AD

انتشار لیست بازی های پلی استیشن ۵

0 522

برخی از بازی های پلی استیشن ۵ با انتشار خود کنسول منتشر می شوند، اما برای بقیه بازی ها شما باید منتظر بمانید، حتی بازی Astro’s Playroom از قبل روی همه کنسول های پی اس ۵ می باشد و شما می توانید این بازی را امتحان کنید تا سایر بازی ها منتشر شوند. با در سایت ایموجو همراه باشید تا با بازی های پلی استیشن ۵ بیشتر آشنا شوید.

معرفی بازی های پلی استیشن ۵

در پست قبلی در مورد لیست بازی های کنسول سونی پلی استیشن ۵ صحبت کردیم، قیمت کنسول پی اس ۵ را نیز در آن جا بررسی کردیم. اما کنون نوبت بررسی بیشتر بازی های پلی استیشن ۵ می باشد. هر چقدر که زمان می گذرد، تاریخ انتشار کنسول پلی استیشن ۵ نزدیک تر و نزدیک تر می شود.

ما در پستی دیگر در مورد ایکس باکس سری ایکس و بازی های مختلف آن صحبت خواهیم کرد. اما این مقاله به طور کامل به پلی استیشن ۵ و بازی های پی اس ۵ مربوط است. در این پست قیمت، تاریخ عرضه و بقیه ی چیز های مربوط به بازی های PS5 را خواهیم گفت.

بازی های PS5: بازی Marvel’s Spider Man: Miles Morales

گسترش دهنده: Insomniac Games

تاریخ انتشار: ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰

پلی استیشن تایید کرده است که ورود جدید سری Marvel’s Spider Man در اواخر سال جاری بازی مایلز مورالس در نقش اصلی آغاز خواهد شد. ما امیدواریم که این شخصیت با استفاده از لباس یا کت و شلوار سیاه و سفید جدید خود، در تلاش برای محافظت از نیویورک در برابر ابر شرور های مختلف، به طور کامل به ابزار های جدید مجهز شود.

سونی به جای این که نسخه قبلی بازی ها را همان طور ادامه دهد، تغییراتی در آن ایجاد می کند. سونی گفته است که در بازی Marvel’s Spider Man: Miles Morales گسترش و پیشرفت هدف اصلی بوده است، البته این مورد نشان می دهد که این بازی یک نسخه بازسازی شده با محتوای اضافی دارد.

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

گسترش دهنده: Insomniac Games

انتشار بازی Ratchet & Clank: Rift Apart در بین بازی های پلی استیشن ۵ در جریان رویداد رسمی تایید شد، حتی در نمایشی از این بازی تصاویر ردیابی اشعه و انیمیشن های زرق و برق دارد نشان داده شد. بازی Ratchet and Clank از ابتدا به صورت انحصاری برای پی اس ۵ ساخته می شود و به شما این امکان را می دهد تا بدون محدودیت از سخت افزار نسل بعدی بیشترین بهره را ببرید.

این بازی با ورود به یک داستانی که به طور کامل جدید است، ابعادی به ظاهر عظیم از سلاح ها و ابزار های علمی تخیلی را نشان می دهد، در کل گرافیک این بازی بهتر از هر زمان دیگری به نظر می رسد.

گسترش دهنده این بازی همچنین در مورد چگونگی استفاده حداکثری از کنترل کننده Dual Sense بحث کرد، که با توجه به سلاح های بنکر که در اختیار دارید هیجان انگیز است. باز خورد لمسی این دستگاه نیز در این دستگاه فوق العاده است.

بازی های PS5: بازی Horizon: Forbidden West

بازی های PS5: بازی Horizon: Forbidden West
بازی های PS5: بازی Horizon: Forbidden West

گسترش دهنده: Guerilla Games

مورد بعدی از بازی های PS5 بازی Horizon: Forbidden West می باشد، با کنار گذاشتن زیرنویس Zero Dawn، بازی Horizon: Forbidden West یک تجربه آینده جهان آزاد از بازی های چریکی است که ماجراجویی های بزرگ Aloy را ادامه خواهد داد. این تریلر ابتدایی دارای انواع مختلفی از محیط های بسیار زیبا است که قهرمان شما می تواند کشف کند، در کنار چند چهره جدید و آشنا بازیکن ها باید کاراکتر مورد نظر خود را انتخاب کنند. به نظر می رسد که این بازی یکی از بهترین بازی های پی اس ۵ باشد.

