AD

معرفی و بررسی بازی Age of Calamity: Hyrule Warriors

بازی هایرول واریرز
0 88

معرفی و بررسی بازی Age of Calamity: Hyrule Warriors

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

در پست قبلی سایت ایموجو  نقد و بررسی بازی دیمونز سولز را ارائه کردیم، اما حال می خواهیم سراغ بازی دیگری با نام Hyrule Warriors برویم. بازی هایرول واریرز یکی از مهیج ترین و لذت بخش ترین بازی های سبک اکشن است. بازیکنانی که به داستان مهیج در جهانی گسترده علاقه مند هستند می توانند این بازی را انجام دهند. شما می توانید زمان زیادی را با شخصیت های بازی بگذرانید تا از قسمت های مختلف بازی لذت ببرید.

بازی هایرول واریرز
بازی هایرول واریرز

نظر بازیکنان در مورد بازی هایرول واریرز

 • لذت بردن از فضای درون بازی
 • سپری کردن زمان خوب با همه شخصیت های بازی
 • تنوع زیاد در مبارزات سریع بین قهرمانان
 • محتوای کافی در تمامی ماموریت های بخش انفرادی و انواع ماموریت های جانبی
 • نکات منفی کاربران بازی هایرول واریرز
 • عملکرد شخصیت ها مطابق با دستورات نیست
 • روایت کاملی در پیش درآمد بازی وجود ندارد

مشخصات اصلی نسخه Age of Calamity بازی Hyrule Warriors

 1. بررسی قیمت: 49.99 یورو
 2. سبک: اکشن
 3. تاریخ انتشار: 20 نوامبر 2020
 4. سیستم عامل: نینتندو سویچ
 5. شرکت توسعه دهنده: کوی تک مو

روایت بازی هایرول واریرز

قسمت The Legend of Zelda: Breath of the Wild فقط به صورت فلش بک با داستانی تلخ و شیرین به گذشته می پردازد. زمانی که شخصیت قهرمان هایرول در کنار دیگران بتواند ظهور کند، قبل از اینکه شخصیت Calamity Canon سرزمین مادری خود را فراموش کند، این دو شخصیت به هم بسیار نزدیک بودند. پس از گذشت صد سال، شخصیت لینک از خواب بیدار می شود و تلاش می کند تا او را شکست و از بین ببرد.

شرکت کوی تک مو بازی هایرول واریرز با ساخت داستانی در گذشته، شخصیت های افسانه ای تولید و گسترش یافته است. به عنوان یک دنباله رسمی از نسخه های بازی قبل تهیه و تولید شده است. داستان بازی به صد سال قبل بازمی‌گردد و فضای ماجراجویانه و اکشن را برای شخصیت ها به وجود آورده است. کشف های دقیق و معقولانه ای در بازی زیاد وجود ندارد. برای طرفداران دو آتیشه و افراطی فقط یک بازی سرگرم کننده و ماجراجویانه است که باید داستان های آن را دنبال کنند.

بازی هایرول واریرز
بازی هایرول واریرز

شروع بازی هایرول واریرز

قسمت بازی ایج آف کلیمیتی با یک شخصیت غیر معمول داستان را شروع می کند که او چیزی بیش از یک شوالیه معمولی بازی های هایرول واریرز شناخته می شود. شما در این قسمت با شاهزاده زلدا در بازی همراه نمی شوید زیرا هنوز این شخصیت برای شما در دسترس نیست. او با اعزام چند صد هزار نیروی بوکوبلین در ماموریت اول خود توجه همه را به سمت خود جلب می کندو این را اثبات می کند که او یک قهرمان نژاد بلوند آندروژن است که توانایی بیشتر از رقبای خود دارد. در این نبرد مشخص می شود که افکار او می تواند چقدر مخرب باشد.

بازی: Age of Calamity Hyrule Warriors

او به همراه شاهزاده سفر های زیادی را برای جذب قهرمانان بازی هایرول واریرز انجام می دهند. این چهار شخصیت قادر به هدایت جانوران باستانی هستند. چهار سازه باستانی وجود دارد می توانند با انواع سلاح های تاریکی مقابله کنند؛ اما آوردن آن ها کنار یکدیگر برای شما کار ساده ای نیست؛ زیرا هر قلمرو پادشاهی قبل از اینکه بتواند به دیگری کمک کند باید اول مشکلات خاص خود را حل کند. وقت آن شده است که بازی را شروع کنید.

