AD

ترفندهایی برای پیروزی در بازی کال آف دیوتی وارزون

1 572

بازی کال آف دیوتی وارزون دارای یک نسخه رایگان برای بتل رویال است که توانسته تغییرات زیادی در این سبک از بازی ایجاد کند. محبوبیت بتل رویال کال آف وارفر به طرز چشگیری افزایش پیدا کرده است. در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو ما به دنبال ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون می رویم تا شما به یک حرفه ای تبدیل شوید.

10 نکته از بازی کال آف دیوتی وارزون برای پیروزی های بیشتر

در پست قبلی در مورد مکان های مناسب نقشه کالاهاری فری فایر برای فرود آمدن صحبت کردیم ولی اکنون نوبت به بررسی ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون رسیده است. محبوبیت بازی کال آف دیوتی وارزون (Call of Duty: Warzone) در حال افزایش است، به همین دلیل است که در اینجا ما نکاتی را برای شما آورده ایم تا از آن ها برای پیشی گرفتن از بازیکن های دیگر استفاده کنید.

نسخه بتل رویال Call of Duty Warzone

بازی کال آف دیوتی وارزون از شرکت اکتیویژن است که قسمت بتل رویال آن به طور کامل رایگان است، توانسته تغییرات جدیدی را در این سبک از بازی ها ایجاد کند. از زمان انتشار، محبوبیت قسمت مبارزه بتل رویال کال آف دیوتی مدرن وارفر به طرز چشمگیری افزایش یافته است و تنها پس از 3 روز از انتشار آن 1.5 میلیون بازیکن از سراسر جهان جذب خودش کرده است.

از ان جا که این یک بازی جدید است، دارای ویژگی های جدیدی نیز می باشد، به خصوص مکانیک جدید و ابتکاری این بازی بتل رویال که باعث سردرگمی و نا امیدی بازیکنان می شود، کمی بازی را سخت تر کرده است. اما مشکل دیگری در بازی وجود ندارد و ما در این جا هستیم تا 10 نکته در مورد بازی کال آف دیوتی وارزون را به شما ارائه دهیم که باعث می شود در مسابقات برد های بیشتری را به دست آورید.

همچنین بخوانید: اخبار انتشار حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون

معرفی ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون

به یاد داشته باشید که این نکات بیشتر برای بازیکنان مبتدی استفاده می شود. هر باری که می خواهید وارد مسابقه شوید این مطالب بخوانید و به یاد داشته باشد و سعی کنید هر بار بازی خودتان را اصلاح کنید. اگر در مورد دانلود بازی و سیستم مورد نیاز برای کامپیوتر کال آف دیوتی وارزون سؤالاتی داشتید مطالب مرتبط با این موضوع را در سایت ما بخوانید.

اگر در ابتدا تریلر این بازی را مشاهده کرده اید، مطمئن باشید نحوه گیم پلی آن مفهوم بازی را به طور کامل به شما نشان می‌دهد و بدون نگرانی بیاید تا اولین نکته را با هم بررسی کنیم.

ترفندهای بازی Call of Duty Warzone: ممکن است از کار بیفتید، اما هنوز حذف نشده اید!

اولین مورد از ترفند های کال آف دیوتی وارزون، از دست ندادن امید است. این اتفاق برای بازی های سبک بتل رویال کاملاً عادی است و واضح به نظر می رسد، از آنجا که ما همه می دانیم که در بازی هایی مثل PUBG، Fortnite و Apex Legends، هم تیمی های شما می توانند تحت شرایط خاصی که در بازی کشته می شوید، شما را دوباره زنده کنند؛ اما این یک داستان کاملاً متفاوت در بازی کال آف دیوتی  وارزون است، زیرا درواقع راهی وجود دارد که می توانید بدون کمک هم تیمی های خودتان دوباره زنده شوید.

