AD

آموزش گام به گام ساخت یوزر در ایکس باکس وان

0 3,731

برای این که بتوانید بازی‌های ویدیویی را بر روی کنسول ایکس باکس وان اجرا کنید باید یک یوزر شخصی داشته باشید. وجود یک اکانت به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید ارتباط خود را با شبکه مایکروسافت برقرار کنید. ما در این مقاله از سایت ایموجو قصد آموزش ساخت یوزر در ایکس باکس وان را داریم. داشتن یک اکانت شخصی به شما این امکان را می‌دهد که با خرید سرویس‌های ویژه مایکروسافت از خدمات ارزنده این کمپانی استفاده کنید.

توجه کنید که اکانت‌های ایکس باکس وان در واقع همان اکانت‌های شرکت مایکروسافت است که شما به دو صورت می‌توانید به ساخت یوزر اقدام کنید. اگر یک کنسول ایکس باکس وان دارید و می‌خواهید با نحوه ساخت یوزر در این کنسول قدرتمند آشنا شوید بهتر است تا پایان این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

روش های ساخت یوزر در ایکس باکس وان

توجه داشته باشید که با ساخت یک اکانت ایکس باکس وان می‌توانید به راحتی از خدمات ارزنده شرکت مایکروسافت استفاده کنید. وجود یک اکانت برای تمام افراد قابل استفاده است. دو شیوه جهت ساخت اکانت در Xbox One وجود دارد که در ادامه به آن پرداخته شده است. در شیوه نخست از طریق کنسول می‌توانید یک اکانت جدید بسازید و در روش دوم از طریق وب سایت مایکروسافت می‌توانید یک اکانت مناسب ایجاد کنید.

روش های ساخت یوزر در ایکس باکس وان
روش های ساخت یوزر در ایکس باکس وان

ساخت یوزر در ایکس باکس وان از طریق کنسول ایکس باکس وان

شاید بتوان به جرات بیان کرد که ساخت اکانت در ایکس باکس وان بسیار ساده بوده و به راحتی و با چند گام ساده می‌توانید یک اکانت شخصی جدید برای خود ایجاد کنید. برای ساخت اکانت جدید مراحل زیر را دنبال کنید:

در ابتدا بر روی دکمه ایکس باکس موجود در کنترلر کنسول ایکس باکس وان لمس کرده تا راهنما نمایان شود.

در منوی باز شده در سمت چپ بر روی گزینه ورود به سیستم Sign in بزنید.

در صفحه ظاهر شده گزینه یک مورد جدید Add New را انتخاب کرده و سپس دکمه A موجود بر روی دسته بازی را فشار دهید.

در این بخش یک صفحه کلید برای شما به نمایش در می‌آید که به آن نیازی نیست و با فشردن دکمه B می‌توانید آن را حذف کنید.

برای ساخت اکانت در ایکس باکس وان در این مرحله باید دریافت یک ایمیل جدید Get a new email را انتخاب کرده و مراحل ساخت اکانت را آغاز کنید.

پس از تکمیل کردن اطلاعات خود و تأیید نهایی می‌توانید به اکانت شخصی خود دسترسی داشته باشید. مایکروسافت برای ساخت اکانت، قابلیت Xbox Family را مهیا کرده است که از این طریق می‌توانید مدیریت بهتری بر روی اکانت فرزندان خود داشته باشید.

ساخت یوزر در ایکس باکس وان
ساخت یوزر در ایکس باکس وان

نحوه ساخت یوزر در ایکس باکس وان از طریق سایت

پیش‌تر در سایت ایموجو آموزش گام به گام ساخت اکانت ایکس باکس لایو را قرار داده‌ایم. حال اگر می‌خواهید ساخت اکانت خود را از طریق وب سایت رسمی ایکس باکس انجام دهید بهتر است همراه ما باشید:

مرحله اول ساخت یوزر ایکس باکس وان از طریق سایت

در ابتدا باید وارد سایت رسمی ایکس باکس شوید. برای ورود می‌توانید از گوشی‌های هوشمند و سیستم رایانه استفاده کنید.

