معرفی و بررسی بازی کراپشن 2029 (Corruption 2029)

معرفی و بررسی بازی کراپشن ۲۰۲۹ (Corruption 2029)

بازی کراپشن ۲۰۲۹ یک بازی استراتژی محسوب می شود که دارای مراحل چند گانه است. این بازی قرار است از ۱۷ فوریه در فروشگاه اپیک گیمز منتشر شود. تیم شما از سربازانی تشکیل شده است که دارای پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های جدید هستند. برای معرفی و آشنایی بیشتر بازی با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

نسخه تاکتیکال استراتژی بازی بازی کراپشن ۲۰۲۹  در اواخر ماه به روی پلت فرم کامپیوتر می آید

در پست قبلی در مورد بازی فیست صحبت کردیم و اکنون نوبت بازی Corruption 2029 می باشد. بازی کراپشن ۲۰۲۹، یک بازی کامپیوتری استراتژیک مبتنی بر نوبت است که داستان درسال ۲۰۲۹ اتفاق می افتد، تاریخ انتشار کراپشن ۲۰۲۰، ۱۷ فوریه می باشد و از این تاریخ در فروشگاه Epic Games قرار می گیرد.

موضوع بازی کراپشن ۲۰۲۹

بازی کراپشن  ۲۰۲۹ ((Corruption 2029 یک بازی سبک استراتژی مرحله ای چند گانه است، که از طریق شرکت توسعه دهنده The Bearded Ladies با گیم پلی الهام گرفته از بازی های  XCOM ساخته شده است. موضوع این بازی حدود ۱۰ سال دیگر در سال ۲۰۲۹ در کشور آمریکا روی می دهد. دولت به طور کامل از بین رفته است و کشور توسط موجودات ترسناک و غیر انسانی ویران شده است. شما مسئول یک گروه ویژه هستید تا برای انجام یک مأموریت خطرناک عمل کنید و علت این جنون را پیدا کنید. شما می توانید تریلر این بازی را با سرچی در گوگل مشاهده کنید.

روش بازی  Corruption 2029 و استفاده از شخصیت ها

تیم شما از سربازانی تشکیل شده است که به طور کامل دارای پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها هستند. این بازی دارای جنبه های تاکتیکی و مرموز است، دقیقاً مانند بازی Mutant Year Zero: Road to Eden، که این یک بازی از همین شرکت سازنده می باشد. سپس در هنگام بازی کردن این بازی نوبت به واحد های می رسد که به واحد های خودشان دستور می دهند و از حریف پیشی می گیرند. هر شخصیت در تیم شما سلاح ها، مهارت ها و سبک های جنگی منحصر به فرد خودش را دارد. دانستن این که چگونه موقعیت تیم خودتان را تنظیم کنید و توانایی هر شخصیت را بسنجید، این موضوع به شما کمک می کند زودتر بازی کراپشن ۲۰۲۹ را شروع کنید.

هنگام انجام مأموریت‌های خود در بازی کراپشن ۲۰۲۹ همیشه لازم نیست که بجنگید. درواقع بهترین کار این است که از شرکت در جنگ‌ های غیر ضروری خودداری کنید و برای حفظ جان و سلامتی خود روی هدف اصلی در مأموریت تمرکز کنید. با جست‌وجو درمنطقه دشمنان خود، می توانید راهی برای آرام حرکت کردن به صورت مخفیانه پیدا کنید. بهتر است از برخورد های بیشتر در بازی اجتناب کنید.

روش بازی  Corruption 2029 و استفاده از شخصیت ها

تاریخ انتشار بازی کراپشن ۲۰۲۹ و کنسول ها

بازی Corruption 2029 از تاریخ ۱۷ فوریه منتشر خواهد شد تا یک هفته بعد از آن این بازی کامپیوتری در فروشگاه اپیک گیمز منتشر می شود. قیمت آن فقط ۱۹.۹۵ دلار خواهد بود و هم اکنون برای پیش خرید شما در دسترس است. این بازی ممکن است یک سال دیگر در استیم منتشر شود.

برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا