AD

آموزش سریع و آسان گرفتن گلد رایگان ایکس باکس

0 2,206

در بحث بازی‌های آنلاین اگر بخواهید به سرویس مایکروسافت دسترسی داشته باشید و با دوستان خود به صورت آنلاین به رقابت بپردازید، باید اکانت گلد داشته باشید. سرویس‌های ارائه شده توسط مایکروسافت به گونه‌ای است که برای بسیاری از کاربران مقرون به صرفه می باشد. در واقع پرداخت حق اشتراک آنلاین باعث می‌شود تا بتوانید بازی‌های روز را به صورت آنلاین تجربه کنید. ما در این مقاله قصد معرفی آموزش گرفتن گلد رایگان ایکس باکس را داریم.

شما به کمک اکانت گلد می‌توانید به صورت رایگان در مدت اعتبار اکانت، با دوستان خود به بازی بپردازید و با گیمرهای جهان رقابت کنید. داشتن اکانت گلد برای بسیاری از کاربران مایکروسافت دارای اهمیت است چرا که این سرویس به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید در ماه، چند بازی را به صورت Free در اختیار داشته باشید. اگر می‌خواهید در مورد گرفتن گلد رایگان ایکس باکس بیشتر بدانید بهتر است تا پایان مقاله همراه سایت ایموجو باشید.

نحوه گرفتن گلد رایگان ایکس باکس

بسیاری از گیمرهای کنسول ایکس باکس ترجیح می‌دهند تا از یک اکانت گلد رایگان برای دسترسی به بازی‌های ماه استفاده کنند. وجود اکانت گلد این امکان را به بازیکنان می‌دهد که بتوانند با دوستان خود در شبکه مایکروسافت به صورت آنلاین به رقابت بپردازند. نرم افزارهای زیادی برای دریافت اکانت گلد رایگان ایکس باکس وجود دارد که در بسیاری از موارد موفق آمیز نیست. اگر بخواهید یک راه مطمئن برای دریافت اکانت گلد داشته باشید بهتر است همراه ما باشید:

ما پیش تر در سری مقالات سایت ایموجو در مورد آموزش سریع و آسان وصل شدن ایکس باکس به اینترنت مطالب مهمی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار داده‌ایم. برای گرفتن گلد رایگان ایکس باکس باید از یک مرورگر مناسب نظیر بینگ که متعلق به شرکت مایکروسافت است استفاده کنید. برای دریافت اکانت گلد رایگان ابتدا وارد بخش Bing Rewards شوید و اکانت مایکروسافت خود را در این بخش لاگین کنید.

پس از ورود به اکانت خود در سایت مایکروسافت بر روی گزینه Try it now free کلیک کنید. در این بخش بهتر است گزینه Redeem را انتخاب کنید تا از طریق سایت پوینت رایگان دریافت کنید.

در این بخش شما برای این که بتوانید اکانت گلد را به صورت رایگان در اختیار بگیرید باید بتوانید امتیازهای خود را افزایش دهید. دریافت امتیاز از طریق جستجوگر بینگ قابل انجام است و می‌توانید از طریق موبایل با دعوت دوستان خود امتیازهای خود را برای گرفتن گلد رایگان ایکس باکس افزایش دهید.

وجود تسک‌های مختلف در سیستم بینگ به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید به مرور امتیازهای کسب شده را به حد نصاب برسانید. با روش‌های بیان شده می‌توانید گیفت کارت‌های آمازون، پوینت و بازی‌های مختلف را دریافت کنید.

گرفتن گلد رایگان ایکس باکس
گرفتن گلد رایگان ایکس باکس

دریافت امتیاز برای گرفتن گلد رایگان ایکس باکس

اگر بتوانید تعداد دعوت دوستان خود را افزایش دهید قادر خواهید بود تا در سریع‌ترین زمان ممکن یک اکانت گلد ایکس باکس به عنوان هدیه دریافت کنید. یک سری وظایف مختلف وجود دارد که با انجام آن‌ها قادر خواهید بود تا امتیاز خود را به شکل ویژه افزایش دهید. روش‌های مختلفی برای دریافت اکانت گلد وجود دارد که شما می‌توانید از شیوه قانونی و مورد نظر مایکروسافت به اکانت گلد دسترسی پیدا کنید.

روش فوق به عنوان تنها روش قانونی برای دریافت گیفت کارت‌های مایکروسافت است که شما می‌توانید به راحتی به آن دست پیدا کنید.

گرفتن گلد رایگان ایکس باکس
گرفتن گلد رایگان ایکس باکس

جمع بندی درباره گرفتن گلد رایگان ایکس باکس

برای این که بتوانید از سرویس‌های مایکروسافت نهایت استفاده را داشته باشید باید اکانت گلد تهیه کنید. اگر بخواهید می‌توانید اکانت گلد را به صورت ماهانه و یا سالانه خریداری کنید اما یک روش قانونی برای گرفتن گلد رایگان ایکس باکس وجود دارد که در بالا به آن اشاره شده است. اگر بخواهید سریع‌تر هدیه خود را دریافت کنید می‌توانید با دعوت دوستان و آشنایان خود امتیازات کسب شده را افزایش دهید. هر چه امتیاز بیشتری کسب کنید قادر خواهید بود تا از خدمات ارائه شده بیشترین بهره را ببرید.

برای دسترسی به خدمات گسترده مایکروسافت در کنسول ایکس باکس باید اکانت لایو داشته باشید. ما در سایت ایموجو نحوه ساخت اکانت لایو را به زبان ساده توضیح داده ایم. آموزش گام به گام ساخت اکانت ایکس باکس لایو به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید ضمن داشتن یک اکانت قانونی از خدمات ارزنده شرکت مایکروسافت استفاده کنید.

شما برای ما از گرفتن گلد رایگان ایکس باکس بنویسید

گرفتن گلد رایگان ایکس باکس را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست گرفتن گلد رایگان ایکس باکس را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.