AD

آموزش رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us

0 750

بازی Among Us توسط شرکت InnerSloth گسترش یافته است ولی بسیاری از بازیکن ها مشکل قطع اتصال Among Us را دارند، ممکن است دلیل این مشکل شما باشید اما در بیشتر اوقات این مشکل مربوط به سرورهای خود InnerSloth می باشد و هیچ راه حلی به غیر از تغییر سرور برای آن ارائه نشده است. برای رفع این مشکل با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

نحوه رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us

با رکورد باورد نکردنی ۱.۵ میلیون کاربر همزمان، بازی Among Us به عنوان یک پدیده در تاریخ طولانی بازی های موبایل ظاهر شده است. این بازی که توسط InnerSloth توسعه یافته است، اکنون مجبور است با چنین تعداد زیادی از بازیکن ها مقابله کند و همین موضوع باعث سنگین شدن سرور ها شده است. پس اگر به این مشکل خورده اید با ما باشید تا نحوه درست کردن آن را یاد بگیرید. علاوه بر این ها ما بهترین تنظیمات Among Us را نیز به شما یاد خواهیم داد.

همچنین بخوانید: ترفندهای حل مشکلات رایج در بازی فری فایر

نحوه برطرف کردن مشکل قطع شدن از سرور بازی Among Us

همان طور که تعداد زیادی از بازیکن ها در سراسر جهان گزارش کرده اند، آن ها پس از شروع کردن بازی، اغلب با مشکل قطع اتصال بازی Among Us از سرور مواجه می شوند. به طور خلاصه این خطا باعث می شود که بازیکن ها نتوانند در هر بازی Among Us شرکت کنند، در حالی که آن ها خیلی سریع با یک پیام پاپ آپ بوت می شوند.

دلایل مختلفی برای مشکل قطع اتصال Among Us از سرور وجود دارد. در بیشتر موارد، دلیل اصلی مشکل دار بودن خود سرور ها می باشد. اگر شما فهمیدید که مشکل از سرور است نمی توانید کاری انجام دهید. زیرا سرور ها قادر به کنترل هم زمان هجوم بازیکن ها نمی باشند. می توانید در این جا توییت InnerSloth را بخوانید:

اگر شما مشکل اتصال به بازی Among Us را دارید و در روی استیم می باشید، بهتر است که به روز رسانی را دانلود کنید و سعی کنید تا سرور خود را از شمال آمریکا تغییر دهید. سرور شمال آمریکا سنگین ترین سرور می باشد. به روز رسانی نیز منتشر شده است.

نکته مهم دیگری که در برطرف کردن مشکل قطع اتصال بازی Among Us باید به آن توجه کنید، این است که بازی شما به طور کامل به روز است یا نیست. پس از اتمام به روز رسانی اتصال اینترنت خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید اینترنت شما به خوبی کار می کند یا این طور نیست. اگر شما می توانید به راحتی به سایت های مختلف بروید و یا این که بازی های دیگر را باز کنید پس به احتمال زیاد این مشکل مربوط به سرور Among Us می باشد.

به هر حال بهتر است که توییتر InnerSloth را دنبال کنید تا به موقع با آخرین اخبار و همچنین به روز رسانی های آینده همراه شوید.

بهترین تنظیمات میان ما

در طی ایجاد کردن یک بازی در Among Us، میزبان یا همان host باید چندین تنظیم داخل بازی را انتخاب کند. بر خی از گزینه ها ممکن است به نفع Crewmates باشد، در حالی که این موضوع باعث می شود آن ها نسبت به Imposters برتری داشته باشند. نیازی به گفتن نیست ما همیشه می خواهیم ترکیبی از گزینه ها را طراحی کنیم که برای هر دو طرف مناسب باشد، در نتیجه به جای این که دوستان را به یک رقابت نا عادلانه دعوت کنیم، بستری را می سازیم که به یک بازی متعادل منجر شود.

در این جا بهترین تنظیمات Among Us برای یک بازی هشت نفره قرار گرفته است:

تعداد imposter ها: دو عدد

زمان کشتن Crewmate ها: از ۲۲.۵ ثانیه تا ۳۰ ثانیه

Confirm Ejects: خاموش باشد.

فاصله مکانی بین کشتن ها: کوتاه (Short) باشد.

تعداد Emergency Meetings (قرار های اضطراری): 2 عدد

دیدن ماموریت ها (Task): روشن باشد.

