AD

آموزش دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی و آیفون

0 75

یوتیوب محبوب‌ترین پلتفرم دنیا است که روزانه کاربران آن افزایش پیدا می‌کنند. این پلتفرم را می‌توان بزرگ‌ترین رسانه اشتراک‌گذاری ویدئو دانست. یوتیوب دومین شبکه اجتماعی محبوب دنیا شناخته شده است. یوتیوب به کاربران خود این اجازه را نمی‌دهد که بخواهند ویدئوها را دانلود کنند؛ اما روش‌های وجود دارد که امکان دانلود از یوتیوب با گوشی را فراهم می‌کند.

هر نوع ویدئویی که مناسب باشد در این شبکه اجتماعی پیدا می‌شود، افراد بسیار زیادی از ویدئوهای این پلتفرم برای آموزش‌دیدن استفاده می‌کنند و برخی از ویدئوهای طنز آن برای سرگرم‌شدن. یوتیوب در رواج‌پیداکردن آموزش آنلاین و توسعه کسب‌وکارها نقش بسیار پررنگی دارد که مردمان زیادی از آن استفاده می‌کنند.

این پلتفرم بزرگ و پرطرفدار کاربران بسیار زیادی را جذب خودکرده است و امروزه افراد بسیار زیادی را مشاهده می‌کنیم که در حال تماشا یا دانلود ویدئو از یوتیوب است. این شبکه اجتماعی برای ایرانی‌ها غیرفعال است؛ اما بااین‌حال افراد بسیاری از ایران در این شبکه اجتماعی حساب دارند و در حال فعالیت هستند.یکی از مسئله‌های بسیار مهم که افراد به دنبال آن هستند نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی است.

به دلیل وجود ویدئوهای کاربردی و مناسب برخی از مردم قصد دارند آن‌ها را دانلود کنند و به دنبال یادگیری آن هستند. نگران نباشید دانلود از یوتیوب با گوشی امکان‌پذیر است و در ادامه ما قصد داریم به آموزش دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی و آیفون بپردازیم با ما همراه باشید.

دانلود از یوتیوب با گوشی / دانلود از یوتیوبروش‌های دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی و آیفون

یوتیوب زمانی اجازه دانلود ویدئوها را می‌دهد که هزینه پرداخت کرده باشید و اشتراک پولی آن را تهیه کنید در غیر این صورت شما اجازه دانلود از یوتیوب با گوشی، کامپیوتر و… ندارید؛ اما روش‌ها وجود دارد که شما می‌توانید به‌صورت رایگان ویدئوهای موردعلاقه و کاربردی خودتان را دانلود کنید. در این بخش روش‌های که می‌توانید با استفاده از آن‌ها از یوتیوب دانلود کنید را به شما معرفی خواهیم کرد تا با آن‌ها به طور کامل آشنا شوید.

⦁ استفاده از برنامه‌های دانلود از یوتیوب با گوشی یکی از روش‌های مناسب است.

⦁ روش بعدی دانلود از طریق لینک مستقیم.

⦁ دانلود از طریق تلگرام به کمک ربات‌های دانلود از یوتیوب.

⦁ دانلود از یوتیوب با استفاده از افزونه کروم

⦁ با کمک اپلیکیشن‌ TubeMate از یوتیوب دانلود کنید

⦁ استفاده از برنامه Snaptube برای دانلود از یوتیوب با گوشی

با این روش‌ها می‌توان به‌راحتی بدون پرداخت هزینه اشتراک ویدئو موردعلاقه خود را که مناسب شما است و می‌تواند کمک بسیار به شما کند را دانلود کرد. روش‌های که در این بخش با آن‌ها آشنا شدید برای دانلود از یوتیوب با گوشی مناسب و عالی است که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید

برنامه یوتیوب در گوشی‌های اندروید، آیفون و… فعال می‌شود و برخی از کاربران با گوش اندروید در این شبکه اجتماعی محبوب فعالیت می‌کنند و قصد دارند دانلود از یوتیوب را با گوشی اندروید انجام دهند. یکی از دغدغه‌های افرادی که در یوتیوب حساب دارند همیشه دانلود ویدئو بود؛

اما الان می‌توان با گوشی اندروید یا آیفون ویدئو های که موردعلاقه‌تان است را به‌راحتی دانلود کنید و در زمان نیاز از آن استفاده کنید.برای دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید اپلیکیشن‌های وجود دارد که می‌توان گفت، یکی از محبوب‌ترین روش‌های دانلود به‌حساب می‌آید.

