AD

دانلود رایگان بازی حریم 5 ؛ بازی ترسناک

0 1,628

بازی حریم 5 از دسته بازی‌های ماجراجویانه می‌باشد. اما نه در یک فضای باز و زیبا، بلکه شما از اول بازی توسط یکی از خان‌ها به زندان انداخته می‌شوید و باید بتوانید از آن زندان خارج شوید که قطعا راهکارهایی هم وجود دارد. اسم این بازی یعنی “حریم”، به معنای حصر هم می‌باشد. در این حصر شما با اتفاقات زیادی روبه رو می‌شوید. این اتفاق‌ها خیلی اتفاقات جالبی نیستند اما برای چند روز می‌توانند شما را سرگرم کنند. این بازی ایرانی می‌باشد و در طول مسیر همواره راهنمایی‌هایی به زبان فارسی وجود دارد که راه را برای شما نشان می‌دهند. برای اطلاعات بیشتر از این بازی تا آخر این مقاله از دانلود بازی سایت ایموجو با ما همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی شمشیر تاریکی، آخرین جنگاور

نحوه انجام بازی حریم 5

برای انجام این بازی، ابتدا آن را از فروشگاه‌های معتبر دانلود کنید. سپس وارد بازی شوید. در هنگامی که شروع به بازی کنید، خود را درون یک زندان خواهید یافت. در بیرون از زندان که سه پنجره دارد، یک سرباز قرمز وجود دارد که به نوعی مراقب زندان است. این مراقب زمانی که از پنجره در روبروی شما به داخل نگاه کند، شما را می‌بیند. پس باید حواستان جمع باشد زمانی که مراقب به سمت در آمد بر روی صندلی بشینید تا فکر کند شما هیچ حرکتی انجام نمی‌دهید.

در بازی حریم 5 درون زندان یک بالابر وجود دارد که یک زندانی را به وسیله آن اعدام کرده‌اند. آن زندانی را به پایین بیندازید تا قلاب بالابر خالی شود. سپس یک تخت خواب در آن جا وجود دارد. آن را به قلاب وصل کنید و سپس بالابر را بالا ببرید. منتظر بمانید تا مراقب وارد اتاق شما شود. هنگامی که به نزدیکی‌های تخت رسید، بالابر را به سمت پایین بیاورید. با این کار مراقب برای لحظاتی بیهوش می‌شود که در این مدت باید از اتاق خود فرار کنید.

زمانی که از اتاق خارج شدید با اتفاقات زیادی روبه رو می‌شوید. این اتفاقات آن چنان از درجه سختی خاصی برخوردار نیستند که بخواهیم توضیحاتی را در مورد آن‌ها به شما ارائه کنیم. همچنین درون این بازی که کاملا ایرانی است، همیشه و در همه جا که باشید توضیحاتی به شما ارائه می‌شود. این بازی نسبتا طولانی فقط یک بار ارزش بازی کردن دارد، پس سعی کنید آن را به خوبی انجام دهید.

نحوه انجام بازی حریم 5

مزایا و معایب بازی ایرانی حریم 5

بازی حریم 5 مزایا و جذابیت‌های کمتری نسبت به معایب آن دارد. البته بیشتر این نوع نگرش به خاطر وجود بازی‌های فوق پیشرفته در همین ژانر می‌باشد که موفقیت و البته مقبولیت بیشتری از جامعه گیمرها را در دست گرفته‌اند. به همین دلیل درخشش این بازی در مقایسه با سایر بازی‌ها تقریبا صفر است. در زیر به نمونه‌ای از موارد مزایا و معایب این بازی اشاره می‌کنیم.

  • گرافیک و نور دهی بازی در سطح قابل قبولی قرار دارد. اما به هیچ وجه خوشایند نیست.
  • گیم پلی بازی بسیار داغون و ابتدایی می‌باشد. اگر بخواهیم شرایط سنی برای این بازی تعیین کنیم، قطعا عدد ما بزرگتر از 10 نخواهد بود.
  • سرعت اجرای بازی در گوشی‌های مختلف هم مناسب است و از این نظر بازی خوبی است.

دانلود بازی حریم 5 از کافه بازار

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد این بازی یک بازی ماجراجویانه برای فرار از زندان است. در مسیر خروج شما از زندان، نیروهای زندان‌بانی، گاز، دختر بچه‌ها و… از دشمنان شما هستند که باید آن‌ها را پشت سر بگذارید. قطعا بازی حریم 5 برای پر کردن اوقات فراغت شما گزینه مناسبی است. اگر در مورد این بازی سوالاتی را دارید که در این مقاله به آن‌ها پرداخته نشده است، با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.