AD

ایجاد تصویر با هوش مصنوعی در جستجوی گوگل

ایجاد تصویر با هوش مصنوعی در جستجوی گوگل
0 435

گوگل بیشتر به سمت هوش مصنوعی مولد متمایل شده است؛ بنابراین فرآیند ایجاد تصویر با هوش مصنوعی در جستجوی گوگل اضافه می شود.

با عنصر جدیدی در جستجو که به شما امکان می‌دهد تصاویر بصری را از پیام‌های متنی ایجاد کنید، گوگل بیشتر به سمت هوش مصنوعی مولد متمایل شده است؛ بنابراین می‌توانید فرآیند جستجوی خود را فراتر از آنچه در نتایج جستجوی موجود می‌یابید، گسترش دهید.

Search Generative Experience (SGE)
Search Generative Experience (SGE)

همانطور که در این مثال می‌بینید، اکنون، گوگل با بخش جدید Search Generative Experience (SGE) خود شما را قادر می‌سازد تا درخواست‌های ایجاد تصویر را مستقیماً در جستجو وارد کنید و سپس نتایج را مشاهده کنید.

شاید بخوانید: ویژگی جدید دستیار هوش مصنوعی گوگل با عنوان Bard Extensions

همانطور که توسط گوگل توضیح داده شده است:

اگر چیزی مانند تصویری از یک کاپیبارا با کلاه سرآشپز و در حال آماده کردن صبحانه جستجو کنید، SGE حداکثر چهار تصویر تولید شده را در نتایج ارائه می‌کند. روی هر یک از آن تصاویر ضربه بزنید، خواهید دید که چگونه هوش مصنوعی مولد درخواست اولیه شما را با جزئیات توصیفی گسترش داده است. شما می‌توانید توضیحات را بیشتر ویرایش کنید تا جزئیات بیشتری را به نتایج اضافه کنید.

کاربران SGE همچنین می‌توانند تصاویر تولید شده با هوش مصنوعی را مستقیماً در Google Images ایجاد کنند.

Google Images
Google Images

در نهایت، گوگل یک عنصر دستیار نوشتاری جدید را نیز در جستجو اضافه می‌کند، که به شما امکان می‌دهد پرس‌و‌جوها و یادداشت‌ها را بر اساس فعالیت جستجوی خود جمع کنید.

به عنوان مثال، شاید شما به دنبال پروژه‌های بهبود خانه هستید، مانند نحوه تبدیل گاراژ خود به یک دفتر کار خانگی. پس از یافتن ایده‌های مفید در سراسر وب و پیمانکارانی که می‌خواهید با آن‌ها در تماس باشید، می‌توانید از SGE بخواهید که یادداشتی برای یک پیمانکار بنویسد که درخواست یک قیمت برای تبدیل گاراژ من به یک دفتر کار خانگی دارد.

بنابراین، این یک دستیار دیجیتال در جستجوی Google است که می‌تواند به شما کمک کند تا در مسیر خود قرار بگیرید، در حالی که تلاش دستی در جمع‌آوری پرسش‌های مرتبط و سایر گزارش‌ها را براساس آنچه می‌یابید کاهش می‌دهد.

شاید بخوانید: هوش مصنوعی گوگل کروم مقالات را خلاصه می‌کند.

اینها برخی به‌روزرسانی‌های مفید هستند که به ارتقای ظرفیت هوش مصنوعی Google کمک می‌کنند تا با Bing مایکروسافت و به‌روزرسانی‌های مختلف هوش مصنوعی که در نتیجه سرمایه‌گذاری مایکروسافت در OpenAI ادغام شده است، همگام شود.

گوگل به دنبال اتخاذ رویکردی محتاطانه تر و صبورانه تر برای توسعه هوش مصنوعی خود بود، اما راه اندازی ChatGPT و علاقه مصرف کنندگان، باعث شد گوگل به سرعت ویژگی‌های هوش مصنوعی بیشتری را برای تکمیل انواع ابزار موجود خود ایجاد کند.

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای ساخت تصویر را در این مطلب انتخاب کنید.

گوگل مطمئن است که ابزارهای لازم برای رقابت در این جبهه را دارد، زیرا سال‌هاست روی ابزارهای هوش مصنوعی مشابه کار می‌کند. اما اکنون، باید آنها را وارد عمل کند.

اگر مایلید این ویژگی‌های جدید را امتحان کنید، می‌توانید از طریق «Search Labs» در برنامه Google در Android، iOS و روی دسک‌تاپ Chrome ثبت‌نام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.