AD

نقد و بررسی بازی Ghost Recon: Wildlands

0 422

بازی گوست ریکان: سرزمین های وحشی (Ghost Recon: Wildlands) یک بازی ویدئویی سبک تیراندازی تاکتیکی است. بازی Wildlands بزرگترین بازی جهان باز است که تاکنون ساخته شده است. این بازی شما را به زمینی پرخاشگر و جنگ زده پرتاب می کند که باید بر دشمنان غلبه کنید. ابعاد و عمق هر جنبه ای از بازی، خلاقیت های زیادی را برایتان به ارمغان می آورد. باور این مسئله که از زمان ساخت عنوان اصلی Ghost Recon  بیش از یک دهه و نیم می گذرد، دشوار است. تقریبا پنج سال از انتشار Ghost Recon: Future Soldier  نیز گذشته است. بازی گوست ریکان: سرزمین های وحشی (Ghost Recon: Wildlands) هم توسط شرکت یوبی سافت، ساخته شده است و در ۷ مارس ۲۰۱۷ برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر گردید. در ادامه این مطلب از سایت ایموجو به معرفی و نقد بازی Ghost Recon: Wildlands خواهیم پرداخت. 

نقد بازی Ghost Recon: Wildlands

بازی گوست ریکان سرزمین های وحشی، یک بازی ویدئویی سبک تیراندازی تاکتیکی است که دارای محیطی جهان باز است. بازی Wildlands مانند بیشتر سریال های Ghost Recon ، شما را به زمینی پرخاشگر و جنگ زده پرتاب می کند که باید بر دشمنان غلبه کنید. از اولین ثانیه های مأموریت اولیه مشخص می شود که هدف نهایی شما، ال سوئئو، رئیس و رهبر کارتل سانتا بلانکا است که ثروت گسترده اش توسط تجارت پر رونق کوکائین حاصل می شود.

بازی سرزمین های وحشی، یک بازی دنیای آزاد به تمام معنا است. با آزادی کامل در حرکت و درگیری های مکرر با اعضای کارتل و مبارزه بر علیه قانون ناعادلانه محلی که بسیار فاسد است.

نقد بازی Ghost Recon: Wildlands

نقد بازی Ghost Recon: Wildlands: نقشه سرزمین های وحشی

شما می توانید در کل نقشه پرسه بزنید. نقشه شامل جنگل ها، کوه ها، بیابان ها، آپارتمان های نمکی، دریاچه ها، باتلاق ها، معادن سنگ و غارها است. صحراها پوشش کمی دارند و یا بدون پوشش هستند و برای جنگیدن با دشمنان محدوده ی خوبی به شمار می روند. همچنین می توانید به سمت کوهستان های مرتفع بروید و از بالا به دشمنان حمله کنید بازی سرزمین های وحشی، استراتژی حمله به دشمنان را بر عهده شما می گذارد. از آن جایی که نقشه بازی، بزرگ است شما مجبورید بخشی از زمان را در وسایل نقلیه بگذرانید تا به مکان های مختلف درون نقشه، سریعتر برسید.

نقشه ی سرزمین های وحشی بزرگترین نقشه ای است که در یک بازی بلند مدت می تواند وجود داشته باشد. بازی شامل ۲۰ استان کوچک و بزرگ است. هر منطقه شامل حداقل یک رئیس، سلاح ها، دشمنان، پایگاه هایی برای حمله و .‌.. می باشد. این بازی در کشور آمریکای جنوبی بولیوی صورت می گیرد. شما در این بازی به پرواز با هلی کوپترها، نجات شورشیان و شلیک به اعضای مسلح می پردازید. به شما کنترل کامل داده می شود که به هر هدفی که می خواهید نزدیک شوید. گاهی اوقات مخفی کاری برای بقا ضروری است، اما در موارد دیگر، تصور شما از رمبو، نه تنها بسیار مؤثر است بلکه سرگرم کننده نیز است.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی کروسیدر کینگز ۳ ؛ نقاط قوت و ضعف بازی

نقد بازی گوست ریکان: اطلاعاتی در رابطه با گیم پلی 

بعضی از نقاط نقشه، تقویت کنند های دشمن، واحدهای سنگین یا تاکتیک های بهتری نسبت به سایر نقاط دارد. هیچ دیوار و یا مانع نامرئی وجود ندارد که مانع رفتن شما به هر مکانی بر روی این نقشه ی بزرگ، شود. اگر این بازی را به تنهایی انجام دهید، سه شریک، توسط هوش مصنوعی بازی به شما داده می شود. اما آن ها زیاد هوشمند نیستند و دستوراتی که به آن ها داده می شود را به دقت دنبال می کنند. اگر شما این بازی را دو نفره انجام دهید، به محض حضور یک انسان دوم، همه شرکای هوش مصنوعی شما ناپدید می شوند و شما از یک تیم چهار نفره به تیم دو نفره تبدیل می شوید. البته دو بازیکن برای انجام هر گونه ماموریت کافی هستند.

این سربازان هوش مصنوعی حتی پس از ناپدید شدن، هنگام گشت و گذار بر روی نقشه به گپ زدن و گفتگو می پردازند.

نقد بازی Ghost Recon: Wildlands: شخصی سازی کاراکترها

در این بازی امکان شخصی سازی کاراکترها نیز وجود دارد. از انتخاب لباس رزمی گرفته تا شلوارهای باربری، پیراهن های مشبک، کوله پشتی، عینک اسکی و کلاه کابوی. سطح شخصی سازی تا سلاح های شما نیز گسترش می یابد. تفنگ های حمله مانندM4A1  و AK-47 به سرعت بهترین دوست جدید شما خواهند شد. اسلحه های تخصصی تر، مانند اسلحه های تیراندازی از مخفیگاه یا تفنگ های اره برقی، بسته به هر سناریوی خاص، به کار گرفته می شوند.

هنگامی که اسلحه ها و لوازم جانبی جدیدی را جمع می کنید و از آن ها برای از بین بردن دشمنان بهره می گیرید، می توانید امتیازهای زیادی را بدست آورید. یوبی سافت بارها گفته است که این بزرگترین بازی جهان باز است که تاکنون ساخته شده است. این بازی واقعاً یک دستاورد خیره کننده به عنوان یک محصول نهایی است و ابعاد و عمق هر جنبه ای از این بازی، خلاقیت های زیادی را به وجود آورده است.

شما می توانید با مراجعه به بخش اخبار بازی سایت مجله بازی موبایل ایموجو از جدیدترین اخبار بازی روز در جهان اطلاع پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.