به بیان دقیق تر، در هر بازی CoD شکل مستقلی از این حالت وجود دارد و در بازی وارزون اسم آن Gulag است. این مکانی است که بازیکنانی که برای بار اول کشته شده اند به آن جا منتقل می شوند و  در آن جا آن ها باید در یک مسابقه 1 به 1 مسابقه دهند و برنده به طور مجدد می تواند زنده شود و به بازی برگردد. حتی اگر این اتفاق یا مرگ برای بار دوم رخ دهد، ممکن است بتوانید برای زنده ماندن شانس دوباره ای داشته باشید، بنابراین بهتر است از گاردین خودتان استفاده نکنید.

ترفندهای بازی Call of Duty Warzone: ممکن است از کار بیفتید، اما هنوز حذف نشده اید!

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: لطفاً بیشتر از سیستم ارتباط استفاده کنید

دومین ترفند Call of Duty Warzone استفاده از سیستم ارتباط می باشد. هر بازی بتل رویال مانند پابجی که دارای سیستم  ارتباط نیست، نمی باشد دلیل آن هم این است که فقط بازی های خیلی قوی می توانند این مکانیک مفید را داشته باشند. این سیستم  فقط بعد از Fortnite و Apex Legends وارد دنیای شرکت اکتیویژن شد، این سیستم  از نسخه های قبلی گرفته شده است که آن را برای کال آف دیوتی وارزون نیز استفاده می کنند.

سیستم ارتباط فقط یک راه ارتباطی بین شما و هم تیمی های خودتان است که می توانید برای تشخیص بهتر دشمنان از آن استفاده کنید. بنابراین، حتی اگر هنوز از این سیستم استفاده نکرده اید با ویژگی گپ صوتی با آن ها صحبت کنید، ما به شما توصیه می کنیم که از این ویژگی ها برای به دست آوردن پیروزی در کال آف دیوتی وارزون بیشتر استفاده کنید.

می توانید سیستم ارتباط را انتخاب کرده و با هم تیمی های خود در مورد مکانی که می خواهید بروید. یا اگر می خواهید موردی را گوش زد کنید. (با هدف قرار دادن روی مکان ALT را نگه دارید) و مهم تر از همه، با اشاره به دشمنان یا فشاردادن دوباره کلید ALT مشخص می کنید که دشمنان کجا هستند. اگر شما شک دارید می توانید یک بار آن را دربازی امتحان کنید.

ترفندهای بازی Call of Duty Warzone: سلاح خود را ماده داشته باشید

این اولین باری نیست که به شما می گوییم که سلاح خود را در بازی کال آف دیوتی  وارزون حمل کنید و قطعاً آخرین بار ما نیز نخواهد بود. این ویژگی فقط در منطقه جنگی شرکت اکیتویژن موجود است که فوق العاده موثر است. شما می توانید با این کار نتیجه کل مسابقه را تغییر دهید.

ترفندهای بازی Call of Duty Warzone: سلاح خود را ماده داشته باشید

اگر هنوز این موضوع را نشنیده اید، من به شما می گویم. در واقع این مکانیزمی است که به شما امکان می ‌دهد که اسلحه خود را بر روی یک جای محکم قرار دهید. این می تواند مثل یک دیوار، ماشین یا موانعی باشد که می توانید از طریق نقشه بازی به سمت آن ها  بروید.

 انجام این کار حتی در حالت عقب نگه داشتن اسلحه ثابت باورنکردنی است، که این کار بهتر از در حال حرکت بودن به شما کمک می کند که در موقعیت های خاص به خصوص کمین کردن باعث می شود افراد بیشتری را بکشید.

در همان زمان، نصب اسلحه برای شما آسان می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است “Z” (به طور پیش فرض) فشار دهید تا به جسمی سختی که رسیدید اعلام کند Mount Weapons. بهتر است برای تمرین کردن شما یک بار این کار را انجام بدید. این ویژگی به نوعی برای یک بازی FPS ناشناخته است.

 بنابراین ما می دانیم که شما ممکن است برای بار اول به آن عادت نداشته باشید. با این حال فوق العاده مفید است، بنابراین هرزمانی توانستید تمرین کنید.