ما فکر می کنیم که فرمول گیم پلی بازی تا حد زیادی مشابه باشد، اگر چه به لطف قدرت پلی استیشن ۵ و آموزه هایی که از نسل قبلی گرفته شده است، این بازی عالی خواهد بود و بسیار گسترش خواهد یافت. ناراحت کننده است که تاریخ انتشار ان مشخص نیست، زیرا ما نمی توانیم منتظر تاریخ پخش این بازی باشیم. البته گفته می شود ای بازی را روی پی اس ۴ نیز می توان امتحان کرد.

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Assassin’s Creed Valhalla

گسترش دهنده: Ubisoft

تاریخ انتشار: ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰

مورد بعدی از بازی های پلی استیشن ۵ Assassin’s Creed Valhalla می باشد. این بازی با پیروی کردن از بازی Assassin’s Creed Odyssey بازیکن ها را به عصر وایکینگ ها در سراسر انگلیس، نروژ و اسکاندیناوی می برد. این بازی یک ماجراجویی گسترده، زیبا و جاه طلبانه است که با توجه به روند رو به رشد مکانیک های سری RPG، گستردگی خوبی دارد.

دقیقا مانند نسخه ادیسه شما می توانید بین قهرمان های زن یا مرد یکی را انتخاب کنید و کاراکتر خود را در کل کار زار بازی خود برای رشد و جنگیدن در خانه مجازی در اختیار داشته باشید. شما باید تصمیمات مهمی در بازی بگیرید. بدیهی است که بازیکن ها با کنسول جدید می توانند لذت بیشتری از این بازی ببرند.

بازی های PS5: بازی Resident Evil 8: Village

گسترش دهنده: Capcom

تاریخ انتشار: سال ۲۰۲۱

ورود سری جدید بازی رزیدنت اویل در نمایشگاه بازی های پی اس ۵ تایید شد و مجموعه ترسناک بقا با گسترش فهرست هیولا های قاتل خود شامل گرگینه ها نیز می شود. این بازی رویکرد جدیدی به خود گرفته است.

کمپانی کپکام در این اواخر به یک بازیگر داغ دست یافته است و سری های رزیدنت اویل ۷ و رزیدنت اویل ۲ مورد تحسین منتقدان قرار گرفته اند. ما امیدواریم که بازی Resident Evil 8 این لیست را ادامه دهد و با وجود سخت افزار جدید نسل بعدی پلی استیشن، ویژگی های بصری فوق العاده ای داشته باشد.

تنها نکته منفی این است که انتشار این مورد از بازی های PS5 تا سال ۲۰۲۱ آغاز نخواهد شد، اما با توجه به این که بازی های فوق العاده ای در ابتدای انتشار این کنسول منتشر می شوند، فکر نمی کنم این یک مسئله اساسی باشد.

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Cyberpunk 2077

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Cyberpunk 2077
بازی های پلی استیشن ۵: بازی Cyberpunk 2077

گسترش دهنده: CD Projekt Red

تاریخ انتشار: ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰

در مصاحبه اخیر VG247 با کمپانی CD Projekt Red به چگونگی عملکرد RPG حماسی خود با سخت افزار های آینده و کنسول نسل بعدی پرداخت. به نظر می رسد که این تجربه بلند پروازانه به خوبی در کنار فناوری های آینده، کنسول ها و همه موارد باشد.

رئیس کمپانی CD Projekt Red آدام کیچسکی توضیح داد که مشخصات نسل بعدی هنوز اعلام نشده است، بنابراین ما فقط می توانیم حدس بزنیم. از نظر فناوری بازی Cyperpunk 2077 بسیار پیشرفته است. فناوری این بازی آماده ارتباط با نسل های آینده است، به نظر می رسد که این بازی از عناوین اختصاصی بازی های پلی استیشن ۵ خواهد بود.

از سازنده های The Witcher 3، انتظار می رود که بازی Cyperpunk 2077 آن ها یکی از بزرگترین نسخه های ۲۰۲۰ شود. کیانو ریوز به عنوان یک شخصیت اصلی در این بازی وجود دارد که برای فروش خوب آن کافی می باشد.

