AD

ایده سفارشی سازی در کالاف دیوتی فوق العاده است

0 754

جامعه هواداران کالاف دیوتی ایده‌ای را پیشنهاد کرده است که به بازیکنان اجازه میدهد تا کاموهای سلاح را با هم ترکیب کنند.

Call of Duty: Modern Warfare 2 اخیرا شاهد اضافه شدن چندین کراس اور بوده و حتی با وجود اینکه ویژگی شخصی سازی Camo ممکن است در این بازی وجود نداشته باشد، اما این امیدواری وجود دارد که بتوان آن را در Modern Warfare 3 یا یک بازی دیگر در آینده تجربه کرد.

طرفداران Call of Duty همچنین ایده تلفیق و تطبیق نقشه‌های سلاح را پیشنهاد کرده‌اند و این امیدواری وجود دارد که تغییرات و مفاهیم درخواستی از سوی طرفداران در عناوین بعدی کالاف دیوتی در نظر گرفته شده و اجرایی شود.

طی چند ماه گذشته، Call of Duty: Modern Warfare 2  چندین ایده متقاطع با اضافه شدن مواردی مانند Nicki Minaj، Lara Croft، 21 Savage و چند شخصیت از سریال‌های ابر قهرمانی محبوب The Boys، زنده و همه آنها را وارد کرد. کالاف دیوتی حتی اخیرا روند ویروسی TikTok NPC در Call of Duty: Modern Warfare 2 را نشان داد. بنابر این Modern Warfare 3 در افق است. بنابر این اگرچه ویژگی سفارشی سازی ترکیب کامو ممکن است در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 وجود نداشته باشد. اما گنجاندن آن در موارد بعدی وجود دارد.

لارا کرافت و 3 اسلحه جدید در فصل 5 Call of Duty Reloaded

البته از این موضوع نباید گذر کنیم که در بازی‌های قدیمی تر Call of Duty نیز بازیکنان ایده‌های مختلفی را منتشر کرده‌اند که از سوی توسعه دهندگان نادیده گرفته شده. با این وجود نمی‌توان از ایده‌ها چشم پوشی کرد و حتما توسعه دهندگان این موارد را بررسی و این امیدواری وجود دارد که انها را عملی کنند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در 10 نوامبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر می‌شود.

تریلر گیم‌پلی Call of Duty: Modern Warfare 3

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.