AD

دانلود رایگان بازی شمشیر تاریکی : آخرین جنگاور

0 1,092

ایران در عرصه‌های مختلف علمی پیشرفت‌های قابل توجهی را تجربه کرده است. بازی شمشیر تاریکی شاید یکی از این تجربه‌های موفق باشد. این بازی تماما ایرانی، افتخارات زیادی را در بین بازی‌های عرضه شده دریافت کرده است. از اسم این بازی پیدا است که سبک بازی و مبارزه در این بازی به شمشیر است. شمشیر با این که از لحاظ کارایی در درجه‌ی کمتری است، اما بدون شک در بازی و گیم، شمشیر هیجان آورتر از تفنگ می‌باشد. البته این موضوع زمانی درست است که هر دو بازی در یک سطح باشند. یعنی اگر بازی شمشیر در سطح پایینی باشد، قطعا در جنگ برتری با بازی تفنگی رده بالا، شکست خواهد خورد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در ارتباط باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی زوما (Zuma)؛ بازی پازل اکشن

نحوه‌ انجام و مراحل موجود در بازی شمشیر تاریکی

کورو شخصیت اصلی این بازی است. قیافه این شخصیت علاوه بر حالت بامزه و فانی که دارد، کمی ترسناک هم می‌باشد. این شخصیت دوست دارد که به لقب بزرگ بازی، یعنی شمشیر تاریکی برسد. این مسیر بسیار سخت، دشوار و پیچیده می‌باشد که شما برای رسیدن به آن باید علاوه بر تلاش فراوان، مهارت بالایی هم باید داشته باشید. مهارت در این بازی حرف اول را می‌زند.

مبارزه در بازی شمشیر تاریکی به سبک نینجاها می‌باشد. نینجا کلمه‌ای آشنا برای بچه‌ها و گیمرهای نسل امروزی می‌باشد. چون آن‌ها کارتون‌های زیادی در مورد نینجاها دیده‌اند که شاخص‌ترین آن، لاک پشت‌های نینجا می‌باشد. کورو هم دقیقا همچین شخصیتی است. یک نینجا کار ماهر و فوق‌العاده که توان بالایی در ادای حرکات نینجایی به صورت خطرناک دارد. به همین علت است که مهارت استفاده از این شخصیت در بازی، نیاز به تمرین و تلاش بیشتری دارد.

گیم پلی بازی هم بسیار جذاب و البته هیجانی است. این گیم پلی به این صورت است که بر سر راه نینجای  قهرمان ما، موانع و تله‌های زیادی قرار داده است. همانطور که می‌دانید این موانع و تله‌ها، یک مزیت و یک عیب دارد. عیب آن این است که در اولین دفعه‌ای که بازی را انجام می‌دهید، ممکن است امکان زنده ماندن تان کم باشد. چون با تله‌ها و سایر موانع آشنا نیستید، ممکن است که بازی را برایتان سخت کند. اما در مقابل، آیا یک بازی ساده و کم هیجان می‌تواند انرژی شما را تخلیه کند؟ جواب قاطع و باورپذیر عمومی، خیر است. پس تله و موانع زیاد و سخت، نشان از هیجان بالای بازی دارد که یک مزیت بزرگ است.

نحوه‌ انجام و مراحل موجود در بازی شمشیر تاریکی

بررسی ویژگی‌های بازی زیبای Shadow Blade

برای این که از اصالت بازی شمشیر تاریکی و زیبایی آن اطمینان حاصل کنید، توجه شما را به آمارهای خیره کننده زیر، طلب می‌کنم.

  • بهترین بازی از نظر سردبیران فروشگاه اپل
  • بهترین بازی از نظر سردبیران فروشگاه گوگل پلی
  • بهترین بازی از نظر نوآوری در فروشگاه اپل استور
  • جزو بهترین بازی‌های اپل استور از لحاظ پلتفرم
  • جزو بهترین بازی‌های گوگل پلی از لحاظ پلتفرم

دانلود بازی شمشیر تاریکی از گوگل پلی

دانلود بازی شمشیر تاریکی از اپ استور

نتیجه گیری

با آمار خیره کننده‌ای که این بازی از خود به جای گذاشته، قطعا اتفاقاتی در ذهن شما در حال افتادن است. این اتفاقات از این قرار است که شما فکر می‌کنید وارد یک بازی جدید، حرفه‌ای، دوست داشتنی، نوآورانه، پر از تله، پر از هیجان و… می‌شوید. باید اعتراف کنم که این بازی از تصورات شما هم بالاتر است. پس سریع این بازی را دانلود و از آن لذت ببرید. همچنین اگر سوالی در خصوص این بازی داشتید، با کارشناسان سایت ایموجو در ارتباط باشید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش ترفند بازی سایت ایموجو با ترفند انواع بازی های آشنا شوید و از آن ها برای پشرفت و موفقیت در بازی استفاده کنید و نهایت لذت را از بازی کردن ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.