AD

بازی The Fall Of Reverie در ژوئن می‌رسد، نسخه نمایشی Steam آن را امروز امتحان کنید!

بازی The Fall Of Reverie در ژوئن می‌رسد
0 104

بازی The Fall Of Reverie

سازندگان بازی Life is Strange and Tell Me Why اعلام کرده‌اند که عنوان بعدی آن یعنی بازی The Fall of Reverie در ژوئن امسال منتشر خواهد شد، اما در این ماه یک نسخه نمایشی قابل بازی ارائه می‌شود!

بازیکنان Steam و Switch می‌توانند این بازی را در 8 ژوئن دریافت کنند، در حالی که دارندگان پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S باید تا 22 ژوئن صبر کنند. Harmony: The Fall of Reverie یک ماجراجویی انتخاب محور با بازی زنی به نام پولی است که به خانه بازمی‌گردد. او برای یافتن مادر گمشده‌اش اینجاست، در این حین متوجه می‌شود که توانایی‌های عجیبی دارد.

هنگام بازدید از این جهان، این زن تبدیل به هارمونی می‌شود و با شش موجود قدرتمند خدا مانند به نام  Aspirations روبرو می‌شود که به عنوان قلب بشریت مانند شکوه، قدرت، آشوب، سعادت و حقیقت عمل می‌کنند.

 پولی باید تعادل بین Reverie و دنیای ما را بازگرداند و تصمیم بگیرد که کدام Aspiration در نهایت با اتخاذ تصمیماتی که توسط سیستمی به نام Augural نشان داده می‌شود، الهام بخش بشریت است. پولی این کار را با جمع‌آوری کریستال‌هایی که با هر انتخاب و پیوند شخصیتی به او داده می‌شود، انجام می‌دهد، که برای باز کردن گره‌هایی در Augural که مسیر داستان را تغییر می‌دهند، استفاده می‌شود.

بازی The Fall of Reverie یک کارگردانی هنری با مصور پر جنب و جوش است که با یک موسیقی متن توسط آهنگساز برنده جایزه لنا راین ارائه شده است. به لطف نسخه نمایشی Steam که امروز ارائه شد و تا ۲۱ می در دسترس خواهد بود، می‌توانید آن را امتحان کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.