AD

آموزش اتصال ایکس باکس به لپ تاپ با چند گام

0 15,917

یافتن یک روش مناسب برای اتصال کنسول ایکس باکس به لپ تاپ همیشه جذاب و هیجان انگیز است. افراد به دلیل محدودیت در داشتن تلویزیون سعی می‌کنند تا ایکس باکس خود را به لپ تاپ متصل کنند تا بدین صورت بتوانند به صورت مداوم به انجام بازی‌های روز بپردازند. ما در این مقاله از سری مقالات آموزشی سایت ایموجو قصد آموزش اتصال ایکس باکس به لپ تاپ را داریم.

اگر شما دارای کنسول ایکس باکس هستید و می‌خواهید اتصال خود را به شکل صحیح به لپ تاپ برقرار کنید باید توجه داشته باشید که برخی از پیش نیازها را رعایت کنید. توجه کردن به موارد گفته شده در این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا بدون دردسر یک اتصال مناسب داشته باشید. با آموزش اتصال ایکس باکس به لپ تاپ همراه سایت ایموجو باشید.

مراحل اتصال ایکس باکس به لپ تاپ

برای این که بتوانید کنسول خود را به لپ تاپ متصل کنید، باید برخی از پیش نیازها را در نظر داشته باشید. در متداول‌ترین حالت می‌توان گفت که لپ تاپ شما باید دارای پورت HDMI باشد تا بتوانید به راحتی خروجی تصویر را از لپ تاپ دریافت کنید. برای یک اتصال مطمئن به یک لپ تاپ، کابل HDMI و پورت   HDMI نیاز خواهید داشت.

در برخی از مدل‌های لپ تاپ برای اتصال کابل HDMI محدودیت‌های خاصی وجود دارد که باید به آن توجه کنید. موارد حائز اهمیت در هنگام اتصال پایدار، توجه کردن به ورودی HDMI در مقابل خروجی آن است. دریافت صدا و تصویر باکیفیت می‌تواند برای بسیاری از گیمرها دارای اهمیت باشد. جهت اتصال Xbox به لپ تاپ  از طریق کابل HDMI بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در ابتدا برق را به دستگاه کنسول خود متصل کرده و سپس کابل HDMI موجود را به پورت ورودی HDMI دستگاه وصل کنید.
  • پس از بررسی اتصال صحیح، می‌توانید خروجی تصویر کنسول را از دستگاه خود مشاهده کنید که در این حال قادر خواهید بود تا به راحتی بازی‌های ویدیویی را بر روی کنسول اجرا کنید.
اتصال ایکس باکس به لپ تاپ
اتصال ایکس باکس به لپ تاپ

اتصال کنسول به لپ تاپ بدون  HDMI

در نوع دیگر اتصال می‌توانید بدون توجه به ورودی کابل HDMI اتصال خود را برقرار کنید. اتصال ایکس باکس به لپ تاپ بدون وجود کابل HDMi نیاز به اتصال بی سیم دارد. لپ تاپ شما باید در این حالت دارای ویندوز 10 باشد. این روش به نسبت روش بالا دارای پیچیدگی‌های بیشتری است که برای انجام آن بهتر است مراحل زیر را دنبال کنید:

در ابتدا باید نرم افزار ایکس باکس را جهت اتصال ایکس باکس به لپ تاپ از فروشگاه مایکروسافت دریافت کنید.

پس از نصب برنامه وارد حساب ایکس باکس لایو خود شوید و سپس دستگاه کنسول خود را روشن کنید. آموزش قدم به قدم اتصال ایکس باکس لایو در سایت ایموجو بیان شده است.

پس از لاگین شدن در سیستم دکمه اتصال را فشار دهید تا زمانی که هر دو دستگاه به یک شبکه متصل شوند. در این حالت می‌توانید خروجی تصویر را بر روی سیستم لپ تاپ خود مشاهده کنید. اتصال Xbox به لپ تاپ از طریق بی سیم امکان پذیر است و برای این که بتوانید خروجی تصویر مناسبی دریافت کنید باید ویندوز 10 را بر روی لپ تاپ خود نصب کنید.

نکته: در این حالت صفحه لپ تاپ شما به عنوان خروجی اصلی تصویر شناخته می‌شود و با توجه به کیفیت لپ تاپ خود می‌توانید تصاویر رنگی و مناسب، دریافت کنید. در هر دو شیوه با توجه به جنس لپ تاپ خود می‌توانید تصویر قابل قبول را جهت اجرای بازی‌های ویدیویی مشاهده کنید.

اتصال ایکس باکس به لپ تاپ
اتصال ایکس باکس به لپ تاپ

جمع بندی درباره اتصال ایکس باکس به لپ تاپ

بسیاری از کاربران به دلیل داشتن محدودیت‌های مختلف، نمی‌توانند از تلویزیون منزل جهت انجام بازی‌های روز استفاده کنند. با به کارگیری آموزش اتصال Xbox به لپ تاپ می‌توانید به راحتی اتصال دو دستگاه را با یکدیگر برقرار کنید و به صورت مداوم به انجام بازی‌های روز بپردازید. آموزش بالا به دو صورت اتصال با سیم و بدون سیم بیان شده است تا با توجه به نیاز خود یک مورد را انتخاب کنید.

در سری مقالات آموزشی سایت ایموجو آموزش ریست ایکس باکس با چند گام ساده! بیان شده است و اگر از طرفداران کنسول مایکروسافت هستید می‌توانید با مراجعه به وب سایت ایموجو و انتخاب آموزش‌های متنوع، اطلاعات خود را نسبت به کنسول‌های قدرتمند شرکت مایکروسافت افزایش دهید.

شما برای ما از اتصال ایکس باکس به لپ تاپ بنویسید

اتصال ایکس باکس به لپ تاپ را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست اتصال ایکس باکس به لپ تاپ را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.