AD

چت بات هوش مصنوعی گوگل می‌تواند با شما صحبت کند

0 920

گوگل به تازگی ابزار هوش مصنوعی خود Bard را ارتقاء داده و آن را مفید تر ساخته است.

Bard پاسخ هوش مصنوعی گوگل به ChatGPT است، اما با یک تفاوت کلیدی که Bard به سیستم وب در لحظه (real time web) دسترسی دارد؛ به این معنی که می‌تواند در مورد رویدادهایی که به تازگی اتفاق افتاده‌اند، به سوالات شما پاسخ دهد.

Sissie Hsiao، معاون واحد تجاری گوگل گفت: شما می‌توانید از Bard برای افزایش بهره وری خود استفاده کنید و این ابزار واقعاً به شما در حل مشکلات روزمره کمک کند.

Hsiao می‌گوید افراد از چت بات هوش مصنوعی برای بهره وری، خلاقیت و همراهی استفاده می‌کنند. وی در ادامه صحبت‌های خود می‌گوید که گاهی اوقات صحبت کردن با هوش مصنوعی در مورد هر چیزی که در ذهن شماست، بسیار سرگرم کننده است.

از جمله قابلیت‌های جدید Bard این است که می‌توانید تصویری را برای تجزیه و تحلیل آپلود کنید؛ می‌تواند توضیحات بنویسد، اجزای تشکیل دهنده را شناسایی کند و حتی برای پست اینستاگرام شما کپشن بنویسد.

همچنین از دیگر قابلیت‌های جدید Bard این است که Bard یک صدا دارد. به جای خواندن پاسخ‌های متنی روی صفحه، می‌توانید روی نماد بلندگو در کنار پاسخ ضربه بزنید و Bard آن را با صدای بلند برای شما بخواند. این ابزار هوش مصنوعی در حال حاضر به بیش از 40 زبان از جمله عربی، چینی، آلمانی، هندی و اسپانیایی دسترسی دارد.

در نهایت، یک قابلیت جدید دیگر این است که می‌توانید چت‌ها را برای بعد ذخیره کنید.

روی آیکون پین در کنار یک چت ضربه بزنید و با این کار می‌توانید دوباره به مکالمه مراجعه کنید یا در دستگاه دیگری به آن دسترسی داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که Bard history باید روشن باشد تا این قابلیت کار کند.

Bard تنها یکی از از ابزارهای هوش مصنوعی است که اکنون در دسترس کاربران در سراسر جهان هستند و با وجود اینکه برخی از پیامدهای این فناوری جدید ترسناک هستند، یک چیز قطعی به نظر می‌رسد:

فناوری هوش مصنوعی قرار است جهان را تغییر دهد؛ به افراد کمک می‌کند تا تخیل و خلاقیت خود را به روش‌هایی واقعاً منحصربه‌فرد کشف کنند.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی در رسانه تخصصی ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.