مرحله دوم ساخت اکانت ایکس باکس وان از طریق سایت

پس از ورود به سایت رسمی ایکس باکس برای ساخت اکانت در ایکس باکس وان در سمت گوشه تصویر بالا، یک پروفایل خالی را مشاهده می‌کنید که باید بر روی آن کلیک کنید.

مرحله سوم ساخت اکانت Xbox One  از طریق سایت

در صفحه ظاهر شده گزینه یک مورد جدید Create One را انتخاب کنید.

مرحله چهارم ساخت یوزر ایکس باکس وان از طریق سایت

در صفحه ظاهر شده آدرس ایمیل خود را وارد کنید. در این بخش اگر ایمیل مایکروسافت ندارید می‌توانید با انتخاب گزینه Create a new email address یک ایمیل مناسب برای خود بسازید. علاوه بر ساخت ایمیل جدید، با شماره تلفن همراه نیز می‌توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید.

مرحله پنجم ساخت یوزر در ایکس باکس وان از طریق سایت

پس از وارد کردن مشخصات خواسته شده، روی گزینه Next بزنید.

مرحله ششم ساخت اکانت Xbox One  از طریق سایت

در این مرحله برای ساخت یوزر در ایکس باکس وان یک پسورد قوی انتخاب کنید. پسورد انتخابی می‌تواند ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ، اعداد و برخی حروف خاص باشد.

مرحله هفتم ساخت اکانت ایکس باکس وان از طریق سایت

در این مرحله با وارد کردن نام و نام خانوادگی به مرحله بعدی بروید. توجه کنید که نام و نام خانوادگی شما از دید دیگران مخفی خواهد ماند.

مرحله هشتم ساخت یوزر ایکس باکس وان از طریق سایت

در مرحله هشتم با مشاهده مشخصات خود بر روی گزینه بعدی کلیک کنید.

مرحله نهم ساخت اکانت ایکس باکس وان از طریق سایت

در این بخش باید کشور و تاریخ تولد را به درستی وارد کنید.

مرحله دهم ساخت اکانت Xbox One  از طریق سایت

در این مرحله یک کد تأیید به آدرس ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد. کد مورد نظر را از ایمیل خود دریافت کرده و بر روی عبارت بعدی کلیک نمایید.

مرحله یازدهم ساخت یوزر ایکس باکس وان از طریق سایت

در این بخش برای  ساخت یوزر در Xbox One از طریق سایت بهتر است به سؤال امنیتی داده شده به شکل صحیح پاسخ دهید.

مرحله دوازدهم ساخت یوزر در ایکس باکس وان

در صفحه پایانی شرایط و توافقنامه شرکت مایکروسافت را تأیید کنید تا بتوانید ساخت اکانت را از طریق سایت به اتمام برسانید.

نکته: اکانت ساخت شده برای کنسول ایکس باکس وان و برنامه‌های مختلف شرکت مایکروسافت نظیر اسکایپ و آفیس قابل استفاده است.

ساخت یوزر در ایکس باکس وان
ساخت یوزر در ایکس باکس وان

جمع بندی درباره ساخت یوزر در ایکس باکس وان

دو شیوه مختلف برای ساخت یوزر در ایکس باکس وان وجود دارد که در بالا به آن پرداخته شده است. اگر بخواهید از خدمات شرکت مایکروسافت در کنسول خود استفاده کنید باید یک اکانت شخصی داشته باشید. برای ساخت اکانت از طریق کنسول باید بتوانید کنسول خود را به اینترنت متصل کنید. آموزش سریع و آسان وصل شدن ایکس باکس به اینترنت در سایت ایموجو بیان شده است. امید است که با آموزش بالا بتوانید یک یوزر مناسب برای خود ایجاد کنید.

شما برای ما از ساخت یوزر در ایکس باکس وان بنویسید

ساخت یوزر در ایکس باکس وان را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست ساخت یوزر در ایکس باکس وان را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.