AD

استوری تلگرام فقط برای مشترکین پریمیوم

0 172

اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام اخیراً اعلام کرده است که در حال کار بر روی قابلیت Stories است. به گفته پاول دوروف (Pavel Durov)، مدیر عامل تلگرام، این قابلیت در ماه جولای در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که این قابلیت فعلاً به اشتراک Premium نیاز دارد.

با استفاده از استوری تلگرام، کاربران می‌توانند عکس‌ها و ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارند؛ تلگرام در تلاش است متمایز از رقبای خود عمل کند. به عنوان مثال کاربران می‌توانند انتخاب کنند که استوری پس از 6، 12، 24 یا 48 ساعت ناپدید شود. اکثر برنامه‌ها استوری‌ها را فقط 24 ساعت نمایش می‌دهند.

تلگرام همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد که لیست‌هایی با مخاطبین مختلف برای هر استوری ایجاد کنند. این بدان معناست که شما می‌توانید یک استوری خاص را با بهترین دوستان خود و یک استوری دیگر را فقط برای همکاران خود به اشتراک بگذارید. رابط کاربری مربوط به استوری در تلگرام مشابه چیزی است که در سایر اپلیکیشن‌ها وجود دارد؛ فهرستی از استوری‌های موجود نیز در بالای لیست چت‌ها نمایش داده می‌شوند.

جدیدترین اخبار روز فناوری در رسانه ایموجو

همچنین شبیه به قابلیت Stories در اپلیکیشن‌هایی مانند اینستاگرام و اسنپ چت، می‌توانید ری اکشن ارسال کنید و به استوری دیگران پاسخ دهید.

نکته‌ای دیگری که وجود دارد این است که همه می‌توانند استوری‌های تلگرام را ببینند و فقط کسانی که برای تلگرام پریمیوم هزینه پرداخت می‌کنند می‌توانند استوری ارسال کنند. هنگامی که کاربران غیرپریمیوم سعی می‌کنند استوری کنند پیامی در برنامه می‌گوید: پست کردن استوری‌ها در حال حاضر فقط برای مشترکین در دسترس است. مشخص نیست که آیا ویژگی Stories در نهایت برای همه رایگان خواهد شد یا خیر، اما عبارت “در حال حاضر” نشان می‌دهد که احتمال رایگان بودن این قابلیت در تلگرام وجود دارد.

به گفته دوروف، اگرچه تیم تلگرام در ابتدا با ایده وجود استوری در اپلیکیشن مخالف بود، اما یکی از بیشترین درخواست‌ها توسط کاربران ایجاد قابلیت استوری در تلگرام بود.

برای دریافت قابلیت استوری، مطمئن شوید که آخرین نسخه برنامه تلگرام موجود در اپ استور را دانلود کرده‌اید. تلگرام رایگان است اما اشتراک Premium برای باز کردن قفل قابلیت‌های بیشتر 4.99 دلار در ماه هزینه دارد.

دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن تلگرام 

دانلود نسخه ios اپلیکیشن تلگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.