ترفندهای بازی Call of Duty Warzone: همیشه سعی کنید هر کار قراردادی را انجام دهید

چهارمین مورد از ترفند های کال آف یوتی انجام کار های قرار دادی می باشد. سیستم قرارداد در بازی کال آف دیوتی وارزون در واقع یک سیستم جست وجوی جانبی است که با هزینه های بسیار زیاد و قابل توجه پس از اتمام ماموریت هایی به شما پاداش هایی می دهد. با پول به دست آمده شما می توانید جان هم تیمی های خودتان را نجات دهید که در بسیاری از شرایط دیگر هم استفاده خواهد شد، بنابراین انجام ماموریت ها از اهمیت های ویژه ای برخودار است؛ قرارداد ها نیز بهترین راه برای انجام این کار هستند.

به طور دقیق تر، قرار دادها مأموریت های ویژه ای هستند که تیم شما را ملزم به جمع آوری آِیتم های مورد نیاز برای تکمیل آن ها می کند. سه نوع قرار داد وجود دارد، Scavenger (شما و هم تیمی خود با موفقیت 3 صندوق را در مکان های خاص باز می کنید)، Recon (یک منطقه خاص را در مدت زمان محدودی اشغال است و شما باید پیشاهنگی کنید) و Bounty (شخص خاصی را بکشید که اطلاعات وی توسط بازی اشاره می شود).

هر سه قرار داد دشواری های خاص خود را دارند، اما همه آن ها پاداش های بزرگی به شما می‌دهند. همچنین این  تجارت جدیدی است که نمی توانید در عناوین دیگر بتل رویال پیدا کنید، پس بهتر است از این ماموریت ها استفاده کنید.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: مسابقات گولاگ خود را قدرتمند بررسی کنید

پنجمین ترفند Call of Duty Warzone استفاده از همه مهارت های خودتان می باشد. همان ‌طور که اشاره کردیم، سیستم گولاگ دومین فرصت شما برای پیوستن به جنگ بدون کمک هم تیم های شما است، بنابراین در این قسمت است که شما باید هر چیز را به نمایش بگذارید. برای این که در بازی ها موفق تر شوید، شما با یک بازیکن دیگر به یک مکان تصادفی در جزیره منتقل می شوید. همچنین برای نبرد سلاح های تصادفی دریافت خواهید کرد . برای پیوستن دوباره به نبرد می توانید از آن ها استفاده کنید.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: مسابقات گولاگ خود را قدرتمند بررسی کنید

پیوستن دوباره به مسابقه بیشترین شانس گرفتن پاداش از یک وقفه خوب به شمار می آید، اما اگر شانس خود را برای بازگشت از دست داده اید، بهتر است که بازی را ترک نکنید. درواقع هم تیم های شما با استفاده از جوایزی که در قسمت Buy Station وجود دارد می توانند به شما کمک کنند. آن ها شما را به زندگی بازمی گرداند؛ اگر شما توانستید نبرد را ادامه می دهید، در کل این ماموریت ها فرصتی بهتر برای شما و تیم شما است که یک  پیروزی در کال آف دیوتی وارزون بدست آورید.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: خودتان و همچنین تجهزات خودتان را سفارشی کنید

مانند بسیاری از بتل رویال ها و همچنین در کال آف دیوتی وارزون شمایل مکانیکی دارای یک افت تصادفی هستند. با این حال، در این بازی آیتم های کمی هستند که به طور تصادفی دارای افت باشند، شما می توانید آن ها را تجهیزات یا مهمات استفاده کنید تا آن چه را که قبل از جنگ می خواهید به شما ارائه ‌دهند.

اگر با جزئیات بیشتر بخواهم بگویم، شما می توانید برخی از ترکیبات خاص را در صفحه انتظار به نام تجهیزات سفارشی انتخاب کنید، اگر هر چیزی را درخواست کنید می‌تواند انتخاب شما را تحت تاثیر قرار دهد.

