AD

معرفی بازی Gears 6 در ژوئن

معرفی بازی Gears 6 در ژوئن
0 8

گمان می‌رود مایکروسافت در شو کیس ایکس باکس به معرفی بازی Gears 6 به همراه تاریخ انتشار Microsoft Flight Simulator 2024، Avowed، Indiana Jones And The Great Circle  و یک Call Of Duty جدید کند. همچنین اطلاعات بیشتر در مورد شو کیس ایکس باکس در ژوئن را می‌توانید در این مطلب بررسی کنید.

گمان می‌رود که مایکروسافت شو کیس ایکس باکس را در کنار Summer Games Fest و رویداد هفته‌ای که قبلاً به عنوان E3 شناخته می‌شد برگزار کند. The Verge گزارش می‌دهد که Gears Of War جدید در این شو کیس به همراه تاریخ انتشار Microsoft Flight Simulator 2024، Avowed، Indiana Jones And The Great Circle  و یک Call Of Duty جدید معرفی خواهد شد.

پنج سال از انتشار Gears 5 می‌گذرد. از آن زمان، کارپردازان این سری استودیو Coalition با همکاری یکدیگر Spin-off Gears Tactics  مبتنی بر نوبت را توسعه داده‌اند و پشتیبانی توسعه دهنده (developer support) را ارائه کرده‌اند. سال گذشته شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه Coalition دو بازی اعلام نشده را لغو کرده است تا بر تولید Gears Of War بعدی تمرکز کند.

تصور عمومی این است که سری Gears از زمانی که سازندگان Epic از این سری خارج شدند، افت کرده است، اما Matthew (RPS) در نقد خود چیزهای خوبی درباره Gears 5 آورده است. او افزودن عناصر سبک RPG، نمایش بصری خیره کننده و مجموعه‌های اکشن هوشمندانه آن را ستود.

 

منبع: .rockpapershotgun

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.