AD

اخبار انتشار حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون

0 433

بازی کال آف دیوتی وارزون یکی از بازی های کامپیوترهای شخصی می باشد. قرار است به مناسبت هالیوود شما حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون را تجربه کنید. البته این حالت برای بازیکن های modern warfare و بتل رویال متفاوت می باشد. این رویداد از ۲۰ آوریل شروع شده است و تا ۳ نوامبر ادامه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی در ادامه با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون به زودی منتشر خواهد شد

در پست قبلی درباره سیستم مورد نیاز کال آف دیوتی موبایل صحبت کردیم، اکنون نیز می خواهیم خبری در مورد حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون به شما بدهیم. کال آف دیوتی وارزون هالووین را با یک رویداد بزرگ که زامبی ها را به Verdansk می آورد، جشن می گیرد.

منتشر کننده های آمریکایی اکتیویژن بالاخره این خبر را با انتشار تریلر The Haunting of Verdansk تایید کردند.

این تریلر در مورد تغییرات ایجاد شده در حالت زامبی Call of Duty Warzone و کال آف دیوتی Modern Warfare صحبت می کند. در مدت زمان محدودی به بازیکن های کال آف دیوتی وارزون اجازه داده می شود تا لباس شخصیت های فیلم های ترسناک مانند قتل عام اره برقی و اره برقی تگزاس را بپوشند.

این رویداد با عنوان Haunting of Verdansk ساعت ۱۰ صبح ۲۰ اکتبر به صورت زنده آغاز شده است و در ۳ نوامبر به پایان می رسد. در این دو هفته ترس و وحشت زامبی ها به گیمر ها نشان داده خواهد شد. این حالت به بازیکن ها این امکان را می دهد تا سر انجام خیال خود را از یک انسان زنده بودن راحت کنند و به عنوان یک شرور عروسکی که شبیه به کاراکتر های فیلم Saw می باشد، بازی کنند.

حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون
حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون

گیم پلی حالت Zombies کال آف دیوتی وارزون

در حالی که به عنوان یک زامبی بازی می کنید، قادر به استفاده از سلاح نیستید، اما چابک تر خواهید بود، آسیب زیادی می ببنید و دید گرمایی دارید. هنگامی که در مورد ویژگی های جدید چند نفره Verdansk سوال شد، اکتیویژن توضیح داد: وقتی بازیکنی کشته می شود، سرنگی را که روی نقشه نشان داده خواهد شد، از خود بر جای می گذارند، دو مورد از این سرنگ ها، یک زامبی به شما می دهد، پس از آن می توانید با تیم خود به دنبال شانس دوم بروید.

آخرین تیمی که با یک نفر زنده باقی مانده است، برنده می شود. حتی اگر بقیه ی اعضای تیم تبدیل به مرده ها شده باشند. همچنین هیجان های بیشتری در حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون وجود دارد، شما می توانید جعبه های تدارکات ترفند ها و درمان ها را دریاف کنید، این جعبه های حاوی پوسته سلاح ها و کارت های فراخواندن می باشد، شما با به دست آوردن هر ۱۶ مورد پوسته در این حالت می توانید پوسته افسانه ای Pumpkin Punisher را بگیرید.

البته گفته می شود که می توانید دو حالت متفاوت از حالت Zombies کال آف دیوتی وارزون را ببینید. حالت شب در بتل رویال استاندارد وجود دارد در حالی که بازیکن های Modern Warfare باید حالت Onslaughter را تجربه کنند.

شما برای ما از حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون بنویسید

حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست حالت زامبی کال آف دیوتی وارزون را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  برای اطلاع از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی کال آف دیوتی می توانید به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.