AD

بازی Aowed با چندین بخش جهان باز (Open Zone)

0 93

بازی Aowed

بازی Aowed یکی از مواردی است که ایکس باکس ممکن است آخر هفته در جشنواره بازی تابستانی برنده شود. مطالب بیشتری در مورد ماجراجویی بزرگ استودیو Obsidian فاش شده است، از جمله جزئیاتی در مورد اینکه دنیای این بازی دقیقاً چقدر بزرگ خواهد بود و اینکه Open Zone و چیدمان آن با مواردی که در بازی The Outer Worlds  وجود دارد، قابل مقایسه است.

کری پتل (Carrie Patel)، کارگردان بازی Avowed در جریان نمایشگاه  Xbox Extended، جزئیات بیشتری از بازی را فاش کرد. وقتی از Patel پرسیده شد که The Living Lands، دنیایی که Avowed در آن قرار دارد، چقدر بزرگ خواهد بود، Patel فاش کرد که با دنیای بیرونی فوق الذکر و همچنین Knights of the Old Republic 2 قابل مقایسه است.

Patel توضیح داد: دنیای این بازی به صورت مجموعه ای از Open Zone های به هم پیوسته تنظیم شده است که بازیکنان می توانند با سرعت خودشان آن را کاوش کنند. شما می توانید در کشف هر نقطه از دنیای بازی، کشف هر راز، یافتن هر sidequest، ملاقات با هر شخصیت سرمایه گذاری کنید یا می توانید تجربه بسیار متمرکزتری داشته باشید.

این واقعاً به بازیکنان بستگی دارد و اینکه چقدر زمان می‌خواهند در The Living Lands بگذرانند، اما من امیدوارم که پس از انتشار Avowed  بازیکنان زمان زیادی را با ما بگذرانند.

اگر جزء آن دسته از بازیکنان هستید که از انجام هر sidequest لذت می‌برید و در جستجوی کارهایی هستید که می‌توانید انجام دهید، Aowed  ممکن است آن بازی باشد که شما در سال 2024 زمان زیادی را با آن سپری می‌کنید. در این بازی شخصیت‌های زیادی وجود خواهند داشت از جمله همراهانی که Patel از آنها نام برد که در quest به شما خواهند پیوست. در میان آن همراهان، Kai، شخصیتی که تریلر را روایت می کند نیز خواهد بود.

در حال حاضر، تمام تمرکز Xbox روی استارفیلد است. پس از عرضه Starfield در ماه سپتامبر، Avowed  بازی بزرگ بعدی در برنامه ایکس باکس خواهد بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.