AD

خشمگینی طرافداران از حذف بیش از 180 ماشین توسط GTA Online

0 96

بازی GTA Online

بازی GTA Online از زمان عرضه تا به حال به طور پیوسته توسط توسعه دهنده خود یعنی شرکت راک استار (Rockstar)  بهبود یافته است. این استودیو به آرامی محتوای جدید، بهبود کیفیت و بسیاری موارد دیگر را به بازی اضافه می کند. به عنوان مثال، در به‌روزرسانی اخیر GTA Online با نام San Andreas Mercenaries دو تغییر نسبتا محبوب ارائه شده است؛ یک مورد دو سرعتی است که امکان دویدن سریع برای شخصیت بازی را فراهم می آورد و دیگری برخی از لباس‌هایی که قهرمانان GTA در بازی‌های قدیمی‌تر می‌پوشیدند.

با این حال، به نظر می رسد که این به روز رسانی ممکن است محتوای بسیار بیشتری نسبت به آنچه اضافه شده حذف کرده باشد، زیرا بیش از 180 خودرو و موتور سیکلت از فروشگاه های درون بازی حذف شده اند و خرید و استفاده از آنها غیرممکن شده است؛ مگر اینکه قبلاً آنها را داشته باشید. Rockstar در اوایل این ماه به بازیکنان گفت که برخی از وسایل نقلیه “کمتر مورد استفاده” را از GTA Online حذف خواهد کرد، اما تعداد 189 تا بسیار بیشتر از آن چیزی است که طرفداران انتظار داشتند.

لیست کاملی از وسایل نقلیه حذف شده توسط u/PapaXan در زیر ردیت GTA Online آورده شده است و صدها کاربر دیگر عصبانیت خود را در این مورد نشان داده اند. چندین کاربر از Rockstar به دلیل حذف چندین وسیله نقلیه محبوب از جمله  Comet Retro Custom، Infernus  و GP1 انتقاد کرده اند. برخی دیگر این سوال را مطرح می کنند که چرا Rockstar به سادگی مجموعه ای از فروشگاه های مختلف خودرو را اضافه نکرده است تا همه آنها را گسترش دهد؛ برخی دیگر نیز گفته اند که این حرکت “زشت” و غارتگرانه است.

بدتر از آن، همچنین گزارش شده است که خودروهای خاصی که حذف شده‌اند اکنون در باشگاه خودروی Vinewood  ظاهر شده‌اند، مکانی که به اعضای GTA+ اجازه می‌دهد تا وسایل نقلیه مختلفی را انتخاب کرده و رانندگی کنند. GTA+ یک سرویس اشتراک با تعدادی امتیازات مختلف برای اعضا است که نشان می‌دهد راک استار برخی از وسایل نقلیه «کم‌تر استفاده‌شده» را حذف کرده و آنها را در سرویس اشتراک بازی قرار داده است.

در دیگر اخبار GTA، یکی از منابع داخلی در اوایل این هفته ادعاهای متعددی در رابطه با GTA 6 داشت، از جمله این که بخشی از بازی در Cuba و همچنین Vice City برگزار خواهد شد. تایلر مک‌ویکر همچنین اظهار داشت که GTA 6 داستانی شبیه به Bonnie و Clyde-esque دارد که شامل تجارت مواد مخدر است و همچنین احتمال دارد در سال 2024 منتشر شود. این بازی توسط خود Rockstar  پشتیبانی می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.