AD

هر آنچه که باید درباره بازی فیست F.I.S.T. بدانید

0 366

بازی فیست شبیه سایبر پانک است ولی نسبت به آن راز آلوده تر و سریع تر می باشد. خرگوش ضربات سنگینی را در این بازی وارد می کند. این بازی در سال 2019 توسط شرکت China Joy  منتشر شده است. بازو های قدرتمند مکانیکی به شما در این بازی کمک می کنند. با ما در سایت ایموجو همراه باشد تا اطلاعات کاملی را در مورد این بازی به دست آورید.

آیا بازی فیست (F.I.S.T.) یک بازی زیرکانه با موضوعی نزدیک سایبر پانک است یا یک مشت مکانیکی

در پست قبلی معرفی بازی آزورلین را انجام دادیم و اکنون نوبت به بازی فیست رسیده است. بازی فیست (F.I.S.T. ) شبیه سایبر پانک است ولی نسبت به آن راز آلوده تر و سریع تر می باشد. این خرگوش ضربات سنگینی را می زند.

TiGames ممکن است یک توسعه دهنده مستقل باشد، اما جاه طلبی آن ها چیزی نیست که شما آن را دست کم بگیرید. این کمپانی در سال 2017، به دلیل کمبود منابع انسانی و مالی ، یک بازی اکشن و ماجراجویی فوق العاده برای کنسول های پی اس 4 و کامپیوتر و پی اس وی آر یعنی Ancient Amuletor منتشر کرده بود. این بازی به لطف تصاویر خیره کننده و مفهوم جالب یک تمدن باستان به طور گسترده ای شناخته شده است.

بازی فیست شبیه به بازی سایبر پانک

اخیراً، آن ها در حال کار بر روی پروژه دیگری به نام بازی فیست هستند. یک بازی Metroidvani با تنظیماتی شبیه بازی سایبر پانک کا باعث رضایت کاربران می شود. در این بازی شما وارد یک دنیای راز آلود می‌شوید.  بازوی های مکانیکی قدرتمند خواهید داشت که می توانید با استفاده از آن ها به هر دشمن مشت بزنید تا از بین بروند .

این بازی در سال 2019 توسط شرکت China Joy  منتشر شد، اما تاکنون اطلاعات زیادی درباره ویژگی ها و سیستم عامل های پشتیبانی شده آن منتشر نشده است؛ اما قبل از ورود به آن، بهتر است با جستجویی در گوگل پیش نمایش بازی فیست را تماشا کنیم.

مروری بر بازی F.I.S.T

فیست مفهوم یک دنیای دیزلی است- محیط سایبر پانک را در نظر بگیرید، جایی که بازیکنان می توانند در شهر زیرزمینی چین وارد شوند. شرکت توسعه دهنده بازی این کار را به خوبی انجام داده است،  در زمینه آوردن عناصر آینده توانسته  ویژگی های شهر چین را به شکل واقعی حفظ کند. امکانات، سیستم های پیشرفته مترو و چراغ های نئون و تحرک افراد در همه جا به طور طبیعی وجود دارد.

خرگوش تکنسین در بازی فیست

در وسط صحنه، کنترل خرگوش قهوه‌ای را به دست خواهید گرفت، اما این خرگوش مثل یک حیوان معمولی نیستند که قبلاً می شناختید. خرگوش به عنوان یک تکنسین بد دهن شخصیتی است که باید کنترل شود. این یک بازی می باشد که دارای مکانیک غول پیکر با قدرت غیر منتظره می باشد و چیز های قوی را که مثل نیروهای شر رفتار می کند کنترل می کند و طیف گسترده ای از سلاح های آینده نیز در بازی فسیت وجود دارد.  

نگاه عمیق به بازی F.I.S.T

این تنها چیزی است که تاکنون درباره مفهوم بازی فیست می دانیم، اما در عوض سازنده به ما نگاه عمیقی به گیم پلی آن داده است. به بیان دقیق تر بازی فیست یک بازی Metroidvania با نما های اکشن و جزئیات بسیار کامل  است که خرگوش قهرمان می تواند انجام دهد. همه چیز در تریلر این بازی نمایش داده شده است، اما در اینجا بیشتر گیم پلی را با کلمات بیان کرده ایم.

نگاه عمیق به بازی F.I.S.T
نگاه عمیق به بازی F.I.S.T

ویژگی های گیم پلی بازی فیست

شما در سرزمین های وسیع چین وارد می شوید، جایی که نه تنها با NPC دوستانه بلکه با دشمنان خشن نیز ملاقات می کنید. تنها چیزی که به شما کمک می کند در برابر آن ها بایستید بازوی های مکانیکی کاراکتر شما است. کاراکتر شما این کار را می تواند انجام دهد و بسیاری دیگر از کار ها را با بازوی واقعی خودش انجام می‌دهد. مشت زدن به ماشین های فلزی، بالا آوردن به سمت آسمان با ابر اهرم ها، همچنین مسدود کردن گلوله ها و همچنین پرتوهای لیزری در بازی فیست استفاده می کند.

تجربه جدید مشت زنی در بازی فیست

تجربه مشت زدن در بازی فیست نه تنها با تعداد مهارت ها و حرکات ترکیبی نشان داده می شود بلکه با ویژگی های انیمیشن و حرکت آهسته را به شما نشان می دهد. این بازی نیز به شما اجازه می دهد که وقتی خرگوش مهارت های خودش را تحسین می کند، شما هم از بازی کردن لذت ببرید.. هرچه بیشتر پیشرفت کنید، مهارت های بیشتری خواهید داشت که می توانید قفل های آن ها را باز کنید و آن ها را نیز ارتقا دهید.

پیشرفت های بازی F.I.S.T

صحبت از پیشرفت شد، ماجراجویی در این بازی فقط یک شوخی نیست. جهان مملو از امکانات بسیار پیشرفته ای است که بازیکنان برای گذر از آن نیاز به حل چندین معما دارند. علاوه برآن، برخی از زمینه های عالی نیز وجود دارد که شما را مجبور به استفاده کردن از ترکیبی از پرش های مضاعف و مهارت های دیگر مانند اپرگات می کند تا بتوانید بهتر مبارزه کنید. چه جنگیدن و چه کاوش، به کمک بازوی او امکان پذیر می شود.

به طور خلاصه بازی فیست یک بازی اکشن و ماجراجویی بسیار امیدوار کننده است. داستان شما در بازی چندین ساعت به طول می انجامد و به لطف رفتن در جنگ و محتوای غنی شده، باز هم شما را به سمت خودش جذب می کند.

بازی فیست
بازی فیست

تاریخ انتشار  F.I.S.T.

از زمان انتشار گذشته هنوز چیز زیادی در مورد آن تغییر نکرده است، زیرا تاریخ انتشار بازی فیست هنوز به شکل کامل مشخص نیست که در سال 2020 اعلام شده باشد.

با این حال، از طریق تریلر، شرکت سازنده TiGames اعلام کرده است که این بازی از Ray Tracing پشتیبانی می کند و باعث می‌شود جهان کشور چین مبارزاتی داشته باشد که از لحاظ بصری خیره کننده تر باشد، آیا شما هیجان زده نشده اید؟ نظرات خود را برای ما بنویسید.

شما برای ما از بازی فیست بنویسید

بازی فیست را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی فیست را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.