این اپلیکیشن‌ها روش بسیار ساده‌ای برای دانلود از یوتیوب هستند. با نصب این اپلیکیشن‌ها بر روی گوشی می‌توان هر زمان که یک ویدئو مناسب را تماشا کردید آن را به‌سرعت دانلود کنید.

اپلیکیشن‌ TubeMate

یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های که می‌توان از آن برای دانلود از یوتیوب با گوشی استفاده کرد اپلیکیشن‌ TubeMate است که از کیفیت و سرعت بالایی برخوردار می‌باشد. البته این نکته را بدانید که این برنامه به‌صورت مستقیم در اپ‌استور قرار ندارد و باید از وب‌سایت رسمی TubeMate اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید.

⦁ قبل از هر کاری شما باید اپلیکیشن‌ TubeMate را بر روی گوشی خود نصب کنید تا بتوانید دانلود از یوتیوب را با گوشی اندروید انجام دهید.

⦁ بعدازاین که نصب اپلیکیشن انجام شد؛ شما باید به برنامه اجازه دسترسی به فایل‌ها را بدهید.

⦁ بعدازاین که به برنامه دسترسی دادید شما وارد محیط اپلیکیشن‌ TubeMate می‌شوید که مشابه خود پلتفرم یوتیوب است.

⦁ شما باید ویدئو خود را در این اپلیکیشن جست‌وجو و پیدا کنید تا بتوانید آن را دانلود و استفاده کنید.

⦁ بعدازاین که ویدئو پیدا شد و آن را تماشا کردید و مطمئن شدید که ویدئو موردنظر شما است؛ از آیکون قرمزرنگی که در کنار گزینه Save قرار گرفته استفاده می‌کنید تا ویدئو از یوتیوب دانلود شود.

⦁ بعد از انتخاب گزینه دانلود اپلیکیشن از شما می‌خواهد که فرمت و کیفیت موردنظر خود را انتخاب کنید و با انتخاب آن‌ها ویدئو دانلود می‌شود.

دانلود از یوتیوب با گوشی / دانلود از یوتیوباین اپلیکیشن رایگان است و احتمال نمایش تبلیغ هنگام دانلود و استفاده از برنامه وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را نادیده بگیرید و نیازی به توجه به آن‌ها نیست، تا اپلیکیشن دانلود را از یوتیوب انجام دهد.

اپلیکیشن Snaptube

اپلیکیشن بعدی که می‌توانید دانلود از یوتیوب با گوشی را به‌وسیله آن انجام دهید اپلیکیشن Snaptube است. این برنامه یکی از محبوب‌ترین و پرسرعت‌ترین برنامه‌های دانلود از یوتیوب به‌حساب می‌آید که با کمک آن می‌توانید ویدئوها را در فرمت‌های مختلف و حجم موردنظر خود که به آن نیاز دارید دانلود کنید و کیفیت این برنامه بسیار مناسب و عالی است.

اپلیکیشن Snaptube این قابلیت را دارد که از طریق محیط خود آن در یوتیوب جستجو کنید. ویدئوهای که به‌وسیله این برنامه دانلود می‌شود در یک فایل مشخص به‌صورت مرتب قرار می‌گیرد که استفاده از آن‌ها برای شما راحت باشد. اپلیکیشن Snaptube رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و به همین دلیل در برخی مواقع تبلیغاتی در این برنامه به نمایش در می آید.

برای دانلود اپلیکیشن Snaptub می‌توانید به وب‌سایت رسمی آن مراجعه کنید و به‌راحتی آن را دانلود و نصب کنید. محیط این برنامه بسیار ساده است و مدیریت آن به‌راحتی انجام می‌شود.

⦁ از وب‌سایت رسمی، اپلیکیشن Snaptube را دانلود و نصب کنید.

⦁ بعدازاین که برنامه را اجرا کردید و وارد محیط کاربری آن شدید از نوار جستجوی که در برنامه قرار دارد برای پیداکردن ویدئو موردنظرتان استفاده کنید.