ترفندهای بازی Call of Duty Warzone: رسیدن به افت

پس از رسیدن به افت، می توانید یک مجموعه تجهیزات سفارشی دریافت کنید. این تجهیزات شامل یک مجموعه متشکل از سلاح اصلی، یک سلاح ثانویه، برخی از ابزارهای دیگر و از همه مهم تر Perks است. در واقع، Perks مهارت های ویژه ای هستند که شما با دستیابی به سطح لازم می توانید از آن ها استفاده کنید، یکی از آن ها احیای سریع ‌تر هم تیمی های شما می باشد، شما در طول بازی نیز می توانید مقداری از آن ها را به دست آورید.

ترفندهای بازی Call of Duty Warzone: رسیدن به افت

بنابراین، این ابزار ها  نه تنها به شما در تجهیزات مورد نیاز کمک می کند . دیگر مجبور نمی شوید مکان دیگری را برای قرار دادن  وغارت در معرض خطر قرار بگیرید. بلکه با اوقات باقی مانده می توانید سود بیشتری بدست آورید.

قبل از مبارزه، بسته به سبک بازی خودتان، مجموعه ای از تجهیزات مناسب را برای خود انتخاب کنید و فراموش نکنید که بعد از اینکه مشکلی پیدا کردد، آن ها اصلاح کنید.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: مراقب شعله‌ور‌ها باشید

در کال آف دیوتی وارزون آتش ها نشان دهنده یک برخورد نیست، بلکه شاخص به دست آوردن یک ایستگاه برای زنده شدن دوباره  است. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم Buy Station جایی است که می توانید پول خود را برای زنده کردن هم تیمی ها مرده خودتان استفاده کنید (بالعکس).

پس از خرید کامل، این آیتم احیا خریداری شده برای کسی که استفاده می کنید از ایسگاه شروع دوباره زنده می شود، بنابراین شعله ور شدن نیز نشانه استفاده از این آیتم است.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: مراقب شعله‌ور‌ها باشید

در نتیجه، اطلاعات زیادی وجود دارد که می توانید با دیدن شراره ها به دست آورید. اول از همه، این برخورد وقتی به وجود می آید که یک شخص جدید است که دوباره به نبرد در نزدیکی آن مکان می پیوند‌ند و ممکن است یک یا چند هم تیمی آن بازیکن نیز در آن جا بعد از زندگی مجدد وجود داشته باشند.

به دست آوردن اطلاعات از ترفندهای Call of Duty Warzone

با به دست آوردن این اطلاعات، تیم شما می تواند برای از بین بردن تیم حریف از آن ها استفاده کند، یا این که می توانید از جنگ خارج شوید، زیرا می دانید بازیکنان زیادی در آن منطقه جمع شده اند.

هر کاری که می خواهید انجام دهید را با برنامه ریزی انجام خواهید داد، زنده شدن دوباره قسمت مهمی از بازی است. باید به خاطر بسپارید که اگر تصمیم صحیحی را بگیرید می توانید برنده بسیاری از بازی ها باشید.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: از پول خود به شکل دقیق استفاده کنید

جدا از این که هم تیمی ها کشته شده شما فرصت دوم برای پیوستن به نبرد را به دست آورده اند، پول در بازی کال آف دیوتی وارزون را می توان با هدف دیگری نیز استفاده کرد. از طریق قسمت Buy Station می توانید تجهیزات کم نظیر و حماسی را بخرید که برای غارت کردن نیز استفاده می شوند. (حتی شامل کالای خود احیا کننده نیز می شود) که به نبردهای شما بسیار کمک خواهد کرد.

همچنین، نکته ویژه در مورد این مکانیک احیاگر این است که شما می توانید احیای دوباره را برای هم تیمی خودتان بخرید حتی اگر آن ها را در نبرد گولاگ مصرف کرده باشید. با این حال، هزینه آن یک مقدار مناسب نمی باشد، بنابراین شما باید مطمئن باشید که  در چنین شرایطی می توانید از پول خودتان استفاده کنید.