زمان پر شدن دوباره استفاده از قرار اضطراری: ۲۰ ثانیه

ماموریت های عمومی: ۱

سرعت بازیکن: ۱.۲۵

ماموریت های طولانی: ۲

تایم رای گیری: ۶۰ ثانیه تا ۱۲۰ ثانیه

ماموریت های کوتاه: ۲

دید crewmate: از ۱.۵ تا ۱.۷۵

دید Imposter: از ۱.۵ تا ۱.۷۵

دلیل این کار های کمتر کردن مشکل قطع اتصال از سرور Among Us و داشتن تجربه بهتری از بازی می باشد. برای ویرایش گزینه ها، باید از قبل کادر تنظیمات توصیه شده را بردارید. همچنین می توانید از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید، اما به گفته بسیاری از بازیکن ها، این حالت ممکن است باعث شود شما کمی احساس خستگی کنید. برای همین می توانید ادامه پست را مطالعه کنید تا ما به شما بگوییم که چرا این گزینه ها بهترین تنظیمات Among Us می باشد.

رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us: گزینه Confirm Ejects

گزینه Confirm Ejects در هر بازی که دو یا تعداد بیشتری Imposters داشته باشد، وجود دارد. این گزینه روشن خواهد کرد که یک بازیکنی که اخراج شد imposter بود یا خیر، بنابراین وقتی شما این گزینه را خاموش کنید بازی چالشی تری را تجربه خواهید کرد زیرا Crewmate ها هرگز از تعداد imposter های باقی مانده خبر نخواهند داشت.

رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us: گزینه Confirm Ejects

رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us: گزینه Emergency Meetings

ما می خواهیم شما بهترین تنظیمات بازی Among Us را تجربه کنید و  با توجه به این که افراد زیاد درگیر اسپم شدن این ویژگی بازی هستند، دو جلسه اضطراری ممکن است مناسب ترین انتخاب برای یک مسابقه با حدود ۸ بازیکن باشد. البته چیزی که مشخص است، این است که یک جلسه کافی نمی باشد زیرا بازیکن ها برای مشخص کردن Imposter های احتمالی به احتمال زیاد به یک جلسه دیگر نیاز داشته باشند. اگر به عنوان یک Crewmate بازی می کنید باید بلافاصله پس از مشاهده اجساد، جلسه اضطراری را شروع کنید.

رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us: گزینه Kill Cooldown و Emergency Cooldown

به نظر می رسد که بیشتر کردن Kill Cooldown نسبت به Emergency Cooldown یک برتری برای بازیکن های Crewmates ایجاد می کند، زیرا قبل از این که نفر دیگری بمیرد آن ها می توانند جلسه اضطراری را تشکیل دهند.

رفع مشکل قطع اتصال بازی میان ما: سرعت بازیکن در بازی

یکی دیگر از گزینه های بهترین تنظیمات Among Us مربوط به سرعت بازیکن می باشد، با توجه به این که تعداد زیادی از بازیکن ها این بازی را انجام می دهند، سرعت بازیکن تنظیم شده از قبل کند می باشد، بنابراین بازیکن ها در صورت تمایل می توانند کمی آن را بیشتر کنند تا از بازی لذت بیشتری ببرند. البته اگر اینترنت شما مشکل داشته باشد و باعث مشکل قطع اتصال Among Us شود، ممکن است شما در این حالت بیشتر از قبل اذیت شوید.

رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us: زمان بحث (Discussion Time) در بازی

سی ثانیه ممکن است یک دوره زمانی استاندارد برای بازیکن ها باشد تا بتوانند برخی اطلاعات را به دست آورند. در صورتی که بازی بیش از ده بازیکن داشته باشد، میزبان باید با توجه به تعداد بازیکن ها آن را افزایش دهد.

رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us: زمان بحث (Discussion Time) در بازی

رفع مشکل قطع اتصال بازی میان ما: گزینه Visual Tasks بازی

مانند گزینه Confirm Ejects بازی Among Us این گزینه نیز در این اواخر به بازی Among Us افزوده شده است. پس از فعال شدن این گزینه برخی از موارد برای Crewmate ها قابل مشاهده می شود. به عنوان مصال، کسانی که ماموریت ها را انجام می دهند به دیگران این امکان را می دهند که بدانند او یک Imposter نیست و بی گناهی خود را ثابت کنند. با این حال ممکن است Imposter ها به راحتی آن ها را طعمع کنند.

رفع مشکل قطع اتصال بازی Among Us:  ماموریت ها در بازی Among Us

وظایف به طورعمده اولویت های شخصی هستند، اما در بهترین تنظیمات Among Us ترجیح این است که یک ماموریت مشترک، دو ماموریت طولانی و دو ماموریت کوتاه وجود داشته باشد. می توانید این را امتحان کنید تا ببینید که چه چیزی برای بازیکن های گروه مناسب تر می باشد. همان طور که بازیکن ها در کنار هم احساس امنیت می کنند، می توانند برخی از کار های طولانی را شروع کنند.

امیدوارم که با مطالعه این پست مشکل قطع اتصال بازی Among Us شما حل شده باشد و شما بتوانید نهایت لذت را از بهترین تنظیمات Among Us ببرید. برای آموزش و نحوه رفع مشکلات رایچ بازی می توانید با ما در بخش مشکل بازی سایت ایموجو همراه باشبد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.