بازی های PS5: بازی Godfall

گسترش دهنده: Counterplay Games

تاریخ انتشار: 12 نوامبر ۲۰۲۰

این مورد از بازی های پی اس ۵ توسط نرم افزار Gearbox منتشر شده است. بازی Godfall اولین بازی از این سری می باشد که به طور رسمی برای کنسول نسل بعدی سونی منتشر خواهد شد. این بازی نقش آفرینی در آینده می باشد که در یک فضای فانتزی برگزار می شود. شما یک شوالیه می باشید. در این بازی باید با دوستان خود برای جنگ در سرزمین های تشکیل شده از زمین، آب، هوا، آتش و روح همکاری خواهید کرد. هر کدام از مراحل بازی چالش های ویرانگر خود را به وجود خواهند آورد.

این بازی توسط سازندگان آن به عنوان قاتل غارتگر توصیف شده است، شما در سطوح مختلف بازی خواهید کرد و یکسر منابع و تجهیزات مهم را جمع آوری خواهید کرد، همه این ها به ایجاد یک جنگجوی قدرتمند کمک می کند که سر و کله زدن با آن کار آسانی نمی باشد. بنابراین شرکت در یک جنگ سخت و نزدیک با تمام پیچیدگی های اضافی در این مورد از بازی های PS5 فوق العاده خواهد بود.

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

گسترش دهنده: Hardsuit Labs

تاریخ انتشار: سال ۲۰۲۱

Bloodlines اصلی در بین طرفداران RPG یک سبک کلاسیک فرقه ای است و بسیاری از آن ها امیدوار به واقعی تر شدن این بازی هستند. این بازی از فوق العاده ترین بازی های پلی استیشن ۵ می باشد، به نظر می رسد که این آرزوی طولانی مدت محقق شده است و شما می توانید این را در روی کنسول پلی استیشن ۵ امتحان کنید. بازیکن ها با حضور در یک سیاتل غرق در باران، نقش یک شخصیت منحصر به فرد را بازی می کنند که باید یک رمز و راز تاریک و آشکار در کل کلان شهر ها را حل کنند.

بازیکن ها می توانند بار دیگر انتظار طیف وسیعی از رویکرد های گیم پلی جناح های مختلف برای ارتباط را داشته باشند. در این بازی می توانید جهانی را داشته باشید که به طور دائم با تصمیماتی که می گیرید شکل می گیرد و تغییر می کند. در اینجا امیدواریم که این قسمت جدید با توجه به محبوبیت و محبوب بودن بازی اصلی در بین طرفدار ها، مخاطب های گسترده تری داشته باشند.

بازی های PS5: بازی Demon’s Souls Remake

بازی های PS5: بازی Demon's Souls Remake
بازی های PS5: بازی Demon’s Souls Remake

گسترش دهنده: Bluepoint Games

تاریخ انتشار: ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰

این مورد از بازی های پی اس ۵، در ابتدا توسط FromSoftware توسعه یافته بود، اما اکنون Bluepoint Games در حال احیای بازی منحصر به فرد کلاسیک پلی استیشن ۳ برای نسل جدید بازیکن ها می باشد. این کمپانی از بازی های Bloodborne، Dark Souls و سکیرو عبرت گرفته است. این بازی از آن چه تا کنون دیده ایم، بهتر است، در کل بازسازی بسیار جالبی دارد که جاه طلبی های درون آن باعث رشد و ارتقا محیط های موجود می شود تا از سخت افزار جدید نهایت استفاده را ببرند.

بازی Demon’s Souls فوق العاده به نظر می رسد و یک عنوان قدرتمند در بین بازی های PS5 خواهد بود، با مبارزات طولانی مدت و چالش برانگیز خود در دنیایی که به سادگی می توان در آن بازی کرد. این بازی به احتمال زیاد بتواند طرفداران زیادی را به خود جلب کند. ما فقط امیدواریم که این کمپانی نقص های بزرگ این بازی را برطرف کند.

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Marvel’s Avengers

گسترش دهنده: Crystal Dynamics

تاریخ انتشار: ۴ سپتامبر ۲۰۲۰

crystal Dynamics مانند تعدادی از منتشر کنندگان عناوین گسترده بازی های چند نفره تایید کرده است که Marvel’s Avengers به عنوان یکی از بازی های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. مزیت های این نسخه این می باشد که با استفاده از سخت افزار جدید، ویژگی های بصری را بهتر کرده که کاربر ها می توانند از آن لذت ببرند. این شگفت انگیز به نظر می رسد و ما هیجان انگیز هستیم که بفهمیم پشت ذهن Tomb Raider چه می گذرد و چگونه از این سیستم عامل های جدید استفاده می کند.

