AD

نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین

0 126

یکی از بهترین برنامه‌هایی که با آن می‌توانید موسیقی گوشی کنید اسپاتیفای است. اما یکی از ایرادهای اصلی برنامه این است که باید آنلاین به موزیک‌ها گوش دهید و امکان دانلود موسیقی‌ها در حالت عادی وجود ندارد. ولی ما هرجایی به اینترنت دسترسی نداریم؛ بنابراین دوست داریم که آهنگ‌های موردعلاقه خود را در اسپاتیفای دانلود کنیم و به‌صورت آفلاین آن‌ها را گوش کنیم. اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟ اگر شما نیز به دنبال آموزش نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین هستید بهتر است که در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید موزیک‌های خود را در Spotify دانلود نمایید.

آیا امکان دانلود موسیقی در Spotify وجود دارد؟

قبل از آشنایی با نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین بهتر است بدانیم که اصلاً امکان دانلود وجود دارد؟ درهرصورت اگر امکان دانلود نیز وجود نداشته باشد شما می‌توانید با ابزارهای مختلف رایگانی که در اختیارمان قرار گذاشتند از اسپاتیفای موزیک دانلود کنید.

لازم است بدانید در حال حاضر امکان دانلود از اسپاتیفای وجود دارد. هر کسی که از اسپاتیفای استفاده می‌کند می‌تواند موسیقی‌های موردعلاقه خود را دانلود کرده و به‌صورت آفلاین به آن‌ها گوش دهد. حتی شما می‌توانید یک پلی لیست را به‌صورت کامل برای خود دانلود کنید.

مسئله اینجا است که برای اینکه بتوانید در اسپاتیفای دانلود کنید باید هزینه کنید. سرویسی تحت نام پریمیوم در پلتفرم اسپاتیفای وجود دارد که با خرید آن امکانات جالب و زیادی به شما داده می‌شود. این امکانات در اختیار همه نیست و می‌تواند استفاده از این پلتفرم را برای شما لذت‌بخش‌تر کند.

یکی از قابلیت‌هایی که اکانت پریمیوم اسپاتیفای به شما ارائه می‌کند امکان دانلود موسیقی‌هایی است که دوست دارید. اگر اکانت اسپاتیفای معمولی داشته باشید گزینه دانلود برای شما نمایان نخواهد شد و نمی‌توانید به‌صورت مستقیم از خود برنامه برای دانلود موسیقی استفاده نمایید.

متأسفانه، اکانت اسپاتیفای معمولی محدودیت‌های مختلف عجیبی دارد. برای مثال شما در طول روز به تعداد محدودی می‌توانید ترک در حال پخش را تعویض کنید. اگر بودجه شما به اتمام برسد باید منتظر بمانید تا موسیقی خودش تمام شود تا به ترک بعدی برود.

درهرصورت اگر خیلی از Spotify استفاده می‌کنید بهتر است که اکانت پریمیوم آن را خریداری نمایید. هر چند شما می‌توانید نسخه مود شده برنامه را دانلود نمایید. این کار باعث نمی‌شود اکانت شما پریمیوم شود؛ اما با کمک این برنامه می‌توانید از امکانات پریمیوم اسپاتیفای استفاده نمایید.

نحوه دانلود موسیقی از Spotifyنحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین به‌صورت مستقیم

همان‌طور که گفتیم قبل از شروع فرایند نیاز است که اکانت پریمیوم را خریداری کرده باشید. در غیر این صورت ادامه روش به هیچ درد شما نخواهد خورد. زیرا همان‌طور که خودتان می‌دانید گزینه دانلود برای شما غیرفعال خواهد بود و به شما نمایش داده نخواهد شد و نیازمند دسترسی پریمیوم است.

اول‌ازهمه باید بگوییم که شما می‌توانید هر موسیقی که بخواهید را به‌صورت مستقیم دانلود کنید. برای این کار تنها کافی است که اسم موسیقی موردنظر خود را در سرچ بار Spotify سرچ نمایید و موسیقی موردنظر خود را پیدا نمایید. پس از آن نیاز است که وارد صفحه مربوط به آن موسیقی شوید.

