AD

دانلود رایگان بازی سونیک (Sonic)

0 316

بازی سونیک دوست داشتنی که مسلما همه با آن خاطره داریم. البته نه با خود این بازی، بلکه با سبک آشنای این بازی که تقریبا جزو اولین سبک‌های بازی است که در جهان تولید شده است. در این سبک بازی شما بر روی یک مسیر قرار دارید و موانع را یک به یک و فقط با دست، پا، پرش، نشستن و… رفع می‌کنید. این بازی بسیار زیبا است و محیط نوستالژیک و کارتونی آن بازی را برای شما راحت‌تر می‌کند. برای آشنایی با این بازی فوق‌العاده و جذاب، تا آخر این مقاله سایت مجله بازی موبایل ایموجو را همراهی بفرمایید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی زوما (Zuma)؛ بازی پازل اکشن

چگونگی انجام بازی سونیک

سونیک یک گیم پلی بسیار ساده و در عین حال بسیار جذاب دارد. سونیک به زعم بعضی‌ها یک جوجه تیغی و به زعم خیلی‌ها یک گربه است. اما در هر حال یکی از دوست داشتنی‌ترین شخصیت‌های بازی است که مسلما طرفداران زیادی دارد. چون این بازی قبلا یک کارتون هم بود و بچه‌ها و حتی بزرگسال‌هایی که این کارتون را مشاهده کردند، قطعا به دنبال انجام بازی سونیک نیز هستند. در این بازی بعد از ورود به آن، یک نقشه بزرگ به شما نمایش داده می‌شود.

در این نقشه بزرگ شهرهای زیادی وجود دارد که باید تمام آن‌ها را پشت سر بگذارید. در شروع وارد یک شهر می‌شوید و باید بتوانید با عبور از موانع گوناگون، آن هم در سرعت بالای گربه بازی، مرحله اول یا همان شهر اول را رد کنید. بعد از پشت سر گذاشتن شهر اول، وارد شهر دوم می‌شوید و سپس وارد شهر سوم و الی ماشاا… تا زمانی که دیگر مرحله یا شهری برای کسب تجربه‌های گوناگون وجود نداشته باشد. این بازی بسیار جذاب است و قطعا جدایی از آن هم برای شما سخت خواهد شد.

یک نکته بسیار مهم در مورد بازی این است که انجام آن از دور کار راحتی است. یعنی این که ما بازی یک نفر را ببینیم که از موانع به خوبی عبور می‌کند، با این که این موانع صرفا با پریدن، نشستن و… رفع می‌شوند، به این فکر بیفتیم که بازی هیجانی نیست. اگر همچین فکری در مورد این بازی انجام دادید، باید بگویم که سخت در اشتباهید. این بازی زمانی جذاب و هیجانی است که خود شما بخواهید آن را انجام دهید. آن موقع متوجه خواهید شد که خیلی هم ساده نیست و چیزهای زیادی برای عرضه به شما دارد.

چگونگی انجام بازی سونیک

بررسی طراحی، گرافیک، صدا در مورد بازی جادویی سونیک

نمره‌ای که برا طراحی بازی سونیک باید داد، قطعا نمره بسیار بالایی است. گرچه محیط شهرها چندان بزرگ نیست ولی در این محیط کم هم طراحی آنقدر خوب هست که بتوان به عنوان یک مزیت بزرگ نام برد. گرافیک هم به قدری خوب است که فقط با دیدن عکس‌های بازی ترغیب به دانلود آن خواهید شد. صدا گذاری بازی هم وضعیت مطلوبی دارد و به راحتی می‌توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

دانلود بازی سونیک از گوگل پلی

نتیجه گیری

امروز با معرفی یکی از ساده‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین بازی سبک فرار از موانع در خدمت شما بودیم. این بازی که قبلا ما آن را به عنوان یک کارتون می‌شناختیم، لحظات و خاطره‌های خوشی را برای ما ساخته است. شما می‌توانید با دانلود بازی سونیک از فروشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی شروع به استفاده از این بازی کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان سایت ایموجو در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.