⦁ بعدازاین که ویدئو پیدا شد آن را پخش کنید تا از صحیح بودن آن مطمئن شوید.

⦁ بعد از انتخاب ویدئو با انتخاب گزینه دانلود و تنظیم کیفیت صدا، ویدئو و… آن را دانلود کنید.

بعد از اتمام دانلود ویدئو شما در پوشه مخصوصی که برای اپلیکیشن به وجود آمده استقرار می‌گیرد و این قابلیت در اپلیکیشن Snaptube باعث شده است ویدئو ها را به‌راحتی کنترل و مدیریت کنید.

دانلود از یوتیوب با گوشی / دانلود از یوتیوبدانلود از یوتیوب با گوشی آیفون

افراد بسیار زیادی از گوشی‌های آیفون استفاده می‌کنند و در پلتفرم محبوب و جذاب یوتیوب فعالیت دارند. دانلود از یوتیوب با گوشی آیفون کمی دشوار است. آیفون محدودیت‌های بسیار زیادی دارد و اپلیکیشن‌های زیادی برای دانلود از یوتیوب برای این گوشی ساخته نشده است و تعداد کمی برنامه وجود دارد که می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و همان‌طور می‌دانید تهیه این اپلیکیشن‌ها از رسانه‌های غیرمعتبر برای آیفون به‌راحتی نیست.

برای دانلود ویدئو از یوتیوب در آیفون باید از وب‌سایت‌های کمکی که معتبرترین آن‌ها YT5s.com است استفاده کرد و به همراه اپلیکیشن Documents by Readdle ویدئو موردنظر را برای گوشی آیفون دانلود کرد.

⦁ در اولین قدم شما باید وارد برنامه اپ‌استور شوید و در قسمت جستجو عبارت readdle را سرچ کنید و بعد اپلیکیشن Documents by Readdle را برای گوشی خود دانلود کنید.

⦁ بعد از اتمام دانلود اپلیکیشن آن را بروی گوشی آیفون خود نصب و اجرا کنید.

⦁ برای دانلود از یوتیوب با این اپلیکیشن باید ویدئو موردنظر خود را در مرورگر آیفون باز کنید و بعد با انتخاب گزینه شیر لینک ویدئو را کپی کنید.

⦁ در این مرحله وارد اپلیکیشن Documents by Readdle شوید و گزینه پایین سمت راست که آیکون مرورگر آیفون بر روی آن قرار دارد را انتخاب کنید.

⦁ با انتخاب این آیکون مرورگر اپلیکیشن Documents by Readdle باز می‌شود که شما باید وب‌سایت YT5s.com را در آن صفحه باز کنید.

⦁ حالا شما باید در این مرحله در فیلد باز شد آدرس لینک ویدئو را که کپی کردید وارد کنید و دانلود ویدئو را انجام دهید. ویدئو موردنظر بعد از اتمام دانلود در اپلیکیشن Documents by Readdle قرار می‌گیرد و می‌توانید در زمان‌های موردنیاز از ویدئو دانلود شده استفاده کنید.

با این روش می‌توانید دانلود از یوتیوب با گوشی آیفون را به‌راحتی انجام دهید، این کار نیاز به کمی حوصله و خونسردی دارد که باید تا اتمام دانلود به‌خوبی مراحل را انجام دهید.

همچنین بخوانید: معرفی ۵ یوتیوبر برتر فری فایر Free Fire

دانلود از یوتیوب با گوشی اندروید و آیفون به کمک ربات تلگرام

تلگرام یکی از اپلیکیشن‌های محبوبی است که در اکثر گوشی‌ها نصب شده است. دانلود از یوتیوب با گوشی از طریق تلگرام نیز امکان‌پذیر است. همان‌طور که می‌دانید در این پیام‌رسان ربات‌های بسیار زیادی طراحی شده است که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند. برای دانلود از یوتیوب تلگرام ربات‌های مخصوص دارد که به‌راحتی می‌توان از آن‌ها برای دانلود ویدئوها استفاده کرد.

ربات YProloaderBot

یکی از ربات‌های معتبر و کاربردی برای دانلود از یوتیوب YProloaderBot است که می‌توان از آن برای دانلود ویدئوهای مختلف استفاده کرد. استفاده از این بات به شما این دسترسی را می‌دهد تا کیفیت ویدئو خود را بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید. سرعت این ربات عالی است و برای دانلود کمک بسیار زیادی به شما می‌کند.

