AD

هوش مصنوعی برای توسعه بازی عالی خواهد بود

0 138

شرکت ایکس باکس می گوید هوش مصنوعی برای توسعه بازی عالی خواهد بود

سارا باند، نایب رئیس شرکت ایکس‌باکس، درباره تأثیری که هوش مصنوعی می‌تواند بر دنیای بازی داشته باشد، اظهار نظر کرده است. باند در گفتگو با Inverse گفت هوش مصنوعی در تبدیل شدن افراد علاقمند به بازی‌ساز تاثیر بسزایی دارد.

باند گفت: شما واقعاً خواهید دید که توسعه بازی با قدرت هوش مصنوعی دموکراتیزه تر می شود. هوش مصنوعی به عنوان توسعه‌دهنده بازی یا سازنده بازی ساختن یک بازی را برای هر کسی بدون نیاز به داشتن تحصیلات در علوم کامپیوتر آسان‌تر می‌کند.

شاید علاقه مند به آشنایی با هوش مصنوعی در بازی های کامپیوتری باشید

باند ادامه داد که مدت زیادی طول نخواهد کشید که بازی کردن با ایجاد یک بازی مترادف می شود.

باند افزود: موسیقی و ویدئو دموکراتیزه سازی بیشتری برای سازندگان داشته است. من این نیاز را به وضوح می بینم. من با افراد زیادی ملاقات می کنم که می خواهند یک بازی بسازند.

در ماه فوریه، اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ (Microsoft Gaming) گفت که هوش مصنوعی یک افزوده و نیروی مثبت برای بازی خواهد بود. او گفت: مطمئناً هوش مصنوعی در بازی های ویدئویی نقش خواهد داشت و همیشه نقش داشته است. چه فیزیک شبیه سازی شده باشد، چه رندر سه بعدی، چه فناوری صوتی عالی در همه این موارد هوش مصنوعی نقش دارد. چیزی که من می بینم این است که وقتی به سازندگان ما ابزارهای جدیدی برای بازی می دهید، روی آنها کار می کنند؛ گاهی اوقات چند سال طول می کشد تا ریتم آنها را پیدا کنند.

پیش از این، ساتیا نادلا (Satya Nadella) مدیر عامل مایکروسافت گفت که هر محصول مایکروسافت از جمله ایکس باکس از پیشرفت‌های فناوری هوش مصنوعی بهره می‌برد، بنابراین شنیدن صحبت‌های مثبت اسپنسر و باند در مورد پتانسیل هوش مصنوعی در بازی‌های ویدیویی جای تعجب ندارد و باز هم، مایکروسافت از نظر مالی روی هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کند تا به موفقیت برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.