AD

4 روش افزایش اعضای گروه و کانال تلگرام (اثبات شده)

4 روش افزایش اعضای گروه و کانال تلگرام (اثبات شده)
0 625

4 روش افزایش اعضای گروه و کانال تلگرام با استفاده از تبلیغات و راهکارهای درست بصورت اثبات شده و بدون استفاده از روشهای غیر قانونی مانند خرید اعضا فیک

بسیاری از افراد وقتی می‌خواهند اعضای بیشتری را برای گروه یا کانال تلگرام خود جذب کنند، دچار اشتباه می‌شوند. آنها سعی می‌کنند به سرعت تعداد زیادی اعضای جدید به دست آورند. اما آنها به این فکر نمی‌کنند که اعضایی را که از قبل دارند راضی و علاقه مند نگه دارند. همچنین یکی از راه های دیگر جذب مخاطب را با راهنمای تنظیم پیام‌های خوش‌آمدگویی پین‌شده در گروه یا کانال تلگرام می توانید در ایموجو یاد بگیرید.

همه می‌دانند که فریب دادن افراد برای پیوستن خوب نیست. آنها به سادگی به رشد گروه شما کمک نمی‌کنند. داشتن اعضایی که واقعاً به آنچه به اشتراک می‌گذارید اهمیت می‌دهند بسیار مهم است.

اگر از راه‌های خوبی برای به دست آوردن اعضای جدید استفاده می‌کنید، ممکن است تعداد زیادی از آنها را سریع به دست نیاورید. اما اعضایی که به دست می‌آورید واقعاً به گروه شما اهمیت می‌دهند.

در این مقاله چند راهکار خوب برای به دست آوردن اعضای بیشتر پیدا خواهید کرد. اما به یاد داشته باشید، خوب نیست اگر آنها بپیوندند و بعد زود بروند. شما باید همیشه چیزهای جذاب و مرتبط را در گروه خود به اشتراک بگذارید. همچنین اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد تلگرام داشته باشید صفحه مقالات تلگرام ما را مشاهده کنید.

از رسانه‌های اجتماعی برای اطلاع رسانی درباره گروه خود استفاده کنید

اگر برند، محصول یا خدماتی دارید که مردم آن می‌شناسند، می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی برای اطلاع‌رسانی درباره گروه‌ها و کانال‌های تلگرام خود استفاده کنید.

برخی از بهترین تاکتیک‌هایی که می‌توانید هنگام استفاده از رسانه‌های اجتماعی هنگام تبلیغ کانال یا گروه تلگرام خود استفاده کنید عبارتند از:

  • لینک گروه خود را در پروفایل خود قرار دهید
  • وقتی افراد به پروفایل شبکه‌های اجتماعی شما نگاه می‌کنند، ابتدا باید لینک گروه تلگرام شما را ببینند.
  • حتی اگر اطلاعات افراد در مورد تلگرام زیاد است، می‌توانید به آنها بگویید که در صورت نداشتن اپلیکیشن تلگرام چگونه به گروه شما بپیوندند.

  • در صورت امکان لینک گروه یا کانال خود را به اشتراک بگذارید
  • هر چند وقت یکبار به فالوورهای شبکه‌های اجتماعی خود درباره گروه و کانال‌های تلگرام خود بگویید.
  • چیزهای خوب را از گروه خود به اشتراک بگذارید.این باعث می‌شود که آنها تمایل به پیوستن داشته باشند.به آنها بگویید چرا گروه تلگرام شما خاص است.

  • تخفیف یا جوایز ویژه بدهید
  • اگر افراد به گروه شما بپیوندند یا آن را به اشتراک بگذارند، می‌توانید تخفیف یا جایزه ویژه‌ای بدهید.اما مراقب باشید. شما اعضایی می‌خواهید که واقعاً به گروه شما اهمیت می‌دهند.
  • ربات‌های اشتراک تلگرام، حتی می‌توانند کدهای دسترسی را صادر کنند که می‌توانید به عنوان کوپن رایگان برای ورود به گروه‌ها و کانال‌های پولی بدهید.

با افرادی که موارد مورد علاقه شما را به اشتراک می‌گذارند ارتباط برقرار کنید.

مکان‌هایی آنلاین وجود دارد که مردم در مورد چیزهایی که دوست دارند صحبت می‌کنند. مکان‌هایی مانند Reddit، Clubhouse  یا سایر گروه‌های تلگرام نمونه‌های خوبی هستند.

ممکن است گروه‌های محبوب بزرگ نخواهند با گروه‌های کوچک جدید کار کنند. اما گروه‌های کوچک نیز می‌توانند بسیار خوب باشند. آنها می‌توانند اعضایی داشته باشند که واقعاً به آنها اهمیت می‌دهند.

بدانید اعضای شما به صورت آنلاین چه چیزی را جستجو می‌کنند

سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) می‌تواند به شما کمک کند تا مشتریان بالقوه را جذب کنید و محتوای شما را برای هر کسی که به دنبال آن در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو می‌گردد در دسترس قرار دهد.

دانستن هدف جستجوی مخاطبان و جست‌وجوهایی که استفاده می‌کنند به شما کمک می‌کند کانال یا گروه تلگرام خود را برای نمایش در صفحه اول موتور جستجو بهینه کنید. نام کانال و آخرین پست‌ها باید با کلمات کلیدی جستجوی مورد نظر شما مرتبط باشد.

یکی دیگر از تاکتیک‌های امیدوارکننده ایجاد و ارسال مقالات وبلاگ بهینه‌سازی شده برای هدف جستجوی شما است. وبلاگ‌ها باید دارای لینک‌هایی به کانال یا گروه تلگرام شما باشند.

ابزارهای سئوی متعددی طراحی شده‌اند تا تجزیه و تحلیل و بینش کاملی را در مورد عادات جستجوی مشتری بالقوه به شما ارائه دهند.

برای نشان دادن گروه خود به افراد بیشتری هزینه کنید

پس از مدتی، اگر افراد گروه شما را دوست داشتند، می‌توانید برای نمایش آن به افراد بیشتری هزینه کنید.

این راهکار با پرداخت هزینه برای اعضا متفاوت است. شما برای نشان دادن گروه خود به افرادی که ممکن است آن را دوست داشته باشند، هزینه می‌کنید. اما آن‌ها فقط در صورتی به گروه شما می‌پیوندند که آنچه را که به اشتراک می‌گذارید دوست داشته باشند.

مکان‌هایی مانند گوگل و فیس‌بوک وجود دارند که می‌توانید برای نشان دادن گروه خود به افراد بیشتری هزینه پرداخت کنید. آنها همچنین به شما می‌گویند که تبلیغات پولی چگونه است.

اگر گروه شما درباره موضوعات خاصی مانند رمز ارز است، باید مکان‌های خاصی را برای نمایش تبلیغات خود پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.