AD

آموزش قدم به قدم ساخت پروفایل در ایکس باکس وان

0 1,706

Xbox One یکی از کنسول ‌های ارائه شده توسط کمپانی مایکروسافت است که افراد می‌توانند به واسطه داشتن قابلیت‌های مختلف، با یکدیگر به انجام بازی‌های ویدیویی بپردازند. امکانات زیادی در نسل هشتم کنسول‌ها قرار گرفته است که یکی از آنها ساخت و مدیریت پروفایل است. ما در این مطلب قصد آموزش ساخت پروفایل در ایکس باکس وان را داریم. اگر این کنسول جذاب را در اختیار دارید بهتر است همراه این آموزش باشید.

بسیاری از کاربران برای ساختن پروفایل دچار مشکل هستند و برای آشنایی با جزئیات این کار نیاز به مطالعه مقاله آموزشی دارند. کنسول ایکس باکس وان به عنوان یک کنسول قدرتمند در اجرای بازی‌های ویدویی شناخته می‌شود که افراد می‌توانند بازی‌های روز را در این کنسول اجرا کنند. اگر می‌خواهید در زمینه آموزش ساخت پروفایل در ایکس باکس وان اطلاعات خود را افزایش دهید بهتر است تا پایان این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

نحوه ساخت پروفایل در ایکس باکس وان

مراحل ساختن پروفایل در این کنسول بسیار ساده بوده و برای این که بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید بهتر است مراحل زیر را با دقت دنبال کنید. انجام مراحل به صورت گام به گام به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با انتخاب جزئیات مناسب، پروفایل خود را به شکل صحیح ایجاد کنید. پیش تر در سایت ایموجو آموزش گام به گام ساخت یوزر در ایکس باکس وان قرار داده شده است.

برای این که بتوانید یک پروفایل یا حساب کاربری را به کنسول ایکس باکس وان اضافه کنید مراحل زیر را با دقت دنبال کنید:

مرحله اول ساخت پروفایل در ایکس باکس وان

در ابتدا کنسول ایکس باکس وان خود را روشن کنید و سپس دکمه ایکس باکس بر روی کنترلر را فشار دهید.

مرحله اول ساخت پروفایل در ایکس باکس وان
مرحله اول ساخت پروفایل در ایکس باکس وان

مرحله دوم ساخت پروفایل در Xbox One

در منوی ظاهر شده جهت ساخت پروفایل درXbox One  گزینه دانلود پروفایل را انتخاب کنید. دقت کنید که اگر این گزینه برای شما قابل نمایش نیست یعنی با پروفایل شخص دیگر وارد کنسول شده‌اید و برای ساخت پروفایل مورد نظر خود باید دکمه X موجود بر روی کنترلر را فشار دهید.

مرحله سوم ساخت پروفایل در ایکس باکس وان

در بخش پایین صفحه گزینه دانلود پروفایل را انتخاب کرده و وارد آن شوید.

مرحله چهارم ساخت پروفایل در Xbox One

در این قسمت آدرس ایمیل خود را در سرویس مایکروسافت وارد کنید. اگر حساب کاربری ندارید بهتر است یک حساب کاربری برای خود در سرویس مایکروسافت ایجاد کنید. ساخت اکانت کاربردی در وب سایت مایکروسافت بسیار ساده بوده و با چند کلیک، می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

مرحله پنجم ساخت پروفایل در Xbox One

برای ساخت پروفایل در این بخش باید رمز عبور حساب خود را وارد کنید. قابلیت انتخاب حساب کاربری کودکان برای والدین در این قسمت مهیا شده است تا دسترسی راحت‌تری به پروفایل کاربری فرزندان خود داشته باشند.

مرحله پنجم ساخت پروفایل در Xbox One
مرحله پنجم ساخت پروفایل در Xbox One

مرحله ششم ساخت پروفایل در Xbox One

در این مرحله برای ساخت پروفایل در Xbox One  اگر از هارد جانبی استفاده می‌کنید، محل ذخیره پروفایل جدید را انتخاب کرده و در غیر این صورت به مرحله بعدی بروید. کنسول Xbox One به دستگاه‌های جانبی مختلف نظیر هارد اکسترنال متصل می‌شود که این امر برای بسیاری از کاربران دارای اهمیت است.

مرحله هفتم ساخت پروفایل در ایکس باکس وان

پس از دانلود پروفایل، سیستم ایکس باکس از شما خواهد پرسید که آیا تمایل به ذخیره کردن رمز عبور خود دارید یا خیر. با توجه به نیاز خود می‌توانید یک انتخاب مناسب داشته باشید.

مرحله هشتم ساخت پروفایل در Xbox One

در این بخش با انتخاب گزینه یادآوری رمز عبور، می‌توانید هر زمان که نیاز داشتید به سهولت وارد اکانت خود شوید. دقت کنید که تأیید این گزینه باعث کاهش امنیت پروفایل شما خواهد شد. توصیه می‌شود گزینه Remember Password  را انتخاب نکنید و به صورت دستی در هر بار ورود، رمز عبور خود را وارد کنید.

جمع بندی درباره ساخت پروفایل در ایکس باکس وان

یکی از امکانات کاربردی کنسول Xbox One، استفاده از پروفایل‌های مختلف برای انجام بازی‌های ویدیویی است. افراد برای این که بتوانند از پروفایل شخصی خود برای انجام بازی‌های روز استفاده کنند، می‌توانند با ساخت یک پروفایل مناسب، دسترسی بهتری به بازی‌های خود داشته باشند. ساخت پروفایل در Xbox One بسیار ساده است و با رعایت موارد بالا می‌توانید به راحتی یک پروفایل برای خود در کنسول ایکس باکس وان ایجاد کنید.

اگر بخواهید امنیت کنسول خود را تامین کنید می توانید آموزش سریع و آسان رمز گذاشتن برای ایکس باکس وان اس را مطالعه کنید. امنیت کنسول برای بسیاری از کاربران مایکروسافت دارای اهمیت است و با قرار دادن پسورد می توان از ورود افراد متفرقه به کنسول جلوگیری کرد.

شما برای ما از ساخت پروفایل در ایکس باکس وان بنویسید

ساخت پروفایل در ایکس باکس وان را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست ساخت پروفایل در ایکس باکس وان را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.