AD

ویژگی جدید دستیار هوش مصنوعی گوگل با عنوان Bard Extensions

0 90

گوگل هفته گذشته یک به روز رسانی برای ابزار هوش مصنوعی خود یعنی Bard ارائه کرد که شامل ویژگی جدیدی به نام Bard Extensions است. این ویژگی اساساً مجموعه‌ای از ابزارهای Google مانند Gmail، Docs و Drive را در Bard ادغام می‌کند و به آن اجازه می‌دهد به داده‌های کاربر دسترسی داشته باشد و پاسخ‌ها را بر اساس آن سفارشی‌سازی کند. با توجه به این واقعیت که اکثر دستیاران هوش مصنوعی در حال حاضر نمی توانند به طور خودکار پاسخ های خود را طوری تنظیم کنند که شامل جزئیات شخصی شما شود، این یک مشخصه منحصربفرد برای Bard می تواند باشد.

شاید علاقه مند به آشنایی با چت بات بارد باشید

به عنوان مثال، اکنون می توانید از Bard بخواهید که پنج ایمیل آخری را که دوستتان برای شما ارسال کرده است، خلاصه کند، از آن بخواهید تا به شما در تهیه یک پاسخ کمک کند یا می‌توانید از Bard بخواهید که پروازها، هتل‌ها و حتی برنامه‌ریزی سفرهای آینده را با ارجاع به تاریخ‌های ایمیلتان برنامه‌ریزی کند. برای کسانی که نگران پاسخ های غیرمرتبط هوش مصنوعی هستند می توان گفت که Bard حتی دارای یک ویژگی بررسی واقعیت است به این صورت که از طریق ارجاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد می توانید پاسخ های این دستیار هوش مصنوعی  را با Google search بررسی کنید.

با این حال، Bard Extensions کامل نیست. در یکی از قسمت‌های پادکست نیویورک تایمز هارد فورک، خبرنگار Kevin Roose گفت که این ویژگی را آزمایش کرده است و متوجه شده که نمی‌تواند کارهای پیچیده‌تری مانند تهیه پیش‌نویس ایمیل‌ها را با تن صدایش انجام دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.