تخصص شرکت تولید کننده در سبک اکشن

اگر بازی های شرکت کوی تک مو آشنا نیستید، باید بگویم که این شرکت توانسته با ساخت بازی هایی مشابه این رتبه های زیادی به دست آورد. علاوه بر این که این استودیوی بازی با داشتن نبردهای بزرگ و حماسی اصلاً نا آشنا نیست، باید بگویم که تخصص اصلی آن نیز می باشد. درخشش بازی هایرول واریرز نیز زیاد بود است. در این بازی انواع نبرد های سریع وجود دارد و تعداد شخصیت های آن خیلی زیاد هستند. هریک از آن ها توانایی های متمایز و منحصر به فردی را دارند که برای از بین بردن دشمنان استفاده می کنند.

شخصیت های اولیه بازی شما با زلدا و شخصیت جوان ایمپا بازی را آغاز می کنند و مأموریت های اولیه را انجام می دهند. همه آن ها به طرز شگفت انگیزی بازی می کنند. شکل های حرکتی قهرمانان کاملاً متفاوت است و تعویض هر کدام از آن ها یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. بسیاری از جنگجویان سریع و چابک می توانند با شمشیر های خود حملات دشمنان را از بین ببرند. فقط با استفاده از چند فرمان ترکیب های خاصی می توانید از قدرت آن ها استفاده کنید. با کمی تلاش می توانید احساس خوبی در بازی برای خود داشته باشید.

ترکیب شخصیت های هایرول واریرز

با ترکیب شیکا و زلدا یکی از آن ها کم رنگ تر می شود. این ها شخصیت هایی نیستند که کارهای کوچکی انجام دهند. شاهزاده خانم می تواند مجموعه ای از عناصر مختلف را ترکیب و به بیرون پرتاب کند و دشمنان را با آسیب های زیاد از بین ببرد، او همچنین حملات ویژه ای را می تواند تدارک ببیند. اکثر شخصیت های بازی توانایی دستیابی به چنین کارهایی را دارند اما عملکرد زلدا چون شخصیت اصلی داستان است بسیار راحت تر می تواند این کار ها را انجام دهد. او یک شخصیت دوست داشتنی بین بازیکنان است. ترکیب شخصیت های هایرول واریرز به کیفیت بازی شما در مبارزات کمک زیادی می کند.

شما می خواهید در طول انجام ماموریتها انتخابی شخصیت های دیگر بازی هایرول واریرز را در کنار بقیه آن ها قرار دهید. ماموریت های که با مجموعه ای هیجان انگیز در سراسر پادشاهی هایلور باید انجام دهید. طول مبارزات اصلی بسیار زیاد است و شما باید به زلدا دستور دهید تا فرصتی برای نجات هیرول داشته باشید، شخصیت او به زندگی خود پایان داده بود. ترکیب شخصیت های هایرول واریرز توانایی شخصیت های شما را در بازی بالاتر می برد.

نسخه Age of Calamity بازی Hyrule Warriors

یک نکته مهم که فراموش شده بود این است که ایج آف کلیمیتی سهم مناسبی در داستان بازی دارد که شخصیت تیم ویمی را در دل خودش جای داده است. این داستان با یک شخصیت نگهبان مینیاتوری آغاز می شود که در گذشته سفر می کند، او شاهد وقایعی است که منجر به سقوط هیرول می شود. از آن جا که Breath of the Wild در آنجا قرار داده شده است به راحتی می توان تصور کرد که او نمی تواند در مأموریت های خود موفق باشد.

شکل بازی در نیندنتو

با وجود این داستان در دنیای نیندنتو کاملاً جذاب است، حتی اگر پیش درآمد کاملی را برای مخاطب نشان نداده است. واکنش شخصیت ها در مقابل یکدیگر کاملاً جذاب است با پرش های مختلف در Breath of the Wild به قسمت های جالبی در بازی می رسید. قهرمانان بازی هایرول واریرز همیشه از طریق فلش بک هایی متصل به هم در بازی دیده می شوند. این در حالی است که همه آن ها برای نجات جهان تلاش می کنند.