⦁ مرحله اول باید ربات را در تلگرام جستجو کنید با سرچ عبارت YProloaderBot می‌توانید آن را پیدا کنید.

⦁ بعد از پیداکردن ربات؛ وارد صفحه آن شوید و گزینه شروع را انتخاب کنید.

⦁ بعد از شروع به شما گزینه‌های را ارائه می‌کند که باید گزینه دانلود از یوتیوب را شما انتخاب کنید.

⦁ حالا برای دانلود باید لینک ویدئو موردنظر خود را کپی کنید و برای ربات ارسال کنید.

⦁ بعد از ارسال لینک ربات گزینه‌های دانلود با کیفیت‌های مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید کیفیت موردنظر خود را انتخاب کنید. حتی شما می‌توانید از طریق دو گزینه پایین فایل صوتی آن را دریافت کنید.

⦁ بعد از انتخاب کیفیت ویدئو شما آماده دانلود می‌شود و می‌توانید به‌راحتی آن را در گوشی خود دانلود و ذخیره کنید.

ربات Youtubednbot

یکی دیگر ربات‌های تلگرامی که می‌توانید برای دانلود از یوتیوب از آن کمک بگیرید ربات Youtubednbot است. این ربات نیز دارای سرعت بالا و کیفیت‌های مختلف است که به شما کمک می‌کند تا ویدئو موردپسند خود را که در یوتیوب تماشا کرده‌اید دانلود کنید.

مراحل دانلود از یوتیوب با این ربات شباهت بسیار زیادی با ربات YProloaderBot دارد و تفاوت بسیار زیادی در آن مشاهده نمی‌شود.

⦁ ربات را در تلگرام جستجو کنید و با انتخاب گزینه شروع آن را راه‌اندازی کنید.

⦁ لینک کپی شده ویدئو یوتیوب را در اختیار ربات قرار دهید تا آن را جستجو کند و برای دانلود آماده کند.

⦁ ربات برای شما گزینه‌های در نظر دارد که بتوانید فرمت، حجم و کیفیت ویدئو را به سلیقه خود و بر اساس نیازی که دارید انتخاب کنید.

⦁ بعد از انتخاب ربات ویدئو را در اختیار شما قرار می‌دهد تا آن را دانلود کنید و در گوشی خود ذخیره کنید.

استفاده از این نوع ربات‌ها کار را برای گوشی‌های آیفون و اندروید بسیار راحت کرده است. با استفاده از آن‌ها می‌توان به‌راحتی ویدئوهای موردنظر را دانلود کرد و دیگر نیاز به خرید اشتراک از یوتیوب برای دانلود ویدئو ها نیست.

دانلود از یوتیوب با گوشی / دانلود از یوتیوبجمع‌بندی

یوتیوب یکی از جذاب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که طرف‌داران بسیار زیادی را به خود جذب کرده. روزانه افراد بسیار زیادی تایم خود را در این شبکه اجتماعی صرف می‌کنند و ویدئوهای مختلفی که در آن به اشتراک گذاشته شده را تماشا می‌کنند. دانلود از یوتیوب با گوشی یک مسئله بسیار مهم در بین افراد است.

ویدئوهای بسیار زیادی در این پلتفرم قرار دارد و افراد زیادی از این پلتفرم برای یادگیری مهارت استفاده می‌کنند.یوتیوب در رشد آموزش آنلاین تأثیر بسیار زیادی دارد و ویدئوهای آموزشی در این پلتفرم بسیار زیادی است و افراد به دنبال دانلود آن‌ها هستند تا در زمان مناسب آن‌ها را تماشا کنند؛ اما یوتیوب زمانی به کاربر اجازه دانلود ویدئو را می‌دهد که هزینه اشتراک آن را پرداخت کند.

برای دانلود از یوتیوب به‌صورت رایگان روش‌های وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن‌ها ویدئوهای موردنظر را دانلود کرد. در این مقاله به آموزش دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی و آیفون پرداختیم تا بتوانیم به شما در دانلود ویدئو از یوتیوب کمک کنیم. امیدواریم مطالب برای شما مفید بوده باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.