AD

هوش مصنوعی Google Photos توسط گوگل برای همه کاربران

هوش مصنوعی Google Photos توسط گوگل برای همه کاربران
0 85

ابزارهای ویرایشی مبتنی بر هوش مصنوعی Google Photos توسط گوگل برای همه کاربران بصورت رایگان ارایه می شود.

Google Photos به‌روزرسانی هوش مصنوعی دریافت می‌کند. این غول فناوری اعلام کرد که تعدادی از ویژگی‌های ویرایش پیشرفته که قبلاً به دستگاه‌های پیکسل و مشترکین پریمیوم محدود می‌شد از جمله Magic Editor که مجهز به هوش مصنوعی بود، اکنون به صورت رایگان در اختیار همه کاربران Google Photos خواهد بود. همچنین در مطلبی ما نحوه ایجاد تصویر با هوش مصنوعی در جستجوی گوگل را برای شما شرح داده ایم.

بسته الحاقی هوش مصنوعی Google Photos

این بسته الحاقی همچنین شامل Magic Eraser گوگل است که موارد ناخواسته را از عکس ها حذف می کند؛ Photo Unblur که از یادگیری ماشینی برای واضح‌تر کردن عکس‌های تار استفاده می‌کند؛ Portrait Light، که به شما امکان می‌دهد منبع نور را پس از ثبت تصویر، در عکس‌ها تغییر دهید و موارد دیگر.

بسته الحاقی هوش مصنوعی Google Photos

دلیل رایگان بودن هوش مصنوعی Google Photos

ابزارهای ویرایش همیشه یک نقطه فروش برای دستگاه‌های پیشرفته Google، تلفن‌های پیکسل و همچنین Google One بوده‌اند. اما با افزایش تعداد ابزارهای ویرایش مبتنی بر هوش مصنوعی که به بازار هجوم آورده است، گوگل تصمیم گرفته است مجموعه‌ای از ویژگی‌های ویرایش عکس هوش مصنوعی خود را به صورت رایگان در اختیار افراد بیشتری قرار دهد.

 

نکات مهم بسته الحاقی هوش مصنوعی Google Photos

  • این ابزارها از 15 می شروع به کار خواهند کرد و هفته‌ها طول می‌کشد تا آنها در اختیار همه کاربران Google Photos قرار بگیرند.
  • برخی از الزامات سخت افزاری برای استفاده از آنها وجود دارد.برای مثال، در ChromeOS، دستگاه باید Chromebook Plus با ChromeOS نسخه 118+ یا حداقل 3 گیگابایت رم باشد.در تلفن همراه، دستگاه باید اندروید 8.0 یا بالاتر یا iOS 15 یا بالاتر را اجرا کند.

پشتیبانی تبلت های پیکسل از هوش مصنوعی Google Photos

این شرکت خاطرنشان می‌کند که تبلت‌های پیکسل نیز پشتیبانی خواهند شد.

Magic Editor چیست؟

Magic Editor قابل توجه ترین ویژگی این گروه است. این ابزار ویرایش که سال گذشته با معرفی پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو ارائه شد، از هوش مصنوعی مولد برای انجام ویرایش‌های پیچیده‌تر عکس استفاده می‌کند: مانند پر کردن جاهای خالی در عکس، تغییر موقعیت سوژه و سایر ویرایش‌ها در پیش‌زمینه یا پس‌زمینه عکس.

Magic Editor چیست؟

با Magic Editor، می‌توانید آسمان خاکستری را به آبی تغییر دهید، افراد را از پس‌زمینه عکس حذف کنید، سوژه عکس را در حین پر کردن جاهای خالی عکس مجدداً تغییر دهید، سایر به هم ریختگی‌ها و موارد دیگر را حذف کنید.

با این بسته الحاقی، Magic Editor در اختیار همه دستگاه‌های Pixel قرار می‌گیرد، کاربران iOS و Android (که گوشی‌های آنها شرایط لازم را دارند)  10 بار درماه امکان ذخیره Magic Editor دریافت خواهند کرد. برای استفاده بیشتر از این قابلیت، کاربران همچنان باید یک طرح پولی از Google One Premium بخرند.

سایر ابزارها برای همه کاربران Google Photos در دسترس خواهند بود و هیچ اشتراک پرمیوم از Google One لازم نیست و علاوه بر این مجموعه کاملی از ویژگی‌ها در دسترس قرار خواهند گرفت که شامل Magic Eraser ،Photo Unblur ،Sky suggestions ،Color pop ،HDR effect برای عکس‌ها و ویدیوها، Portrait Blur ،Portrait Light (به علاوه ویژگی‌های اضافه کردن نور/توازن نور در ابزار)، Cinematic Photo ،Styles in the Collage Editor و Video Effects است.

ویژگی‌های دیگری مانند AI-powered Best Take که عکس‌های مشابه را با هم ادغام می‌کند تا بهترین عکس را ایجاد کند که همه در آن لبخند می‌زنند فعال می شود البته این قابلیت فقط برای پیکسل 8 و 8 پرو در دسترس خواهند بود. شما همچنین میتوانید با بهترین سایت‌ها و ربات های هوش مصنوعی ساخت عکس در مطلبی که برای شما آماده کرده ایم آشنا شوید.

منبع: techcrunch

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.