AD

دنیای هیجان ‌انگیز بازی‌های تفنگی آنلاین اندرویدی

بازی تفنگی آنلاین
8 480

در دنیای امروز بازی‌های رایانه‌ای طرف‌داران زیادی پیدا کرده‌اند و جزئی از زندگی مخاطبین خود شده‌اند و به‌عنوان یک تفریح از آن‌ها بسیار لذت می‌برند. بازی‌های رایانه‌ای زمانی جذاب‌تر می‌شوند که آنلاین بوده و کاربران می‌توانند با دوستان خود و یا رقیب‌های خود را در سرتاسر جهان بازی کنند. بین تمامی بازی‌های آنلاین، بازی‌ تفنگی آنلاین طرف‌داران بسیار زیادی دارد و دوستداران بازی اکشن از این بازی‌ها استقبال زیادی می‌کنند.

دلیل پرمخاطب بودن بازی‌های تفنگی آنلاین و بازی‌های تفنگی آنلاین اندرویدی شاید این باشد که کاربر در همة بازی‌ها نقش اول بوده و علاوه بر چشیدن حس شیرین پیروزی و داشتن صحنه‌های اکشن، حس بازی را به مخاطب القا می‌کند و باعث می‌شود مخاطب بیش‌ازپیش غرق در بازی شود و از آن لذت ببرد. در این مطلب از سری مقالات نقد و بررسی گیم سایت ایموجو با ما همراه باشید.

بازی تفنگی آنلاین رابط افراد

درواقع بازی آنلاین به معنی بازی‌های شبکه‌ای است که از ساختار شبکه‌های کامپیوتری و رایانه‌ای بالاتر رفته و وارد بعد عجیب‌تر و گسترده‌تری بنام بعد اینترنتی و یا بعد جهانی شده است. درواقع بازی آنلاین و تأثیر آن روی مخاطب شامل ویژگی‌های ساده و ویژگی‌های پیچیده مانند گرافیک بالا هم می‌شود. وجود بخش‌های آنلاین در یک بازی می‌تواند شامل فیچرهای جزئی و ساده‌ای مانند رهبری آنلاین تا فیچرهای اصلی و بخش هسته‌ای و مهم بازی مانند بازی مستقیم و روبرو در برابر بازیکنان دیگر را شامل شود.

 لازم به ذکر است که بسیاری از بازی‌های آنلاین و یا اینترنتی شامل گروه‌ها و جوامع کوچک مجازی مخصوص به خود را ایجاد می‌کنند. درحالی‌که بسیاری از بازیکنان دیگر مخصوصاً بازی‌های اجتماعی، گروه‌های واقعی بازیکنان را نیز در بازی وارد می‌کند. می‌توان گفت بازی‌های تفنگی افراد یک رابط بین افراد است که از این طریق ضمن معاشرت، می‌توانند اوقات مهیجی را کنار هم سپری کنند.

بازی‌های آنلاین تفنگی اندرویدی شامل ژانرهای زیادی می‌شوند که اکثر تیراندازان اول‌شخص، بازی‌های دارای استراتژی و یا گروه‌های چندنفره است. بازی‌های تفنگی آنلاین معمولاً شامل دو ژانر هستند، ژانر شوتر اول‌شخص و ژانر استراتژی که هر سبک مخاطبان خود را دارد.

بازی تفنگی آنلاین
بازی تفنگی آنلاین

ژانر جدیدی بنام ژانر تیرانداز اول‌شخص

در بازی‌های مسابقه مرگ معمولاً چندین بازیکن به طور هم‌زمان در نبرد با یکدیگر هستند و به‌عنوان جدیدترین و پرطرف‌دارترین بازی تفنگی آنلاین موجود هستند که بیشتر به بازی‌های Deathmatch معروف هستند. بسیاری از بازی‌های تیرانداز (شوتر) اول‌شخص شامل ویژگی‌های موجود در مسابقه‌های Deathmatch هستند. بسیاری از باز‌ی ها شامل این ژانر می‌شوند و بسیار هم سروصدا کرده‌اند.