در صفحه مربوط به موسیقی در کنار گزینه لایک کردن موسیقی آیکون مربوط به دانلود را مشاهده خواهید کرد. تنها کافی است روی این گزینه کلیک کنید تا دانلود به‌صورت خودکار آغاز شود. این آیکون در ویندوز یک سه‌نقطه است که وقتی روی آن بزنید گزینه دانلود را در لیست باز شده خواهید دید.

نحوه دانلود موسیقی از Spotifyاگر دوست ندارید به‌صورت دانه‌دانه موسیقی‌ها را دانلود کنید جای نگرانی نیست. تنها کافی است هر موسیقی که از آن خوشتان می‌آید را به لیست موردعلاقه‌های خود اضافه نمایید. برای این کار باید روی آیکون قلب کنار موسیقی ضربه بزنید تا به علاقه‌مندی‌های شما اضافه شود.

پس از اینکه لیست علاقه‌مندی‌های شما تکمیل شد به قسمت Your Library بروید. پس از آن لازم است به قسمت Playlists بروید. در قسمت Playlists روی گزینه Liked Songs کلیک کنید. حال لیست موسیقی‌های موردعلاقه خود را می‌بینید. در بالا گزینه‌ای با نام دانلود است. تیک آن را بزنید تا دانلود خودکار کل این موسیقی‌ها آغاز گردد.

همچنین این کار را می‌توانید با ایجادکردن یک پلی لیست نیز آغاز نمایید. تنها کافی است تا یک پلی لیست ایجاد نمایید و آهنگ‌هایی که دوست دارید دانلود کنید را به این پلی لیست اضافه کنید. پس از آن می‌توانید دوباره گزینه دانلود را فعال کنید تا دانلود این موسیقی‌ها آغاز گردند.

نحوه دانلود موسیقی از Spotifyورود به حالت آفلاین اسپاتیفای

حال که نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین را یاد گرفتیم وقت آن است که ورود به حالت آفلاین را نیز یاد بگیریم. اگر به اینترنت دسترسی دارید؛ اما می‌خواهید دسترسی اسپاتیفای را به اینترنت ببندید تا در مصرف اینترنت خود صرفه‌جویی کنید تنها کافی است وارد آفلاین مود شوید.

در آفلاین مود اسپاتیفای ارتباط خود را از سرورهایش قطع می‌کند. در حالت آفلاین مود به‌طورکلی امکان پخش آنلاین موسیقی‌ها وجود ندارد حتی اگر خود را مجدد به اینترنت متصل نمایید. در این حالت تنها می‌توانید موسیقی‌های آفلاین خود را گوش دهید و صفحه اصلی را بازدید نمایید.

همچنین در حالت آفلاین مود سجسشن‌های برنامه نیز به شما تغییر خواهد کرد. در حالت آنلاین مشاهده می‌شود که برنامه پیشنهادهایی از موزیک‌های جالب روز را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در صورت تمایل روی آن‌ها کلیک کرده و از گوش‌کردن آن‌ها لذت ببرید.

اما وقتی که وارد آفلاین مود شوید موزیک‌های آفلاینی که دانلود کردید و به‌تازگی گوش کرده‌اید نمایش داده خواهد شد. برای دسترسی به لیست کامل تنها کافی است که وارد بخش Your Library شوید تا بتوانید لیست کامل موسیقی‌هایی که دانلود کرده‌اید را مشاهده نمایید.

برای ورود به بخش آفلاین مود تنها کافی است به دنبال آیکون چرخ‌دنده در صفحه اصلی بگردید. آیکون چرخ‌دنده نشان‌دهنده بخش تنظیمات برنامه Spotify است. پس از اینکه وارد تنظیمات برنامه شدید کافی است به دنبال بخشی با نام Playback بگردید و روی آن کلیک کنید.

حال وارد صفحه جدیدی خواهید شد که مربوط به بخش آفلاین مود اسپاتیفای است. حال کافی است که تیک آن را بزنید تا فعال شود. برای غیرفعال‌سازی و دوباره آنلاین شدن برنامه نیز تنها کافی است این روند را دوباره طی کرده و تیک آفلاین مود را مجدداً بردارید تا به حالت عادی باز گردید.

