جدیدترین اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر

 جدیدترین اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر

بازی Free Fire به عنوان یکی از بازی‌های اکشن در سبک بتل رویال است که دارای آیتم‌های متنوع است. بازیکنان این بازی با دریافت آپدیت‌های بی نظیر می‌توانند از امکانات فوق‌العاده‌ای بهره‌مند شوند. الیت پس بعدی آپدیت فری فایر منتشر شده است که می‌تواند باعث افزایش هیجان در بین بازیکنان شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد جدیدترین اخبار الیت پس بعدی آپدیت Free Fire مطالب جالب توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم.

بازیکنان بازی فری فایر می‌دانند که در سیزن ۲۵ بازی، ویژگی‌های زیادی به این بازی محبوب افزوده شده است که می‌توانند از آن در بازی و برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند. بازیکنان قادر خواهند بود تا با پرداخت ۹۹۹ جم، سیزن ۲۵ بازی را در اختیار بگیرند. افرادی که سیزن ۲۵ بازی را پیش خرید کنند به آن‌ها یک اسکین خاص تعلق خواهد گرفت. اگر می‌خواهید در مورد اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر بیشتر بدانید بهتر است تا پایان این مقاله از سایت ایموجو همراه ما باشید.

اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر : آشنایی با شیوه‌های سفارش الیت پس سیزن ۲۵

بازیکنان بازی محبوب فری فایر می‌توانند به دو شیوه مختلف اقدام به خرید الیت پس بعدی کنند که هر روش می‌تواند با توجه به خواسته‌ی بازیکنان تعیین شود. بازیکنان بازی فری فایر با دو شیوه زیر قادر خواهند بود تا سیزن ۲۵ بازی را در اختیار داشته باشند:

روش اول

در این شیوه بازیکنان پس از ورود به بازی و انتخاب گزینه استور می‌توانند در سمت چپ بازی گزینه لابی را انتخاب کنند. در این بخش با مشاهده گزینه Fabled Box banner می‌توانند به راحتی با پرداخت ۹۹۹ جم، سیزن ۲۵ بازی را در خریداری کنند.

روش دوم

در این شیوه بازیکنان می‌توانند با ورود به بخش Subscription و انتخاب گزینه Subscribe با پرداخت مبلغ ۹ دلار سیزن ۲۵ بازی را پیش خرید کنند.

اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر : آشنایی با شیوه‌های سفارش الیت پس سیزن 25

اخبار الیت پس بعدی آپدیت Free Fire: پاداش‌های الیت پس سیزن ۲۵ بازی فری فایر

پس از این که به یکی از شیوه‌های بالا توانستید سیزن ۲۵ بازی را خریداری کنید، باید منتظر دریافت جوایز بی نظیر این سیزن باشید. اخبار الیت پس بعدی آپدیت Free Fire بیان می‌دارد که پیش خرید این سیزن می‌تواند جوایز زیادی را به همراه داشته باشد. در شیوه اول جوایز تعلق گرفته به بازیکنان به شرح زیر است:

  • دسترسی به تمامی جوایز الیت به ارزش ده هزار جم
  • آنلاک کردن چالش‌های الیت
  • دریافت روزانه صد سکه
  • دریافت نام مستعار Glorious Red در killfeed
  • دریافت ۵۰ نشان مختلف
  • کسب جوایز بی نظیر و منحصر به فرد در الیت پلاس سیزن ۲۵

این اخبار بیان می‌دارد که پرداخت دلاری می‌تواند جوایز دیگری را به بازیکنان اهدا کند. در شیوه دوم جوایز تعلق گرفته به بازیکنان به شرح زیر است:

  • دریافت پاداش‌های هر فصل پس از شروع آن
  • آنلاک کردن ۵۰ نشانه و دریافت پاداش‌های مختلف
  • آنلاک کردن پاداش‌های الیت چلنچ در تمامی فصل‌های بازی
  • دریافت جوایز ویژه و منحصر به فرد الیت پس

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی ۵ یوتیوبر برتر فری فایر Free Fire

اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر: معرفی داستان الیت پس سیزن ۲۵

اخبار الیت پس بعدی آپدیت Free Fire نشان می‌دهد که داستان سیزن ۲۵ بازی بر اساس یک افسانه ژاپنی است که شخصیت اصلی آن یک روباه به اسم ایناری است که در ژاپن بسیار معروف است. اسکین‌های متنوعی در این زمینه به بازیکنان بازی اهدا می‌شود که بازیکنان می‌توانند از اسکین‌های بی نظیر این بخش برای شخصی سازی‌های مختلف استفاده کنند.

الیت پس سیزن ۲۵ بازی فری فایر دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که بازیکنان می‌توانند به هر یک از شیوه‌های بیان شده در بالا، این سیزن را پیش خرید کنند. پیش خرید کردن سیزن به هر کدام از شیوه‌های بیان شده می‌تواند دارای جوایز بی نظیر و منحصر به فرد باشد.

اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر: معرفی داستان الیت پس سیزن 25

کلام آخر

بازی Free Fire دارای سیزن های مختلف است که هر فصل دارای آیتم، ویژگی و مأموریت‌های خاص خود است. بازیکنان برای دسترسی سریع‌تر به این سیزن می‌توانند آن را به شیوه‌های بیان شده پیش خرید کنند. شیوه پرداخت با جم و پرداخت با دلار برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر نشان می‌دهد که داستان بازی بر اساس یک افسانه ژاپنی است که بازیکنان می‌توانند از این آپدیت بی نظیر بهره مند شوند.

اگر از جمله طرفداران بازی بتل رویال هستید و می‌خواهید یک بازی هیجان انگیز را با دوستان خود تجربه کنید بهتر است بازی فری فایر را در نظر داشته باشید. این بازی به دلیل این که بر روی گوشی‌های هوشمند ضعیف قابل اجرا است مورد استقبال بسیاری از بازیکنان قرار گرفته است. جدیدترین اخبار الیت پس بعدی آپدیت فری فایر در بالا به زبان ساده برای شما عزیزان همیشه همراه بیان شده است. امیدواریم بتوانید از سیزن جدید این بازی هیجان انگیز، نهایت لذت را ببرید. برای اطلاع از جدیدترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *