هم آفلاین قابلیت انجام دارد. در حالت آفلاین با دوست خود و در حالت آنلاین با هر بازیکنی از سرتاسر دنیا مبارزه خواهید کرد. تنوع خوبی در انواع تانک‌ها برای انجام بازی وجود دارد که هر تانک ظاهر و قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارد. در ادامه با پیروزی و دریافت امتیازهای کافی، می‌توانید تانک خود را شخصی‌سازی کنید و موارد مختلفی را برای آن خریداری کنید.

دانلود بازی Tank Stars

معرفی بازی Among Us

بازی-دونفره-2-Player-games-the-Challenge

از جذاب‌ترین و بهترین بازی‌های دو نفره اندروید باید به این بازی اشاره کرد. اگر به سبک بازی‌های اکشن علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم از انجام این بازی غافل نشوید.

در بازی Among Us شما باید یکی از دو گروه شیادان و یا خدمه را انتخاب کنید. در ادامه درون یک سفینه قرار می‌گیرید که گروه شیادان اقدام به خرابکاری و کشتن خدمه می‌کند و در مقابل گروه خدمه مشکلات به وجود آمده را رفع کرده و تلاش می‌کنند تا جان سالم به در ببرند.

گفتگو یکی از اساس‌های این بازی است که در آن لازم است شما در هر گروهی که بازی می‌کنید، تلاش کنید تا اعضای گروه دیگر را حذف کنید. در نهایت گروهی که عملکرد بهتری داشته باشد، پیروز میدان خواهد شد.

دانلود بازی Among US

معرفی بازی 2 Player games : the Challenge

بازی-2-Player-games-the-Challenge-دونفره

از جمله بازی‌های سبک آرکید و با تنوع بسیار بالا می‌توان به بازی 2 Player games : the Challenge اشاره کرد. برای انجام این بازی نیازی به دو گوشی موبایل نیست و به سادگی و بدون اتصال به اینترنت می‌توانید با یک گوشی با دوست خود سرگرم شوید.

برای انجام آن کافی است وارد بازی شده و از چالش‌های مختلفی که بازی پیش روی شما قرار می‌دهد، استقبال کنید. شما باید برای پیروزی حریف خود را که همان دوستتان است شکست دهید.

بازی‌های مختلف از جمله والیبال، بسکتبال، شطرنج و … در این بازی وجود دارند و شما را تا ساعات طولانی بدون خستگی سرگرم نگه می‌دارد. اگر دسترسی به اینترنت ندارید، این بازی انتخاب فوق‌العاده‌ای است.

دانلود بازی Player Games: the Challenge 2

معرفی بازی Sea Battle 2

بهترین بازی‌های دو نفره اندروید

اگر به بازی‌های سبک جنگی علاقه‌مند هستید، این بازی مناسب شماست. در این بازی باید در ابتدا نقشه داشته باشید و با تاکتیک مناسب از تجهیزات جنگی که بازی در اختیارتان قرار می‌دهد، بهره ببرید.

محیط بازی همان‌طور که از نام آن نیز مشخص است، دریا خواهد بود. چیدمان ابزارآلات جنگی شما بسیار مهم است. در ادامه و با ورود به محیط بازی باید با حریف خود روبه‌رو شده و تلاش کنید تا تجهیزات او را نابود سازید. هر بازیکنی که بتواند زودتر تجهیزات جنگی حریف خود را به طور کامل نابود سازد، برنده این بازی خواهد بود.

دانلود بازی Sea Battle 2

جمع‌بندی و سخن آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین بازی‌های دو نفره اندروید را در ژانرهای مختلف برای شما عزیزان معرفی کنیم. با توجه به این که امروزه افراد مختلف صرف نظر از سن و سال و علاقه خود تمایل دارند اوقات خود را با انجام بازی‌های ویدیویی پر کنند، انتخاب بازی خوب گاهی می‌تواند بسیار سخت باشد.

بازی‌های معرفی شده در این مقاله اما همگی از کیفیت و امتیاز بالایی برخوردارند که اگر به ژانر آن‌ها علاقه داشته باشید، از دانلود کردن و امتحان هر کدام پشیمان نخواهید شد.

همچنین بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.