AD

ویرایش پیام‌های دایکرت در اینستاگرام

امکان ویرایش پیام‌های دایکرت در اینستاگرام
0 6

اینستاگرام امروز اعلام کرد که این امکان ویرایش پیام‌های دایکرت در اینستاگرام را فراهم می کند که بتوانند پیام های درایرکت را تا 15 دقیقه پس از ارسال آن‌ها ویرایش کنند. این شرکت همچنین اعلام کرد که کاربران به زودی گزینه پین کردن حداکثر سه رشته پیام را در بالای صندوق ورودی خود خواهند داشت.

ویرایش پیام دایرکت در اینستاگرام

توانایی ویرایش DM ها (پیام های دایرکت) به شما امکان می‌دهد اشتباه تایپی را برطرف کنید یا اگر پیام شما کاملاً درست به نظر نمی‌رسد، موارد را تغییر دهید. برای ویرایش یک پیام، باید آن را فشار داده و نگه دارید و سپس edit را از منوی کشویی انتخاب کنید. هنگامی که یک پیام را ویرایش می کنید، حباب متن بنفش دارای یک برچسب ویرایش شده (Edited) در بالای آن خواهد بود تا به شخص دیگر اطلاع دهد که پیام تغییر کرده است. این ویژگی مشابه ویژگی ویرایش اپل برای iMessage است که تقریباً دو سال پیش عرضه شد.

ویرایش پیام های دایکرت در اینستاگرام

در مورد گزینه پین کردن چت به بالای صندوق ورودی خود، می توانید این کار را با کشیدن انگشت به چپ یا ضربه زدن و نگه داشتن روی چت و سپس ضربه زدن روی pin انجام دهید. شما می توانید در هر زمان که بخواهید چت مد نظر خود را unpin کنید. از این ویژگی می‌توان برای دسترسی سریع به چت‌هایی که اغلب بازدید می‌کنید، استفاده کرد، اما همچنین می‌تواند به عنوان راهی برای یادآوری مجدد به یک مکالمه خاص در زمانی دیگر استفاده شود.

اینستاگرام همچنین اخیراً به همه کاربران اجازه می‌دهد تا اعلام اینکه پیام خوانده شد را برای همه چت‌های خود یا موارد خاص غیرفعال کنند. می‌توانید با رفتن به تنظیمات حساب خود، روی Messages and story replies و سپس کلیک کردن بر روی دکمه Show read receipts و سپس خاموش کردن آن‌ها، این قابلیت را برای همه چت‌ها خاموش کنید. این شرکت برای اولین بار آزمایش این ویژگی را در نوامبر آغاز کرد.

این شرکت به اشتراک گذاشته است که کاربران اکنون می‌توانند با فشار دادن و نگه داشتن روی استیکری که می‌خواهند ذخیره کنند استیکرهای مورد علاقه خود را برای دسترسی آسان در DM ذخیره کنند. بعد از اینکه یک استیکر را ذخیره کردید، دفعه بعد که به بخش استیکرها رفتید، می‌توانید آن را در بالای صفحه پیدا کنید.

اینستاگرام با ارائه یک تجربه پیام رسانی بهتر، احتمالاً به دنبال این است که کاربران خود را وادار کند تا به جای خدمات پیام رسانی اپلیکیشن های رقیب، از طریق این پلتفرم به دوستان و خانواده خود پیام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.