AD

معرفی و بررسی بازی کراپشن 2029 (Corruption 2029)

0 267

بازی کراپشن 2029 یک بازی استراتژی محسوب می شود که دارای مراحل چند گانه است. این بازی قرار است از 17 فوریه در فروشگاه اپیک گیمز منتشر شود. تیم شما از سربازانی تشکیل شده است که دارای پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های جدید هستند. برای معرفی و آشنایی بیشتر بازی با ما در  مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

نسخه تاکتیکال استراتژی بازی بازی کراپشن 2029  در اواخر ماه به روی پلت فرم کامپیوتر می آید

در پست قبلی در مورد بازی فیست صحبت کردیم و اکنون نوبت بازی Corruption 2029 می باشد. بازی کراپشن 2029، یک بازی کامپیوتری استراتژیک مبتنی بر نوبت است که داستان درسال 2029 اتفاق می افتد، تاریخ انتشار کراپشن ۲۰۲۰، ۱۷ فوریه می باشد و از این تاریخ در فروشگاه Epic Games قرار می گیرد.

موضوع بازی کراپشن 2029

بازی کراپشن  2029 ((Corruption 2029 یک بازی سبک استراتژی مرحله ای چند گانه است، که از طریق شرکت توسعه دهنده The Bearded Ladies با گیم پلی الهام گرفته از بازی های  XCOM ساخته شده است. موضوع این بازی حدود 10 سال دیگر در سال 2029 در کشور آمریکا روی می دهد. دولت به طور کامل از بین رفته است و کشور توسط موجودات ترسناک و غیر انسانی ویران شده است. شما مسئول یک گروه ویژه هستید تا برای انجام یک مأموریت خطرناک عمل کنید و علت این جنون را پیدا کنید. شما می توانید تریلر این بازی را با سرچی در گوگل مشاهده کنید.

روش بازی  Corruption 2029 و استفاده از شخصیت ها

تیم شما از سربازانی تشکیل شده است که به طور کامل دارای پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها هستند. این بازی دارای جنبه های تاکتیکی و مرموز است، دقیقاً مانند بازی Mutant Year Zero: Road to Eden، که این یک بازی از همین شرکت سازنده می باشد. سپس در هنگام بازی کردن این بازی نوبت به واحد های می رسد که به واحد های خودشان دستور می دهند و از حریف پیشی می گیرند. هر شخصیت در تیم شما سلاح ها، مهارت ها و سبک های جنگی منحصر به فرد خودش را دارد. دانستن این که چگونه موقعیت تیم خودتان را تنظیم کنید و توانایی هر شخصیت را بسنجید، این موضوع به شما کمک می کند زودتر بازی کراپشن 2029 را شروع کنید.

هنگام انجام مأموریت‌های خود در بازی کراپشن 2029 همیشه لازم نیست که بجنگید. درواقع بهترین کار این است که از شرکت در جنگ‌ های غیر ضروری خودداری کنید و برای حفظ جان و سلامتی خود روی هدف اصلی در مأموریت تمرکز کنید. با جست‌وجو درمنطقه دشمنان خود، می توانید راهی برای آرام حرکت کردن به صورت مخفیانه پیدا کنید. بهتر است از برخورد های بیشتر در بازی اجتناب کنید.

بازی کراپشن 2029
بازی کراپشن 2029

تاریخ انتشار بازی کراپشن 2029 و کنسول ها

بازی Corruption 2029 از تاریخ 17 فوریه منتشر خواهد شد تا یک هفته بعد از آن این بازی کامپیوتری در فروشگاه اپیک گیمز منتشر می شود. قیمت آن فقط 19.95 دلار خواهد بود و هم اکنون برای پیش خرید شما در دسترس است. این بازی ممکن است یک سال دیگر در استیم منتشر شود.

شما برای ما از بازی کراپشن 2029 بنویسید

بازی کراپشن 2029 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی کراپشن 2029 را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.