AD

معرفی ۵ یوتیوبر برتر فری فایر Free Fire

3 13,537

ما در این مقاله از سایت ایموجو می خواهیم یوتیوبر برتر فری فایر را به شما معرفی کنیم. اولین یوتیوبر فری فایر دارای یک تیم حرفه ای نیز می باشد. رتبه بندی ما بر اساس اعضای کانال ها و بازدید های آن ها می باشد. بعضی از این یوتیوبرهای فری فایر مدت زمان طولانی است که در این زمینه فعالیت می کنند.

۵ یوتیوبر برتر فری فایر

پس از مسدود شدن پابجی موبایل، فری فایر هر روز طرفدار های بیشتری پیدا می کند و به شدت محبوب شده است. بسیاری از محتوا نویسان و یوتیوبر های سعی کردند که با استفاده از این بازی نام خود را مشهور کنند. ما در این پست می خواهیم چند یوتیوبر فری فایر را به شما معرفی کنیم.

لیستی که ما ارائه می کنیم بر مبنای تعداد اعضا در یوتیوب می باشد و سلیقه های شخصی در آن تاثیری ندارد.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین اسکین‌های بازی فری فایر free fire

یوتیوبر برتر Free Fire : یوتیوبر Total Gaming

رتبه اول یوتیوبر Free Fire متعلق به Total Gaming a.k.a Ajjubhai می باشد. او دو سال است که یوتیوبر Free Fire می باشد و فیلم هایی را تولید می کند و در یوتیوب قرار می دهد.

او در شغل خود بسیار حرفه ای است و به طور منظم استریم TG و محتویات مفید را در کانال خود بارگذاری می کند. علاوه بر این او یک بازیکن حرفه ای نیز است و در یک تیم فری فایر به نام Total Gaming Esports حضور دارد.

یوتیوبر برتر فری فایر : یوتیوبر Two Side Gamers

دومین یوتیوبر فری فایر توسط دو نفر اداره می شود. Jash Dhoka و Ritik Jain که آن ها معروف به TSC Jash و TSG Ritik می باشند. به آن ها ارتش TSG گفته می شود و رهبران انجمن فری فایر می باشند.

جاش و ریتیک برنامه خود را از دو سال پیش آغاز کردند. آن ها با انتشار محتوای جذاب و جالب به تدریج در حال رشد هشتند. بین این دو ۹۱۳ فیلم فقط با ۶۸۲ میلیون بازدید ایجاد شده است.

یوتیوبر برتر Free Fire : یوتیوبر Desi Gamers

یوتیوبر برتر Free Fire : یوتیوبر Desi Gamers
یوتیوبر برتر Free Fire : یوتیوبر Desi Gamers

Desi Gamers a,k.a Amit Sharma قدیمی ترین یوتیوبر Free Fire در این لیست است. او از اکتبر ۲۰۱۸ شروع به ارسال محتوای فری فایر کرد و به دلیل گیم پلی سریع و آمار خارق العاده اش مورد ستایش قرار گرفت. او تا به امروز ۷۰۲ فیلم ساخته است.

یوتیوبر برتر فری فایر : یوتیوبر Lokesh Gamer

لوکش چهارمین یوتیوبر فری فایر می باشد که ساختن ویدیو را از ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ شروع کرده است. لوکش ۴۷۴ ویدیو و ۲۹۸ میلیون بازدید داشته است. ویدیو های او راهنمای خوبی برای رویداد ها می باشند.

یوتیوبر برتر فری فایر : یوتیوبر Gyan Gaming

یوتیوبر برتر فری فایر : یوتیوبر Gyan Gaming
یوتیوبر برتر فری فایر : یوتیوبر Gyan Gaming

Gyan یک یوتیوبر Free Fire که پنجمین رتبه محبوبیت را به خود اختصاص داده است. این شخص در ژانویه ۲۰۱۸ محتوا نویسی را با بازی کلش آف کلنز شروع کرد. این شخص بیش از ۱۴۰۰ فیلم ساخته است که در مجموع ۴۰۹ میلیون بازدید دارد که بیشترین تعداد در این لیست می باشد. او هم در مورد نسخه شبیه ساز و هم نسخه موبایل فری فایر محتوا نویسی می کند.

شما برای ما از یوتیوبر برتر فری فایر بنویسید

یوتیوبر برتر فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست یوتیوبر برتر فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی فری فایر بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. علی می گوید

  سلام مستر هم خیلی خوبت فعالیت میکنه در یوتیوب

 2. mohi می گوید

  میشه یه سایت خوب برای خرید جم فری فایر معرفی کنید؟

  1. ادمین سایت می گوید

   ایران موجو بهترین سایت برای خرید جم فری فایر می باشد شما با ارزان ترین قیمت می توانید الماس های این بازی را در ایران موجو خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.