Call of duty black ops 4

نسخه‌های جدیدی از کال آف دیوتی به بازار آمده‌اند و همه به اندازه نسخه‌های پیشین خود حرفی برای گفتن دارند و همیشه توانسته‌اند مخاطبان خود را حفظ کنند و نظر کاربران را در سراسر جهان جلب کنند. بخش‌هایی از این بازی مانند متد تک‌نفره که بسیار پرطرف‌دار بود، در آن حذف شده‌اند اما بخش‌های دیگر بازی با پیشرفت‌های چشمگیر خود باعث شده‌اند تا حذف شدن آن قسمت کمتر به چشم بیاید که کال آف جزء بهترین بازی‌ تفنگی آنلاین محسوب می‌شود.

Battlefield V، بازی‌ تفنگی آنلاین

با اعلام کردن اکتیویژن درمورد حذف مد تک‌نفره آفلاین در نسخه 2018 کال آف دیوتی،  EA وعده مد تک‌نفره‌ای درگیرکننده را داده است که توانسته از رقیب خود سبقت بگیرد و نظر کاربران را به خود جلب کند. نسخه پیشین این بازی یعنی battlefield 1 مد تک‌نفره نداشته و در نسخه جدیدتر با مالتی پلیر فوق‌العاده خود توانسته از همه جهت پیشرفت چشمگیری داشته باشد، درواقع بازی بتلفید هم در لیست بازی‌های تفنگی آنلاین قرار می‌گیرد.

ژانر استراتژی

در این سبک، فکرکردن در مورد چالش‌های بازی و برنامه‌ریزی برای مراحل بازی و با دقت بالا از لازمه‌های پیروزی در بازی و رسیدن به هدف در بازی هستند. معمولاً زاویه دید در بازی‌های استراتژیک از بالا است و شما وظیفه دارید که یک ارتش و گاهی یک نفر را مدیریت و کنترل کنید.

عنوان‌های این سبک یا ژانر از بازی‌های تخته‌ای گرفته شده‌اند. این بازی هم مانند سایر بازی‌ها هدفمند است و هدف بازیکنان یا مبارزه با کشورها و قومیت‌های دیگر است یا فقط تلاش برای زنده ماندن و مدیریت یک کشور. این بازی‌ها می‌توانند Turn-Based و یا Real-Time باشند. همچنین ممکن است داستان بازی‌ها در هر بازه زمانی و دوره‌ای اتفاق بیفتد. بسیاری از بازی‌ها نیز شامل این ژانر می‌شوند.

بازی‌ تفنگی آنلاین
بازی‌ تفنگی آنلاین

بیشتر بخوانید: ترفندهای برنده شدن در کلش رویال (Clash Royale)

Warcraft، بازی‌ تفنگی آنلاین

در بین بازی‌های جدید عرضه شده در بازار سری بازی‌های وارکرافت یکی از پرطرف‌دارترین و بهترین بازی‌ها با ژانر استراتژی است که به‌تازگی عرضه شده‌اند و حتی امروزه نیز کاربران زیادی طرفدار آن هستند. مکانیزم‌های سبک RPG  و یا ایفای نقش به کار گرفته شده در بازی وارکرفت که شامل مدیریت قهرمان می‌شود تا حد زیادی به اعتیاد آوری این بازی افزوده است. هسته داستان اصلی بازی بااینکه طولانی و پیچیده نیست اما این توانایی را دارد که بازیکن را تا ساعت‌ها به خود مشغول کند.

