AD

میکروفون لاجیتک Yeti GX یک میکروون USB جدید با نور RGB

0 1,092

لاجیتک مجموعه جدیدی از محصولات مانند Yeti GX را منتشر می‌کند که از 24 سپتامبر شروع به فروش می‌شود و دقیقا این محصولات برای گیمرها، استریمرها، پادکست‌ها و دیگر کاربران ساخته شده است.

Logitech G Yeti GX بزرگترین محصول جدید لاجیتک با 149.99 دلار است، یک میکروفون USB پایه دار سنگین با نور RGB بسیار زیبا

Yeti GX یک میکروفون سوپرکار پویا است که بصورت یک طرفه کار میکند و برای تمرکز روی صدای جلوی پیکاپ به جای پشت میکروفون طراحی شده است. اگر به عنوان یک کاربر نمی‌خواهید نویز صفحه کلید در هنگام ضبط صدا، شما را همراهی کند. این میکروفون گزینه بسیار خوبی است. همچنین به این معنی است که اگر صدای شما خارج از محور حرکت کند، صدای شما به سرعت از بین می‌رود، اما زمانی که با فضاهای ضبط ضعیف چالش دارید، می‌تواند ارزش بسیار زیادی داشته باشد.

سورن پدرسن، مدیر محصول جهانی لاجیتک، این محصول را شبیه به Shure SM7 یک میکروفون محبوب  توصیف کرده است.

میکروفون-لاجیتکLogitech-Yeti-GX

البته این میکروفون بدون نورپردازی RGB یک میکروفون برای گیمرها نخواهد بود. بنابر این دو LED قابل تنظیم وجود دارد – یکی به صورت دایره‌ای در پشت میکروفون و دیگری در پشت لوگوی لاجیتک در کنار (G) – و می‌توانید جلوه‌های متحرک مختلفی را برای نمایش تنظیم کنید یا فقط رنگی خاص را برای نورها انتخاب کنید.

با فشار دادن قلطک صدا، Smart Audio Lock روشن می شود، ویژگی که پدرسون آن را به عنوان “شبکه ایمنی” توصیف می‌کند تا زمانی که مثلا استریمر هیجان زده می‌شود و درباره موضوع خاصی شروع به فریاد زدن می‌کند، میکروفون قطع نشود و تغییر حالت در ضبط مناسب صدا بوجود نیاورد. میکروفون این کار را با یک محدود کننده آنالوگ انجام می‌دهد – مانند آنچه در میکروفون Razer Seiren V2 X وجود دارد – که سیگنال را زمانی که صدای گوینده خیلی بلند می‌شود فشرده می‌کند و از اعوجاج جلوگیری می‌کند. این ویژگی همچنین از یک توسعه دهنده رو به پایین داخلی برای کاهش حجم صدای پس زمینه یا اکو ناخواسته در محیط نامناسب برای ضبط استفاده می‌کند.

شاید علاقه مند به آشنایی با راهنمای انتخاب بهترین میکروفون ‌ها برای استریم و گیمینگ باشید

میکروفون Logitech G Yeti GX با پایه رومیزی و کابل USB-C به USB-A و آداپتورهایی برای اتصالات 5/8 اینچی و 3/8 اینچی عرضه می‌شود، اما می‌توان آن را به پایه استاندارد بوم میکروفون نیز متصل کرد.

Yeti Orb یکی دیگر از محصولات لاجیتک با قیمت 59.99 دلار است، Yeti Orb یک میکروفون کوچک به سبک توپی مشابه Yeti Snowball است. این میکروفون نسبت به Snowball ظاهری خاموش تر دارد، جلوی آن پوشیده شده با پارچه و چراغ‌های RGB قابل تنظیم مانند Yeti GX در بالا دارد. همچنین یک پورت USB-C در پشت برای اتصال به کامپیوتر شما دارد. Orb یک میکروفون کاردیویید خازنی است و لاجیتک می‌گوید که نویز پس زمینه را به حداقل می‌رساند. همچنین می‌توان آن را از پایه رومیزی کوچک خود برای استفاده با پایه بوم جدا کرد.

میکروفون-لاجیتک-Yeti-Orb

لاجیتک همچنین نسخه به روز شده لایت‌بار  LED Litra Beam X خود را با قیمت 149.99 دلار با نام Litra Beam LX معرفی کرد. LX دو طرفه است، با یک نوار سفید قابل تنظیم (2700K–6500K) مانند نمونه اصلی در یک طرف و یک نور RGB در طرف دیگر، اندرو سیمینوف، مدیر ارشد بازاریابی  محصول گیفت که این چراغ‌ها دارای گواهینامه UL برای استفاده ایمن و تمام روز هستند. این چراغ دارای اتصالات رزوه‌ای 1/4 اینچ الی 20 برای نصب در انتها یا وسط چراغ است و از طریق USB-C یا بلوتوث متصل می‌شود.

لایت-بار-لاجیتکLogitech-Litra-Beam-LX

هر سه محصول معرفی شده با برنامه G-Hub لاجیتک برای پیکربندی جلوه‌های نور و همچنین جلوه‌های صوتی و نمایه‌های صوتی خاص از طریق گزینه‌های از پیش تنظیم و ویژگی Blue Voice نرم افزار کار می‌کند.

همچنین اگر چندین دستگاه از برند لاجیتک دارید، می‌توانید جلوه‌های نوری را نیز همگام سازی کنید تا بصورت یکنواخت جلوه‌های نوری نمایش داده شوند. لاجیتک همچنین می‌گوید آنها با Windows Dynamic Lighting سازگار خواند بود، که از این طریق می‌توانید جلوه‌های نور را با سایر نورهای غیر از لاجیتک نیز همگام سازی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.