AD

دانلود رایگان بازی سیمرغ برای اندروید

0 5,592

در طول هشت سال دفاع مقدس در مرزهای غربی و جنوبی کشور، با بیش از 35 کشور دنیا مبارزه جانانه انجام دادیم که در دل آن‌ها عملیات‌هایی بزرگ در دل تاریخ این کشور به جا ماند. بازی سیمرغ هم به نوبه خود تلاش کرده که بتواند حداقل دلاوری دو تن از فرماندهان بزرگ هوانیروز ارتش سرافراز کشور را به گیمرهای نسل جوان نشان دهد. این کار از بعد فرهنگی و اجتماعی بسیار مفید و اثرات آن قابل توجه است. اما خود بازی هم به قدری خوب و عالی طراحی شده که قطعا به جز عاشق شدن، کار دیگری از دستتان بر نمی‌آید. برای آشنایی بیشتر در مورد این بازی با سایت ایموجو تا آخر این مقاله همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی ۴۱۱۴۸ اپیزود ۴ ؛ بازی ماجراجویی ترسناک

داستان جالب بازی سیمرغ

شهید شیرودی و شهید کشوری، از فرماندهان و خلبانان هشت سال دفاع مقدس هستند که در دوره‌ی هشت سال دفاع مقدس و کشیده شدن جنگ به داخل کشور عراق، نقش ویژه و بخصوصی را به همراه سایر خلبانان داشتند. اما سرانجام این دو بزرگوار هم مانند 220 هزار نفر از رزمندگان و مردم عادی کشور در دوران دفاع مقدس، شهادت بود. البته که شهادت برای این دو عزیز و سایر شهدای کشور یک نعمت الهی است و یکی از بهترین دعاها برای هم‌دیگر، آرزوی شهادت در راه خدا است.

اما بازی سیمرغ چگونه این واقعیت‌ها را به تصویر کشیده است؟ در این بازی یک هلیکوپتر در اختیار شما است که باید به وسیله آن اهداف ثابت و متحرک رژیم بعث عراق را نابود کنید. البته این بازی گیم پلی هیجانی و جذابی دارد. استفاده از هلیکوپتر ساده است، اما انتخاب و منهدم کردن اهداف پیچیدگی خاص خود را دارد. البته این موضوع جذابیت بازی را کم نکرده و یکی از نقاط قوت بازی هم به شمار می‌رود. پس سخت بودن و پیچیدگی در بازی چیز بدی نیست.

در بازی‌های تراز اول جنگی دنیا، همیشه یک ویدیو و یا انیمیشن از داستان و شخصیت‌های بازی پخش و روایت می‌شود. این کار هم برای قابل درک بودن موضوع بازی و هم برای آشنایی نسل آینده از اتفاقات و شخصیت‌های نسل گذشته راهکار مناسبی است. بازی سیمرغ هم از این سبک نهایت استفاده صحیح را کرده است. بعد از تمام شدن مراحل بازی، یک ویدیو از هر دو شهید والامقام پخش می‌شود که یک کار فرهنگی و اجتماعی  درخور جمهوری اسلامی می‌باشد.

داستان جالب بازی سیمرغ

بررسی بازی سیمرغ از نظر فنی و گیم پلی

یک داستان زیبا و پر مفهوم زمانی اثر بخش می‌شود که کار را از لحاظ فنی درست انجام داده باشیم. مثلا از لحاظ گرافیکی، صداگذاری، نور دهی و هر چیزی که باید یک بازی مناسب داشته باشد، بازی ما هم داشته باشد. باید به محضر دوستان گیمر برسانم که این بازی اولین بازی سه بعدی ایران است. همین جمله نشان از برتر و بالا بودن این بازی از لحاظ فنی را می‌رساند.

دانلود بازی سیمرغ از کافه بازار

نتیجه گیری

در سال‌های اول دهه هفتاد، فیلمی به نام سیمرغ در گرامیداشت خاطر دو تن از شهدای بزرگ و مطرح نیروهای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته شد. حالا این فیلم به شکل یک بازی در آمده است. به اسم بازی سیمرغ که در این مقاله آن را از جهات گوناگون بررسی کردیم. طبق بررسی‌های ما این بازی یک بازی فوق‌العاده از لحاظ فنی و البته آموزشی است. نکته‌ای که خیلی از بازی‌های امروزی ندارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می‌توانید با کارشناسان سایت ایموجو در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید در سایت ایموجو با نقد و بررسی بازی با قابلیت ها و نقاط قوت و ضعف انواع بازی های اندرویدی آشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.