در قسمت‌های تک‌نفره بازی بخش‌های جستجو نشده برای بازیکن پنهان می‌ماند و بازیکن خود مجبور می‌شود که این مکان‌ها را پیدا کند. یکی از بخش‌های متفاوت و جذاب بازی آنجاست که بازیکن باید باتوجه‌به نژاد انتخاب شده ساختمان‌های متفاوتی بسازد و با به‌دست‌آوردن سرباز و منابع بتواند با دشمن به نبرد بپردازد و پیروز شود. می‌توان گفت که این بازی از این ژانر در دسته بازی‌های آنلاین تفنگی قرار نمی‌گیرد.

بازی‌ تفنگی آنلاین اندروید Gun Shoot War-Gun Shoot War v7.9k

بازی‌ تفنگی آنلاین گان شوت از سری بازی‌های تفنگی آنلاین اندروید است که بسیار پرطرف‌دار و جذاب است و شما با موبایل هم می‌توانید بازی را انجام دهید و از آن لذت ببرید. درواقع شما به‌عنوان یک کماندوی جنگجو در بازی ایفای نقش می‌کنید. شما باتوجه‌به مقدار موردنیازتان مهمات در اختیارتان قرار می‌گیرد که شما با هر نبرد و انجام و تکمیل وظایف خود، می‌توانید مقدار تعین شده پول و سکه کسب کنید، برای اینکه مراحل بالاتر به‌طرف مبارزات خطرناک‌تر و هیجان‌انگیزتر پیش می‌رود شما باید تجهیزات جدیدتر و حرفه‌ای‌تر خریداری کنید.

 این بازی به‌صورت آنلاین است و شما می‌توانید به‌صورت چندنفره و یا تک‌نفره به بازی بپردازید، این بازی‌های تفنگی آنلاین اندرویدی بسیار پرمخاطب ظاهر شدند و از معدود بازی‌هایی هستند که با نصب بر روی چندین پلتفرم مخاطبان می‌توانند از آن استفاده کنند. برای آشنایی با سایر بازی ها به سایت ایموجو (emojo.ir) مراجعه کنیدو از سایر خدمات آن بهره مند شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
 1. جلالی می گوید

  سلام وقتتون بخیر توی بازی warcraft تفاوت اکانت ریجن آمریکا و اروپا چیست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به طورکلی هیچ تفاوتی میان ریجن اکانت های وارکرافت آمریکا و اروپا وجود ندارد. اما در برخی موارد و بسته به قیمت یورو، می توان آن را ارزان تر تهیه کرد. در مقابل باید به این موضوع دقت داشته باشید که پیش از خرید باید از ریجن اکانت وارکرافت خود اطلاع داشته باشید و بر اساس آن خرید نمایید.

 2. فروغی می گوید

  سلام وقتتون بخیر ایا اکانت warcraft همان گیفت کارت است؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر خیر، اکانت یا توکن WOW در واقع همان هزینه ای است که شما برای اتصال به سرورهای اصلی بازی پرداخت می کنید. درصورتی که گیفت کارت پس از فعال سازی اکانت و برای انجام پرداخت های درون برنامه ای و خرید در بازی مورداستفاده قرار می گیرد.

 3. گردی می گوید

  سلام خسته نباشید اکانت وارکرافت تاریخ انقضا داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله همان طور که مشاهده می فرمایید در بخش فروش اکانت های WOW محدودیت زمانی در نظر گرفته شده است. وب سایت های فروش در این مورد هیچ دخل و تصرفی ندارند و تمامی سیاست ها از سوی شرکت بلیزارد در نظر گرفته شده است. در نتیجه اگر علاقمند به استفاده از اکانت این بازی هستید، باید این موارد را در نظر بگیرید.

 4. سلیمانی می گوید

  سلام وقتتون بخیر آیا این توکن روی بازی های دیگر بلیزارد قابل اجرا است؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در حال حاضر شما صرفاً امکان استفاده از این توکن در بازی های ورد آف وارکرافت را خواهید داشت، برای دیگر بازی های ساخته شده توسط شرکت بلیزارد توکن های دیگری در نظر گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.