نحوه دانلود موسیقی از Spotifyاستفاده از سایت برای دانلود موزیک از اسپاتیفای

حال که با نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین به‌صورت مستقیم از برنامه را یاد گرفتید؛ وقت آن رسیده تا روش‌های دیگر را نیز یاد بگیرید. شما می‌توانید به‌راحتی با سایت‌های ثالث موسیقی‌ها را به‌صورت اورجینال از اسپاتیفای دانلود کرده و به‌صورت آفلاین از آن لذت ببرید.

اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید که اکانت پریمیوم اسپاتیفای را خریداری کنید باز هم می‌توانید به‌صورت رایگان از اسپاتیفای دانلود کنید. در این روش شما از سایت‌های مختلفی می‌توانید استفاده کنید. این سایت‌ها به‌جای شما فایل را دانلود کرده و فایل آن را در اختیار شما قرار خواهند داد.

یکی از سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کند؛ وب‌سایتی با نام Spotify-downloader است. شما می‌توانید به‌راحتی وارد آن شوید و به‌راحتی آب‌خوردن موسیقی موردنظر خود را به‌صورت مستقیم دانلود کنید. جالب اینجا است که این کار تنها با چند کلیک انجام خواهد شد.

وب سایت Spotify-downloader

البته شما تنها به یک موزیک محدود نیستید. شما می‌توانید به‌راحتی یک آلبوم موزیک یا یک پلی لیست را به‌صورت یکجا از این وب‌سایت دانلود نمایید. تنها چیزی که شما به آن احتیاج دارید این است که لینک صفحه موسیقی یا آن پلی لیست در اسپاتیفای را داشته باشید.

کارکردن با این وب‌سایت بسیار آسان و راحت است. به‌محض اینکه وارد وب‌سایت شوید خودتان متوجه همه چیز خواهید شد. در وسط صفحه یک باکس وجود دارد که باید لینک موزیک یا پلی لیست را در آن پیست کرده و اینتر را بزنید. به همین راحتی کار شما تمام خواهد شد.

بقیه فرایند توسط وب‌سایت انجام خواهد گرفت و نیاز نیست که نگران چیزی باشید. به‌راحتی پس از چند ثانیه فایل موسیقی شما آماده دانلود است و می‌توانید آن را ذخیره نمایید. اگر کلمه Download From Spotify را در گوگل سرچ کنید سایت‌های مختلف زیادی برای دانلود از اسپاتیفای برای شما لیست خواهد کرد.

نحوه دانلود موسیقی از Spotifyبرنامه Audials Tunebite برای دانلود از اسپاتیفای

در این قسمت از آموزش نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین قصد داریم که برنامه Audials Tunebite را به شما معرفی کنیم. یکی از بهترین برنامه‌های رایگانی است که می‌توانید با آن از اسپاتیفای موسیقی دانلود کنید؛ بدون اینکه نیاز باشد اکانت پریمیوم اسپاتیفای را خریداری نمایید.

این برنامه امکانات مختلفی دارد و استفاده از آن نیز بسیار ساده و راحت است. نکته قابل‌توجه این است که به شما اجازه می‌دهد موسیقی را به شیوه‌های مختلف دانلود نمایید. در حال حاضر این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا موسیقی‌ها اسپاتیفای را در 40 فرمت فایلی مختلف دانلود کنید.

نکته مثبت دیگر این برنامه رابط کاربری زیبا و کاربردی آن است. رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا و کاربردی است. به‌طوری‌که هر کس در استفاده اول به‌خوبی می‌تواند از این برنامه سر در بیاورد. همچنین برخی از قسمت‌‌هایی برنامه همانند اسپاتیفای طراحی شده است.

همچنین بخوانید: آموزش دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی و آیفون

شاید تنها نقطه‌ضعف این برنامه سیستم‌عامل‌هایی است که برای آن‌ها منتشر شده است. در حال حاضر برنامه Audials Tunebite برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است. این برنامه دیگر روی هیچ سیستم‌عاملی منتشر نشده است و برای استفاده از آن به یک کامپیوتر ویندوزی احتیاج خواهید داشت.

استفاده از برنامه نیز بسیار راحت است. در مرحله اول تنها کافی است که این برنامه را از یک وب‌سایت معتبر دانلود نمایید. لازم به ذکر است که این برنامه کاملاً رایگان است؛ بنابراین اصلاً مهم نیست که به دنبال نسخه مود شده یا کرک شده آن باشید و فقط برنامه را دانلود کنید.