در عین حال، هر شخصی پول خود را در اختیار دارد و می تواند برای آن تصمیم بگیرد. بنابراین در صورت نیاز شما مجبورید مقداری پول نقد اضافی برای خرید بیشتر خرج کنید.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: با بازیکن تیم باشید! ثروت خود را با هم تیمی خود به اشتراک بگذارید!

در بازی کال آف دیوتی وارزون یک موضوع به نام تیم موجود است؛ بنابراین این موضوع باعث می شود که چیزی متفاوت تر از شکل انفرادی در عنوان های دیگر وجود داشته باشد. شما می توانید تا جایی که می شود پول به دست بیاورید. در این بازی می توانید تمام وسایل مورد نیاز خودتان را به دلیل پیروزی خود یا هم تیمی ها برای بازی بعد هم استفاده کنید یا نگه دارید، اما این یک اتفاق جدید است که برای یک بازی جنگی  اتفاق می افتد.

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: از پول خود به شکل دقیق استفاده کنید

خرید برای هم تیمی ها در نسخه Call of Duty Warzone

شما باید سعی کنید وسایل لازم را برای کل تیم خریداری کنید؛ بنابراین، اگر پول یکی از هم تیمی های شما تمام شد، دریغ نکنید مقداری به او بدهید تا بتواند تجهیزات مورد نیاز خود، به ویژه زره را خریداری کند.

به طور کلی، یک نفر ارزش بیشتری نسبت به یک سلاح بزرگ تر دارد، درست نیست؟

ترفندهای بازی کال آف دیوتی وارزون: بیشترین FPS را دریافت کنید

آخرین مورد از ترفند های کال آف دیوتی وارزون استفاده از بیشترین FPS می باشد. ما این مورد را در آخرین نکته بازی کال آف دیوتی وارزون قرار داده ایم زیرا به طور کامل مشروط است. اگر شما یک کامپیوتر پیشرفته داشته باشید که می تواند هر بازی را بدون هیچ گونه مشکلی اجرا کند، می توانید این مورد را برای بازی خود استفاده کنید. با این حال اگر انقدر خوش شانس نیستید، بهتر است بیشتر از FPS خودتان استفاده نکنید تا اینکه با شکوه ترین تصاویر را داشته باشید.

نکته مهم

این نکته به طور تقریبی در همه بازی های شوتر اول شخص وجود دارد، زیرا به طور گسترده ای توصیه می شود که شما کیفیت بصری خود را برای بهترین عملکرد انتخاب کنید تا بتوانید درون بازی هدف گیری و شلیک بهتری داشته باشید.

 بازی کال آف دیوتی وارزون یک عنوان بازی جاه‌طلبانه است، بنابراین می توانید وارد تنظیمات بازی خودتان شوید، تنظیمات زیر را خاموش کنید یا در پایین ترین سطح قرار دهید، این باعث می‌شود کیفیت تصویر شما حداقل 30-40 FPS افزایش یابد!

آن‌ها V-Sync (باید)، DirectX Raytracing (باید)، Texture Fil Anisotropic (باید) باشند. این ها گزینه های اختیاری هستند که شامل، وضوح تصویر، کیفیت ذرات و نور در ذرات هستند که می توانید برای تجربه بهتر قسمت بصری بازی تا حدودی روی متوسط قرار دهید.

شما این بازی را دارید! این پایان راهنمایی های ما است، اگر نکات بازی کال آف دیوتی وارزون را مفید می دانید حتما مطالب ما را در مورد این سبک از بازی ها دنبال کنید و برای اخبار و به روز رسانی بازی ها حتماً به بخش اخبار بازی سایت ایموجو بپیوندید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. Sina می گوید

    واقعااا این ترفندها که میزارید عالیه من خودم همیشه میام سایت ایموجو و ازشون استفاده میکنم و خیلی هم کاربردیه چون شما خیلی ساده و راحت توضیحش میدید و تو این دوران که نمیتونیم بریم برای پر کردن وقتمون خوبه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.