AD

Sims 5 رایگان خواهد بود

0 63

آخرین به روز رسانی تیم Sims شامل توسعه دیگری در این بازی است که در حال حاضر با نام Project Rene  شناخته می شود که در اینجا آن را The Sims 5 می نامیم. نکته مهم این است که Maxis در EA تأیید می کند بازی اصلی بعدی Sims رایگان خواهد بود و بازی پایه آن دارای ویژگی های بیشتری نسبت به Sims 4 در هنگام عرضه است.

در طول بخش به‌روزرسانی Project Rene، معاون نوآوری سیمز، لیندسی پیرسون تأیید می‌کند بازی Sims برای دانلود رایگان خواهد بود و توضیح می دهد که شما می توانید Project Rene را بدون اشتراک، بدون خرید بازی اصلی یا مکانیک های انرژی بازی کنید.

شاید علاقه‌مند به دانلود بازی سیمز 4 باشید

در ادامه، پیرسون می‌گوید که استراتژی آنها برای کسب درآمد از Project Rene همانند The Sims 4 بر بسته‌های بازی DLC  متکی خواهد کرد.

پیرسون می‌گوید: به‌جز به‌روزرسانی‌های منظم بازی اصلی، ما محتوا و بسته‌ها را می‌فروشیم. مطمئناً این بازی با همه چیزهایی که در The Sims 4  دارید شروع نمی شود، اما ما به مرور زمان تجربیات و محتوای جدیدی را به Project Rene  اضافه خواهیم کرد.

همچنین به «گزینه‌های دسترسی زودهنگام در مقیاس بزرگ» برای Project Rene اشاره شده است، اگرچه تصور می شود که هنوز چندین سال دیگر برای رسیدن به این قابلیت زمان نیاز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.