پس از اتمام نصب کافی است برنامه را باز کنید. در صفحه برنامه گزینه‌ای با نام Music Streeming وجود دارد. روی آن کلیک کنید تا باز شود. پس از آن اسپاتیفای دسکتاپ یا سایت آن را باز کنید و به صفحه موسیقی یا پلی لیست موردنظر بروید. حال اگر به صفحه برنامه برگردید گزینه‌های مربوط به دانلود روی برنامه فعال شده است؛ حال دانلود را بزنید تا موسیقی را برای شما دانلود نماید.

نحوه دانلود موسیقی از Spotifyاستفاده از ربات‌های تلگرامی برای دانلود

در این قسمت از نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین قصد داریم یک روش دانلود رایگان دیگر را نیز به شما معرفی نماییم. لازم است بدانید که شما می‌توانید به‌راحتی با استفاده از برنامه کاربردی تلگرام دانلود را انجام دهید بدون اینکه نیاز باشد هزینه‌ای بپردازید.

تلگرام یکی از برنامه‌های کاربردی دنیا است که امکانات فراوانی در آن وجود دارد. بیشتر این امکانات به لطف ربات‌های تلگرامی صورت‌گرفته است. این ربات‌ها برای کارهای مختلفی طراحی می‌شوند و شما می‌توانید به‌راحتی از آن‌ها استفاده نمایید.

یکی از خدماتی که این ربات‌ها قابلیت ارائه آن را دارند دانلود از اسپاتیفای است. بدون اینکه نیاز باشد اکانت پریمیوم خریداری کنید می‌توانید از ربات‌های دانلود تلگرام استفاده کنید. البته که همه ربات‌های دانلود برای این کار مناسب نیستند. معمولاً هر برنامه‌ای یک ربات دانلود مخصوص خودش را دارد.

برای یافتن این ربات کافی است در قسمت سرچ تلگرام کلمه Spotify Music Downloader را سرچ کنید. ربات‌های مختلفی برای شما لیست خواهد شد. شما می‌توانید یکی از این ربات‌ها را انتخاب کرده و از خدمات آن استفاده نمایید و از موزیک لذت ببرید.

معمولاً تنها کاری که این ربات‌ها از شما می‌خواهند جوین شدن است. اکثر ربات‌ها برای درآمدزایی‌هایی خود ربات‌های اسپانسر دارند. برای اینکه بتوانید از خدمات ربات استفاده نمایید تنها کافی است که در ابتدا در کانال‌های اسپانسر ربات جوین شوید و دکمه استارت را بزنید.

بقیه فرایند توسط خود ربات توضیح داده خواهد شد. در این ربات نیز شما می‌توانید به‌راحتی با فشردن چند دکمه فایل را دانلود کنید. حتی می‌توانید موزیک را در تلگرام خود ذخیره کنید و هر وقت که خواستید در محیط این برنامه به آن گوش دهید و لذت ببرید.

جمع‌بندی

در نهایت با نحوه دانلود موسیقی از Spotify برای گوش دادن آفلاین در کنار شما بودیم. اگر شما نیز یکی از کاربران بی‌شمار اسپاتیفای هستید و می‌خواهید موسیقی‌های موردعلاقه خود را دانلود کنید این مقاله می‌تواند کمک شایانی به شما بکند. همان‌طور که گفتیم برای محقق‌شدن این اتفاق به یک اکانت پریمیوم اسپاتیفای احتیاج خواهید داشت تا بتوانید به‌صورت مستقیم از برنامه دانلود کنیم.

هر چند نگران نباشید زیبا ما روش‌هایی را به شما یاد دادیم که می‌توانید با استفاده از آن‌ها بدون داشتن اکانت پریمیوم اسپاتیفای موسیقی خود را دانلود نمایید. شما آزاد هستید بسته به سلیقه و امکانات خود هر یک از روش‌ها را برای دانلود از اسپاتیفای انتخاب کنید و از گوش‌کردن موسیقی لذت ببرید. نظر شما چیست؟ تابه‌حال از کدام یک از این روش‌ها برای دانلود از اسپاتیفای استفاده کرده‌اید؟ خوشحال می‌شویم نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.