AD

رضایت طرفداران بازی مرد عنکبوتی از چهره جدید پیتر پارکر

0 94

پس از سال‌ها بحث، مشاجره و درخواست‌ برای بازگشت چهره قدیمی، به نظر می‌رسد که طرفداران بازی مرد عنکبوتی در نهایت مدل جدید چهره پیتر پارکر را پسندیده‌اند.

دیروز، Insomniac Games میزبان پنلی در San Diego Comic-Con بود که در آن در مورد جزئیاتی صحبت شد از جمله مدت زمانی که از آخرین بازی گذشته است و تائید اینکه نسخه محدود شده PS5 در راه است. نکته جالب این پنل، یک تریلر داستانی جدید بود.

این تریلر شامل نگاهی به طرح‌های جدید MJ، Miles و Peter بود که هر سه از آخرین باری که آنها را دیده‌ایم، متفاوت بودند. مایلز و‌ام جی به لطف مدل موی جدید خود تغییرات چشمگیرتری را تجربه کرده‌اند، پیت نیز در مقایسه با دو بازی گذشته متفاوت به نظر می‌رسد و حتی ممکن است این تغییرات برای پایان دادن به درام طولانی مدت مدل چهره پیتر پارکر کافی باشد.

استودیوی Insomniac Games پس از انتشار بازی اصلی، مدل چهره پیتر پارکر را از جان بوبنیاک (John Bubniak) به بن جردن (Ben Jordan) تغییر داد و به این نکته اشاره کرد که تطابق بهتری با چهره پیتر پارکر بازیگر مرد عنکبوتی یعنی یوری لونتال دارد. ظاهر جوان‌تر جردن، طرفداران زیادی را از این تغییر بسیار ناراحت کرد و باعث شد بسیاری به این تغییر اعتراض کنند و حتی با مود کردن بازی چهره بوبنیاک را به بازی بازگرداند.

از زمانی که تریلر برای اولین بار نمایش داده شد، یکی از چیزهایی که همه بیشتر در مورد آن صحبت می‌کنند، طراحی جدید چهره پیتر است که شبیه به شخصیت پیتر در مایلز مورالس بود، اما با مدل موی جدید، گردن بسیار بزرگتر و چهره‌ای سن بالاتر. تاکنون، به نظر می‌رسد که اکثر طرفداران این تغییرات را دوست دارند؛ یکی از پست‌های محبوب توییتر مربوط می‌شود به کاربر GermanStrands  که از همه می‌پرسد آیا ظاهر جدید «W» یا «L» است و اکثر نظرات موافق چهره جدید هستند.

این رضایت عمومی در خارج از توییتر نیز وجود دارد، زیرا ساب ردیت مرد عنکبوتی مملو از پست‌هایی است که ادعا می‌کنند ظاهر جدید شخصیت‌های بازی تغییر چشمگیری داشته است و به خصوص اینکه پیتر دیگر جوان‌تر از مایلز به نظر نمی‌رسد.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.