AD

مشکل اثر انگشت Galaxy S23 برطرف می شود

مشکل اثر انگشت Galaxy S23 برطرف می شود
0 83

مشکل اثر انگشت Galaxy S23 در اثر One UI 6.1 به زودی برطرف می‌شود، چند روز پیش سامسونگ آپدیت One UI 6.1 را برای گلکسی S23 منتشر کرد. این به روز رسانی با اینکه چندین ویژگی جدید هوش مصنوعی و بهبودهای رابط کاربری را به ارمغان آورد، چند باگ نیز ارائه کرد. همچنین در خبری دیگر شنیدیم که One UI 6.1 باعث کندی شارژ و داغ شدن دستگاه‌های گلکسی می‌شود که می‌توانید آن را نیز بخوانید.

چند نفر متوجه شدند که گلکسی اس 23 آنها پس از نصب این به روز رسانی دچار مشکل اثر انگشت (fingerprint) شده است و سامسونگ نیز آن را تایید کرده است. سامسونگ به زودی مشکل اثر انگشت One UI 6.1 را در گلکسی S23 برطرف خواهد کرد.

سامسونگ در Community Forum گفت که از مشکلات مربوط به اثر انگشت که در برخی از دستگاههای گلکسی S23 که پس از نصب به‌روزرسانی One UI 6.1 رخ می‌دهد، آگاه است. این شرکت در حال برنامه ریزی برای رفع آن با یک به روز رسانی نرم افزاری در آینده نزدیک است. در حالی که این شرکت بازه زمانی دقیقی را برای این به‌روزرسانی اعلام نکرده است، اما می‌توان آن را با به‌روزرسانی آوریل 2024 در نظر گرفت.

در حال حاضر، تنها گلکسی اس 24، گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 آپدیت آوریل 2024 را دریافت کرده‌اند. این آپدیت ممکن است در چند روز آینده برای سری گلکسی اس 23 عرضه شود.

 

مشکل اثر انگشت گلکسی اس 23 چیست؟

برخی از کاربران گزارش داده‌اند که وقتی با فشردن دکمه پاور یا دو بار ضربه زدن روی صفحه گوشی خود را روشن می‌کنند، آیکون ریدر اثر انگشت ظاهر نمی‌شود.

حتی زمانی که کاربران سعی می‌کنند انگشت خود را در جایی که قرار است آیکون اثر انگشت باشد قرار دهند، قفل صفحه باز نمی‌شود. هنگامی که انگشت خود را بلند می‌کنند، در نهایت آیکون اثر انگشت روی صفحه ظاهر می‌شود و کاربران می‌توانند سپس انگشت خود را روی صفحه قرار دهند تا قفل دستگاه باز شود. این موضوع باعث ناخشنودی در میان کاربران گلکسی اس 23 شده است.

 

منبع: sammobile

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.