ولی چیزی که جالب توجه است، نگاهی کامل به سرزمین هایرول قبل از تصرف آن توسط کالامتی گانون است، حداقل تا مرحله بعدی کمپین شما به شما نشان داده نمی شود. وقتی خطرات را متوجه می شوید نوبت به قسمت پر هیجان بازی می رسد. شخصیت های بازی نسبت به طول داستان گاهی ناامید و تسلیم می شوند. طرفداران افراطی این بازی زمان زیادی برای دیدن Age of Calamity باید سپری کنند.

بازی هایرول واریرز
بازی هایرول واریرز

ماموریت های مشابه بازی های قبل

ماموریت های بازی شبیه بازی Dynasty Warriors است. شما یک نقشه بزرگ دارید که در هر قسمت آن دشمن های زیادی وجود دارد. با از بین بردن آن ها بسیار قدرتمند تر می شوید، حتی این امکان را دارید در گروه های آن ها نفوذ کنید. هدف اصلی شما در بازی هایرول واریرز از بین بردن مخالفان و متحدان آن ها است. دشمنان شما هر کاری انجام می دهند تا مانع پیروزی شما شوند.

بیشتر مبارزات تکراری هستند، این یک نقض بزرگ برای طرفداران این سبک از بازی ها است؛ اما تنوع شخصیت ها و به کار گیری سلاح های مختلف خارج از عرف بازی های دیگر است. شما دائماً باید در مبارزات کارهای همیشگی را انجام دهید با استفاده از جادو می توانید به کار خود سرعت دهید.

نقشه بزرگ در هایرول واریرز

نقشه وسیع هایرول به عنوان اصلی ترین قسمت بازی است. داشتن زمین های هموار و مجموعه ای از اشیاء مختلف و بی پایان فروشگاه های آیتم، ماموریت های جانبی که در طول داستان باید انجام دهید. قبل از شروع فصل جدید بازی بهتر است داستان تمامی شخصیت های بازی را بدانید. این باعث می شود تا بتوانید مجموعه خوبی از آن ها را کنار هم داشته باشید. NPC ها و ترکیبات جدید در به روز سانی بعدی در دسترس خواهند بود. نقشه بزرگ در هایرول واریرز باعث رشد سریع شخصیت شما می شود.

این یک روش جالب برای به دست آوردن تجربه در بازی هایرول واریرز است که با اضافه شدن عناصر RPG به سیستم نبرد واقعاً شگفت انگیز تر شده است. این امر باعث تعادل در بازی می شود و احساس بهتری به شما در مبارزات می دهد. نقشه بزرگ در هایرول واریرز باعث شده تا زمان زیادتری را برای پیدا کردن یک آیتم خوب در بازی صرف کنید.

سفارشی سازی شخصیت ها در بازی بسیار متنوع هستند. بعضی از این قسمت ها در شخصی قرار است بزودی اضافه شوند ویک یک سری هنوز فعال نشده اند. شما بیشتر وقت خود را در بازی به به روز رسانی اسلحه و ترکیب های قهرمانان می پردازید. یک احتمال وجود دارد یک محتوا زیبایی شخصیت اضافی برای دانلود قرار داده شود. بازی هایرول واریرز با چنین گزینه های مطمئناً بسیار شلوغ خواهد شد. در مقایسه با Age of Calamity کمی احساس آرام تری خواهید داشت. نتیجه شما در بازی کاملاً متفاوت تر خواهد بود.

شما برای ما از بازی بازی هایرول واریرز بنویسید

بازی هایرول واریرز یک بازی اکشن و جذاب است. افرادی که داستان طولانی را دوست دارند تحت تأثیر این بازی قرار خواهند گرفت. شما باید زمان زیادی برای شخصیت های بازی خود بگذارید تا در بازی پیشرفت خوبی داشته باشید. نیرو های زیادی برای اضافه شدن در ایست تیم شما وجود دارند که با برخی به روز رسانی ها وارد بازی می شوند که در هر نبردی می توانند برای شما مفید باشند. Breath of the Wild 2 فاصله زیادی با شما ندارد تا زمان رسیدن آن توجه خود را معطوف به این بازی کنید. اگر به بازی های بیشتری از پلتفرم نینتندو سوییچ علاقه دارید، می توانید با دنبال کردن ایموجو از اخبار آن ها مطلع شوید. مطلب ” معرفی اولیه نینتندو (بررسی بهترین بازی های نینتندو) ” می تواند به شما کمک کند تا پلتفرم و بازی های نینتندو را بیشتر بشناسید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.