AD

معرفی بازی گلادیوکس یک بازی خونین و وحشیانه

0 304

بازی گلادیوکس یک بازی مبارزه ای در دنیای جدید می باشد که توسط توسعه دهندگان ژاپنی ساخته شده است. شما می توانید با جستجو در گوگل پیش پرده این بازی را مشاهده کنید. این بازی در سال آینده برای کامپیوتر شخصی و همین طور پی اس 5 قرار است منتشر شود. با ما در  رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این بازی آشنا شوید.

بازی گلادیوکس (Gladiux) یک بازی گلادیاتوری با نبردهای خونین

در پست قبلی در مورد بازی آزورلین صحبت کردیم، اکنون نیز می خواهم در مورد بازی گلادیوکس صحبت کنیم. استودیوی ژاپنی به دلیل داشتن بازی های مبارزه ای مهیج بسیار مشهور است. بازی گلادیوکس  (Gladiux)بازی بعدی این استودیو خواهد بود.

جنگجویان در ارنا با مفهوم رم باستان و گلادیاتور ها و کولوسئوم با مبارزاتی سخت و طاقت فرسا دیده می شوند. نزدیک ترین مورد که به خاطر می آوریم نسخه قبلی Gladiator Begins می باشد که برای کنسول PlayStation در سال 2010 منتشر شده است. بازی گلادیوکس شما را به جایی که می خواهد ببرد.

بازی گلادیوکس یک بازی مبارزه ای متفاوت

گلادیوکس یک بازی مبارزه ای وحشیانه در عرصه بازی های جدید است که توسط سازندگان Gladiator Begins – Acquire تولید و ساخته شده است، اما شرکتی که می تواند الهام بخش این بازی باشد Starcaster Games است. این دو شرکت توسعه دهنده بازی دست در دست هم خواهند داد تا سال آینده این بازی را برای کامپیوتر شخصی، کنسول های اصلی و به عنوان یکی از بازی های پی اس 5 نیز منتشر کنند.

شما پیش پرده بازی گلادیوکس را می توانید ببینید، توسعه دهندگان همچنین برخی از تصاویر بازی را نیز در آن حذف کرده اند. ممکن است که این یک تریلر وحشتناک باش اما اطلاعات مفیدی در اختیار ما قرار می ‌دهد، البته تصاویر این بازی اطلاعات بهتری به ما نشان می دهند. از طریق مقاله زیر می توانید در مورد این بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بررسی اجمالی روی بازی Gladiux

بازی گلادیوکس یک بازی مبارزه ای در دنیای  جدید است که توسعه دهندگان ژاپنی مبارزات آن را از بازی های گلادیاتور اکوایر و گلادیاتور بیگنز در کنسول PSP الهام گرفته اند. بنیان ‌گذار استارکستر، آدام استارکستر اظهار داشت که او عاشق بازی اکوایر است، بنابراین سعی کرده است این بازی را با آن‌ها ترکیب کند تا یک بازی با همان مفهوم ولی جدید ایجاد کند؛ اکنون او تصمیم دارد با گلادویکس به صنعت بازی باز گردد.

کانسپت های بازی Gladiux

کانسپت بازی گلادیوکس هنوز به صورت کامل منتشر نشده است و همه آن چیزی که تاکنون درباره این بازی می دانیم از طریق تریلر دلهره آور این بازی می باشد. به بیان دقیق تر، شما کنترل یک گلادیاتور در روم باستان تحت رژیم امپراتور مارکوس اورلیوس را در دست خواهید داشت و وقتی که بزرگان  به او می گویند باید مبارزه کند تا بتواند آزادی خودش را دوباره به دست آورد، شما وارد بازی می شوید.

هیچ چیز تعجب آوری در سیستم مبارزات بازی گلادیوکس وجود ندارد

خیلی تعجب آور نیست که این بازی یک داستان جذاب داشته باشد زیرا اکوایر و همچنین شرکت Octopath Traveler توسعه دهنده این بازی هستند. بازی دارای یک مکانیک مبارزه باورنکردنی است، اما داستان بازی بدون هیچ پیچ و تابی می باشد.

داستان این بازی را کنار بگذارید، برای پیگیری کردن این هدف، شما باید خیلی سخت گیری کنید تا قدرت خودتان را تقویت و افزایش دهید و همچنین شما باید دشمنانی را که با آن‌ها روبه رو می شوید را حتماً شکست دهید. هر پیروزی در این بازی باعث افزایش شهرت، ثروت، شکوه و سرانجام شخصیت شما در بازی می‌شود، در نهایت آزادی او به عنوان قدرتمند ترین گلادیاتور جهان مشخص خواهد شد.

صحبت های نماینده شرکت سازنده بازی گلادیوکس

نماینده اکوایر با کمی توضیح دادن در مورد گیم پلی بازی گلادیوکس آن را به عنوان یک مبارزه خونین معرفی کرد و در آن جا با سایر گلادیاتور های دیگر مبارزه می‌کند و با شرکت در نبرد در کلوسئوم به پایان خواهد رسید.

سبک مبارزه این بازی این گونه نخواهد بود که به سمت دشمنان خودتان یورش برده و حمله ور شوید. بلکه بیشتر با زمان بندی، خود را به گول زدن حریف و یا مبارزه تن به تن مشغول می کنید. با این حال، این بدان معنا نیست که نمی توانید حملات سریالی را انجام دهید. در واقع معنی این موضوغ این گونه است که هرچه قدر شما در دسته کوچکتری قرار بگیرید آسیب پذیر تر می شوید.

بازی گلادیوکس
بازی گلادیوکس

سیستم مبارزات گلادیوکس

نام اکوایر همیشه در سیستم طراحی مبارزات بازی ها معروف است. بنابراین باید انتظار داشته باشید که صحنه جنگ در بازی گلادیوکس بسیار ابتکاری و از لحاظ گرافیکی روان باشد. این تریلر همچنین نگاهی کوتاه به جنگ های گلادیاتور ها می اندازد. بازی گلادیوکس مجهز به موتور گرافیکی Unreal Engine می باشد و این تضمین را می ‌دهد که سطح خون ریزی در این بازی در حد موتور گرافیکی می باشد. به یاد داشته باشید که این هنوز محصول نهایی نیست و هنوز فضاهایی برای بهبود در این بازی نیز وجود دارد.عکس 2

تاریخ انتشار و سیستم عامل بازی Gladiux

بازی گلادیوکس قصد دارد تا با کامپیوتر های شخصی و کنسول های اعلام شده و نسل جدید آن ها منتشر شود. سازندگان این بازی نیز اشاره کرده اند که احتمالاً شامل پلی استیشن 5 نیز خواهد شد. این بازی در تاریخ مشخص نشده ای در سال 2020 در دسترس خواهد بود، اما اگر پشتیبانی کنسول پی اس 5 را در نظر بگیریم، احتمالاً باید توجه داشته باشیم که این بازی در تعطیلات سال 2020 پس از عرضه پی اس 5 منتشر شود.

آیا از غرق شدن در جهان وحشیانه گلادیاتور ها هیجان زده هستید؟ پس این بازی را امتحان کنید.

شما برای ما از بازی گلادیوکس بنویسید

بازی گلادیوکس را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی روز دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.