هنگامی که شما در بازی به دنبال یک تهدید شیطانی و بازگرداندن اعتبار ابر قهرمانان در سراسر جهان هستید، Marvel’s Avengers به شما امکان می دهد تا کنترل Iron Man Kamala، Thor، Hulk، Black Window، Khan و Captain America را به دست آورید. یک کمپین و ماموریت انفرادی برگزار می شود که در آن می توانید با دوستان خود در مراحل بزرگ و حتی نبرد های بزرگ تر رئیس شرکت کنید. همچنین، می توانید بسیاری از گزینه های رضایت بخش سفارشی سازی را در یک نسخه شبیه به Destiny 2 یا The Division انتظار داشته باشید. در کل سفارشی سازی از ویژگی های برجسته بازی های پی اس ۵ می باشد.

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Yakuza: Like a Dragon

گسترش دهنده: SEGA

تاریخ انتشار: ۲ مارس ۲۰۲۱

بازی Yakuza: Like a Dragon پرچمدار معرفی ایکس باکس سری ایکس خواهد بود، اما متاسفانه در بین بازی های PS5 خیلی دیر منتشر خواهد شد، بازیکن ها باید تا سال آینده صبر کنند تا بتوانند این بازی بلند پروازانه را امتحان کنند. این بازی همیشه در ابتدا روی پی اس ۵ بود اما اکنون به نظر می رسد که به مایکروسافت گرایش بیشتری پیدا کرده است. البته بازیکن های پلی استیشن ۴ می توانند روی نسخه قبلی خود این بازی را به صورت رایگان دریافت کنند.

اگر بخواهیم معرفی ساده ای از این مورد از بازی های پلی استیشن ۵ کنیم، این بازی ویدیویی یک بازی نقش آفرینی است که در یوکوهاما ژاپن تنظیم می شود. بر خلاف نوشته های قبلی این مجموعه، که همیشه چرخشی بوده است، در این بازی یک قهرمان جدید و شهر جدید و بسیاری از فعالیت های جدید برای شرکت در کل مبارزات گسترده وجود دارد. Kazuma Kiryu مشعل نمادین خود را به یک جفت دست جدید منتقل کرده است و دیدن این که چگونه این ماجراجویی جدید اتفاق می افتد، جذاب خواهد شد.

بازی های PS5: بازی Astro’s Playroom

بازی های پلی استیشن ۵
بازی های پلی استیشن ۵

گسترش دهنده: Japan Studio

تاریخ انتشار: ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰

Astro’s Playroom که از قبل روی هر کنسول PS5 نصب شده است، یک مورد از بازی های پی اس ۵ می باشد که شایان ستایش است که برای نمایش دقیق آن چه که سیستم از نظر بصری، مکانیکی و سایر ایده های خیالی می تواند به نمایش بگذارد طراحی شده است. این بازی قبل از منتشر شدن سایر بازی های پلی استیشن ۵ یک پیش غذای عالی می باشد.

این بازی خارق العاده می باشد، ماجراجویی داخل این بازی جدید قبل از این در ویترین گیم پلی های اخیر به نمایش در آمده است. به نظر می رسد که این بازی در محیط های مختلف و رنگارنگ اتفاق می افتد. موسیقی نیز دارای صدای مهیجی است و به طور کامل با بازیگوشی کاراکتر همراه می باشد. ما انتظار نداریم که Astro’s Playroom حد و مرزی را بشکند، اما برای بازی کردن یک بازی خوب ی باشد.

بازی های پلی استیشن ۵: بازی Sackboy’s Big Adventure

گسترش دهنده: Sumo Digital

تاریخ انتشار: ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰

ما دل خوشی از نسخه های قبلی این بازی نداریم، اما اکنون او دوباره در بین بازی های پلی استیشن ۵ برگشته است. او در یک ماجراجویی شجاعانه از طریق یک دنیای زیبا شرکت می کند. به نظر می رسد که در ساختار های این بازی تغییرات اساسی ایجاد شده است.

شما برای ما از بازی های پلی استیشن ۵ بنویسید

بازی های پلی استیشن ۵ را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی های پلی استیشن ۵ را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی  های روز دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.