AD

تاریخ انتشار به روز رسانی Palworld Arena اشتباه اعلام شده است

تاریخ انتشار به روز رسانی Palworld Arena اشتباه اعلام شده است
0 22

Pocketpair تصریح کرده است که تاریخ انتشار به روز رسانی Palworld Arena در Palworld اشتباه اعلام شده است و در تابستان 2024 ارائه نخواهد شد، بلکه در اواخر سال جاری ارائه خواهد شد.

توسعه دهنده این بازی در توییتر برای تصحیح یک اشتباه در تیزر تریلر مربوط به حالت PvP بازی، Pal Arena، اقدام کرد. تیزر به وضوح در پایان می گوید تابستان 2024، اما Pocketpair عذرخواهی کرد و گفت که این فقط به معنای یک پنجره کلی انتشار در سال 2024 است.

تاریخ انتشار به روز رسانی Palworld Arena اشتباه اعلام شده است

با این حال،Palworld  همچنان شاهد برخی به روز رسانی‌های جدید قابل توجه در تابستان خواهد بود. Pocketpair گفت که جزیره جدیدی با پال‌ها، ساختمان‌ها و سلاح‌های جدید به Palworld اضافه خواهد کرد. این بازی اخیرا اولین raid boss خود به نام Bellanoir را دریافت کرد و بازیکنان می‌توانند پس از احضار او با او روبرو شوند. یک نسخه با سختی extreme برای او نیز برای بازیکنانی که به دنبال یک چالش اضافی هستند وجود دارد. پیش از این، Pocketpair به اضافه کردن PvP خوشبین نبود، اما به نظر می‌رسد که بالاخره به این ایده رسیده است.

محبوبیت ناگهانی Palworld در ژانویه، آن را به یکی از بزرگترین ماه‌های تاریخ ایکس‌باکس بر اساس زمان بازی تبدیل کرد؛ 10 میلیون نفر این بازی را از طریق Xbox Game Pass بازی کردند و این بالاترین آمار مربوط به عرضه بازی ثرد پارتی در این پلتفرم تا کنون بود. این تیم همچنین در حال بررسی پلتفرم های جدید برای انتشار Palworld است.

Palworld در حال حاضر برای PC و Xbox در دسترس است.

 

منبع: Gamespot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.